• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zbalija

G

GROF

Guest
., sretan TI rodjendan dragi prijatelju! ...

., dragi moj PRAVI prijatelju!, sretan TI i Blagoslovljen rodjendan! ...:supz: ...

., svako dobro TI želim u svakom pogljedu ove moje pisane besede., znaš i sam da TI želim pregršt zdravlja, sriće i novčića u mladosti za uživanje! ... ., dobro te za prijatelja imat jer sa tobom more sve DOBRO štimat!., TI si ko kamen zaglavni!., i kada TE nima?, TI si glavni!!! ... :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo - čujemo - vidimo se ...

., p.s., aj mi molim TE pošalji p.p. svoj broj telefona; obadva! ... :? ...
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
bili su dečki iz zabok-wireless,
kod mene je najveći problem krovne barijere i terenske razlike..
osim posebne atene je bi trebao kod sebe staviti repetitor koji bi trebao sam isfinacirati,a oni bi meni dali besplatno internet samo bi pačao 50% godišnje članarine,
sali je cifra astronomska što se tiče te dodatne opreme koju bi trebao još kupiti...
što se tiče T-com njih doslovno boli ona stvar dali budem ja ostao njihov
korisnik ili ne tako se barem odnose tehničari koji su izlazili na terne…

Otkad ovaj imam http://www.klik-net.net/, ne razmisljam o internetu. Sa jednom recju, bez primedbe...odlicni su! Da ne kazem koliko sam se namucio sa prethodnim provajderom.
Zelim ti najlepsi rodjendan sa brzim internet konekcijom!
Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Svenajbolje i s moje strane,,,puno zdravlja sriće,,,,i da više brusiš........:mrgreen:

Trdo sprid...........
8ycq3t.jpg
a2sxgy.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i mene Željac ,svako dobro za ročkas i da te neka nočas dobro grije da ti ne padne radna temperatura:gitarist::partyman::partyman:[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Dyy6cvN2O04[/YT] još jednom sve najjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:drinkers::drinkers:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav svima!

prije svega svima hvala za čestitke za rođendan!

nisam se mogel prije javiti jer me je prcal stik od vip,
svako malo je gubil vezu,
još nisam saznal zašto,
a inače stalo svjetli plavo.

Imam jedno pitanje ako netko zna odgovr.
Danas sam dobio informaciju da bi se preko mobitela mogel spojiti na
internet na kompjuter.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
joekiki puno hvala što si mi stavio bubu u uho!

živio care!

Net radi bez prijekorno preko mobitela.
jedino sam zaglavio neku ženskicu u t-mobile službi za korisnike
da mi je objasnila što treba i kako instalirati oko sat vremena preko mobitela.

puknuti na mobitelu ima neograničenim internet promet,
tako da nema dodatnih troškova :supz:.
brzina je čak i bolja neko na vip usb.
prema neni 1,15, od mene 0,35.
daleko bolja od svih brzina koje sam do sad imao.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
joekiki puno hvala što si mi stavio bubu u uho!

živio care!

Net radi bez prijekorno preko mobitela.
jedino sam zaglavio neku ženskicu u t-mobile službi za korisnike
da mi je objasnila što treba i kako instalirati oko sat vremena preko mobitela.

puknuti na mobitelu ima neograničenim internet promet,
tako da nema dodatnih troškova :supz:.
brzina je čak i bolja neko na vip usb.
prema neni 1,15, od mene 0,35.
daleko bolja od svih brzina koje sam do sad imao.


svaka tebi čast kad vidiš sve na internetu preko mobitela,ja ni poruke nemogu napisati bez greške zbog ovih novih tač skrin telefona. sad kontam da se riješim laptopa i pređem na nešto preko 19 cola.lakše je za oči kažu:weedman:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Mladi prijatelju zelim ti srecan rodjendan i puno brzi internet !!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Super , kakvi to imaš mobitel i tarifu ..i ja bi besplatni neograničen internet ?


mobiltel je „SAMSUNG Monte GT - S5620“,
a tarifa je extra total 100 u t-mobile mreži,
sa tim da je za mlade od 18 -28 god. predplata 50 % naknade.
Dakle ne 100 već 50 kn, samo se naplaćuje 0,20 kn uspostava poziva,
U tarifu je uključeno:
- 150 min razgovora prema svim brojevima unutar hr.
- 50 SMS poruka
- neograničen internet, sa tim da se nakon 0,512 GB potrošenog
brzina smanjuje..
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

stvarno mi je žao kolega što imaš toliko problema sa internetom i znam kako ti je jer kod mene je nedavno stigao MAXADSL pa sam se preporodio a nadam se da će se nešto i kod tebe riješit pozdrav
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pošto naš prijatelj " ZBALIJA " nije još uvijek u mogučnosti normalne komunikacije ,,,,,,,,,,,,,,, internet -RUPE - A ima jedno hitno pitanje , te moli ako neko nešto zna da mu pomogne :cry:

