• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3511

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Hvala na slici. Inače pitam za 4320, to je valjda sve isti sistem i na istom mjestu ?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
4320 Nema sajlu nego žice,elektronska je vura.
A pobudu dobiva sa sličnog mjesta.
Pardon vura je mehanička al pobuda je preko žica.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na 4320 to bi trebalo izgledati ovako.
dsc01559-kopija.jpg
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Kaj mogu onda tu napraviti? Isto ne pokaziva radne sate i to je prestalo dosta brzo dok je još traktor bio novi.
Jedino da provjerim te žice i pogledam ulaz kod sata ili se bude možda trebal mjenjati taj dio sa slike gdje se spajaju žice.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pričal je muha ili željko da se vura da rastavit i razradit zupčanici,navodno zaštekaju,pa stane.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Umjesto pinjona je davač vura kazaljka se pomiče pomoču elektro-magneta a brojke vrti elektromotor , ako ništa ne radi provjeri davač i struju do nega . Nekad sem kemijal vuru sa dijelovima od nekog Audija no Motohod to bolje zna .
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Ne rade samo brojke, ona kazaljka za okretaje motora radi.
Budem sutra provjeril i očistil spojeve na ovom djelu kaj je Lisnik poslikal, stopice su dosta zmazane i možda nema dobar spoj.
A jel to kaj je poslikal Lisnik onda za brojke ili za kazaljku ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Pričal je muha ili željko da se vura da rastavit i razradit zupčanici,navodno zaštekaju,pa stane.
ja ne, nisam vurmaher.
Bateriju bi znal promjeniti
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
i u mene pocela trzati kazaljka za okretaje motora,danas stala na 1000obr motora,i ja malo gas gore dole i opet radi,sta bi to mogao biti fazon da tako zastane pa krene?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Evo jedan video kako radi moj 3511 poslije generalne :) :
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=igDIv0nzEFA[/YT]
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Zašto je to važno? Ima 10-20 rs možda, ne znam točno. I znam da ga nije dobro turirati dok se ne razradi. Ne tjeram ga preko 2000 o/min nikad, a većinom na manjem gasu ga tjeram. Neki dan je vrtio mikser za gnojnicu i fino on to tjera.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Pitam jer ga čujem da se malo kao zaletava na leru ili štekucne diza. Ništa strašno.
Pumpu ste nosili na kontrolu?

Nije istina da ga se nesmije turirati, od toga mu ništ nebude. Nije dobro na duge staze terati ga ali na kratko slobodno.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ma nije se još razradio hehehh. Novi sklopovi, ventili, glave, lezajevi radilice i bosch pumpa i dizne su bili kod majstora.

Imam drugog kojeg stiscem kolko god ide. Par puta sam ga kacio za rd 230 i radio s njom. Sad za par dana ovaj sa videa ide u prevoz potrebnih stvari do parcela, a drugi 3511 pod dvorednu pneumatsku sijacicu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ma nije se još razradio hehehh. Novi sklopovi, ventili, glave, lezajevi radilice i bosch pumpa i dizne su bili kod majstora.
Baš tak, mora se još razraditi da bi se bolje rezultati vidjeli.
Glave koje se vide na ovom videu nisu nove, najvjerojatnije su samo uređene :icon_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Pa ne izgledaju mi ko nove, možda se ne vidi najbolje na videu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh