• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3320

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nemrem u foto arhivi najti sliku pumpe od 35-taka, ali evo od 4911, to bi trebalo biti isto :scratch
Natočiš uljenkom.

Nije tema od Zeksa, pa bi zamolil moderatore da presele, ako treba, isprika :oops:

93764782.jpg



93764782.jpg
 

darebn

Član
Tu od
19 Tra 2011
Poruka
147
Evo ovako imam pitanje , da li bi zetor 3320 mogao raditi sa silokombajno i koji ?
Naravno da traktor ne radi pod velikim opterecenjem...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
pa ja mislim da baš i me bi on ima 45ks a za silokombajn treba barem 60 da se traktor
ne pati
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
možda bi mogao malog Kempera ili lifamov ,baš danas bio neki čovjek kod mene i kaže da tera taj lifamov sa malim 539,ali ga na nagnutom jako baca ustranu,tako je on meni rekao:?:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
možda bi mogao malog Kempera ili lifamov ,baš danas bio neki čovjek kod mene i kaže da tera taj lifamov sa malim 539,ali ga na nagnutom jako baca ustranu,tako je on meni rekao:?:

Nemoj Lifama nikako, po meni to je jako loš silokombajn. Loše riješen prenos, loša sječka plus toga ima onaj nesretni puž na ulazu koji samo kupi travu i izuzetno težak kombajn i za nosit i za tjerat. Ja bi ti preporučio Pottinger MEX 1, lagan je za nositi i tjerati, sitno siječe i dobro drobi zrno. Ja sam ga imao prije ovoga al mi je bio premali za Zekana 6945 i često je štopao pogotovo u nekim sitnijim kukuruzima. Koliko vidim drugi nemaju tih problema s takvim kombajnom pa mislim da je kod mene bila oslabila ona sigurnosna spojnica između diska i pogona valjaka pa je u njoj bio problem.
 
Z

zetor4718

Guest
ako netko treba silokombajn znam za jednog Pottingera MEX1 ili 2 neznam točno,znam da nije ispravan i da nebi puno koštao.što se tiče kvara nije nešto jako jer kad smo silirali znalo je često zajebavat ali se brzo popravilo,uglavnom ako nekog zanima neka mi se javi....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Jedno pitanje za poznavaoce i vlasike Zetora.
koja vrsta ulja ide u hidrauliku?
Meni se nekak čini da bi u 3320 trebal iči transhidraol :scratch
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Meni se nekak čini da bi u 3320 trebal iči transhidraol :scratch

hvala drug.Mislim da mi fali ulja u hidraulici.
nekako sporo podize a kad sam mjerio nema ulja na mjeracu nikako (motor ugasen)
a kad motor radi onda ima dovoljno.I kad je motor u radu podignem hidraulicu do kraja i onda pocne da popuste do jednog nivoa i onda drzi bez problem.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
hvala drug.Mislim da mi fali ulja u hidraulici.
nekako sporo podize a kad sam mjerio nema ulja na mjeracu nikako (motor ugasen)
a kad motor radi onda ima dovoljno.I kad je motor u radu podignem hidraulicu do kraja i onda pocne da popuste do jednog nivoa i onda drzi bez problem.

e to se i meni događalo kada bi natovario punu korpu bundevama, ali kad je bio lakši teret nebi bilo problema...
 

Slaven123

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
23
Pozdrav svima na forumu,novi sam ovde,
e ovako imam imt 577Dw u planu sam mjenjati i nasao sam zetora izuzetno lijepog i ocuvanog 94 godiste 33 20,sta mislite o ovom traktoru,kako sam do sada procitao samo sam dobro cuo,da li mozete malo opisati potrosnju,mane prednosti itd? pozz
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Mijenjaš dupljaka od 70-tak ks, za obični traktor od ~50ks.
Jesi li spreman za to?
 

Slaven123

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
23
Pa i jesam,ima ulagaganja,malo se radi preko sezone i sa sumom i s balirkom,kocnice su nikakve(neko je ugradio zracne od kamiona,a nema ih kada nema zraka)Zetor mi se svidja i ja mislim da ce mi dobro doci u poslu,takodje imam i IMT 539 2004 godiste!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Potrošnja mu je puuuno manja od 577 al je i dosta slabiji od imt i nema prednji pogon.
I naravno dosta je lakši.
 

Slaven123

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
23
Pa da ima 3 klipa,sve u svemu sabran traktor i mislim da moze puno dati u svim poslovima,i Zetor je na cijeni su i traze ih svi,a vrijeme ce pokazati kakva je masina!
 

Slaven123

Novi član
Tu od
5 Ožu 2015
Poruka
23
Nesto oko 4000 hiljade,i dao sam imt 577 i doplatio 2500 €,a 577 je 82 godina,a traktor izgleda lijepo,stavljam slike cim dodje
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,743
Pa dobro, to su ok sati s obzirom na godine.. Ajde, nabaci koju sliku kad stigne :) Zgodni su traktorčići, nije ni potrošać, a okretan jako...
 

Najnoviji postovi

Na vrh