Zanima ga dvoredna sadilica za kukuruz marke PANONIJA , Slovenske proizvodnje orginal za kapčenje za seriju 400 , 500 ,i seriju 700, a pitanje se odnosi na kvalitetu rada , raspored i dubina sadnje ( način regulacije ) zadovoljstvo ili nezadovoljstvo u radu sa tim strojem , moli ako neko ima priručnik da mu se javi ili postavi na forum :partyman:



To bi bilo nešto ovakvo ,,,
skoro zaboravih ,,,,,,,,,,,,,,ako neko ima u ponudi da prodaje ,,, također da mu se javi :gitarist:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Pošto naš prijatelj " ZBALIJA " nije još uvijek u mogučnosti normalne komunikacije ,,,,,,,,,,,,,,, internet -RUPE - A ima jedno hitno pitanje , te moli ako neko nešto zna da mu pomogne :cry:

Zanima ga dvoredna sadilica za kukuruz marke PANONIJA , Slovenske proizvodnje orginal za kapčenje za seriju 400 , 500 ,i seriju 700, a pitanje se odnosi na kvalitetu rada , raspored i dubina sadnje ( način regulacije ) zadovoljstvo ili nezadovoljstvo u radu sa tim strojem , moli ako neko ima priručnik da mu se javi ili postavi na forum :partyman:

To bi bilo nešto ovakvo ,,,
skoro zaboravih ,,,,,,,,,,,,,,ako neko ima u ponudi da prodaje ,,, također da mu se javi :gitarist:

evo nešto "slično" :confused:
http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva-berba/ppneumatska-sijacica-kukuruza-oglas-4437834
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

o toj sijačici sam čuo sve pohvale i jedno vrijeme sam je tražio al sam čuo da su dosta teške i da bi moj 522 imao problema sa nošenjem a mislim da je nešto duža od oltove pozdrav prijatelju zbaliji :supz:
 

pepapilar

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
271
Ja ju nisam probao, ali su mi rekli drugi koji jesu radili s njom da je dobra.
Za tomeka će vjerojatno biti problem to nositi, pogotovo ako je serije 500.
Poprilično je teška.
Ako teren na kojem misliš raditi s time nije u ravnici,
bilo bi dobro da ju probaš posuditi od nekoga čisto za probu da vidiš kako će se ponašati.
Ovu sa slika sam išao pogledati uživo, ali po mom mišljenju 1000 eura je previše za to.
U stvari ne znam kako uopće idu cijene tih sijačica,
možda ju je i prodao jer ju ne vidim više na oglasniku,
meni se je činilo preskupo.
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Zanima ga dvoredna sadilica za kukuruz marke PANONIJA , Slovenske proizvodnje orginal za kapčenje za seriju 400 , 500 ,i seriju 700, a pitanje se odnosi na kvalitetu rada , raspored i dubina sadnje ( način regulacije ) zadovoljstvo ili nezadovoljstvo u radu sa tim strojem , moli ako neko ima priručnik da mu se javi ili postavi na forum
Istu sam dobio prije 3 godine besplatno od jednog vlasnika TVa, rekao je da mu je dizala dosta traktor pa je nije koristio. O kojem TVu se radi nemam pojma, čovjeka sam ionako prvi puta vidio.
Jedini problem su sjetvene ploče koje su željezne i za svaki tip kukuruza i za svaki razmak u redu trebaju druge ploče. Ja sam s njom dobio ploče s rupama 14mm koje su sadile na 18cm razmak u redu i s njima sam prve godine sadil, znalo je baciti na dosta mjesta po dva zrna jer su rupe bile prevelike.
Prošle godine napravio sam 4 para različitih ploča i bio sam zadovoljan sa sjetvom. Dubina sadnje se regulira hidraulikom traktora, a može ići i do 10cm ako ne i više :).
Sijačica je neuništiva, masivno napravljena i u mom slučaju bila je jeftina :supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav svima!

Evo me opet malo na kratko, da se javim.
Internet veza je i dalje O bodova
clip_image001.gif
.

Zahvaljujem se forumašima ARNO i firempetru što su je stavio na forume pitanje oko
sijačice, firempetru što je stavio upit na SLO forum, i ostalima koje sam naknadno kontaktirao oko pomoći za navedeni problem.

Najviše me muči regulacija razmaka bacanja zrna kod tih sijačica.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Željko, upravo sam provjerijo na SLO forumu. Za sad nema neki odgovor na tvoja pitanja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh