• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
evo cijeli katalog


Uploaded with ImageShack.us

sorry ako se ne vidi najbolje moj skener je star nekig 9 godina i nemam mu sta zamijeriti
 
C

cesc007

Guest
Hteo bi da se nadovezem o "trci" izmedju zetora i imt-a. Za zetora nisam siguran koliko trosi ali moj imt sa linijskom bosch pumpom trosi toliko da je gotovo neisplativo raditi sa njim. Inace, ne postoji velika razlika u potrosnji kad je bio nov i sad posle skoro 20 godina! E sad, ako zetor trosi vise onda j...s zetora. Jedan od razloga zasto intenzivno tragam za malim torpedom 6206. Bitno bi bilo napomenuti da je kod nas litar d2 dizela cca 1 euro. Neosporivo da je zetor jedna kvalitetna masina i jos nikog nisam cuo da se pokajao sto je kupio zekana. Kabina - FENOMENALNA, ali za imt - kupis "sivu" kabinu - Orasje i uzivas! Zekanu definitvno ne ide u prilog cena jer su po pravilu preskupi. :roll:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Hteo bi da se nadovezem o "trci" izmedju zetora i imt-a. Za zetora nisam siguran koliko trosi ali moj imt sa linijskom bosch pumpom trosi toliko da je gotovo neisplativo raditi sa njim. Inace, ne postoji velika razlika u potrosnji kad je bio nov i sad posle skoro 20 godina! E sad, ako zetor trosi vise onda j...s zetora. Jedan od razloga zasto intenzivno tragam za malim torpedom 6206. Bitno bi bilo napomenuti da je kod nas litar d2 dizela cca 1 euro. Neosporivo da je zetor jedna kvalitetna masina i jos nikog nisam cuo da se pokajao sto je kupio zekana. Kabina - FENOMENALNA, ali za imt - kupis "sivu" kabinu - Orasje i uzivas! Zekanu definitvno ne ide u prilog cena jer su po pravilu preskupi. :roll:
zetor definitivno bi treba manje trositi od IMT-a sa roto pumpom jer ima klipnu ali... njega *ebe težina i tromnost
 
Z

zetor4718

Guest
Dečki tko god želi može doći kod mene sa svojim IMT-om 577 i pokazati šta zna a onda če se uvjeriti što je Zetor.Vjerujte da 577 nije mogao uzići uz jedno brdo gdje je moj Zetor 6945 uzišao bez pola muke sa istim teretom.Stvar je u tome što je zetor spor ali neopisivo jak baš zbog dobro izreduciranih mjenjača.pogledajte imt 560 ima tri brzine 2 radne i 3 transportna a zetor 4 radne i 5 transportna.577 u ravnici ode da ga i nevidim a u brdu on mene nevidi!A o potrošnji neželim ni razgovarati.Jedino što mi se sviđa na imt-u 577 je dobar motor lijepo radi svaka čast a ostalo bože sačuvaj!u moje dvorište nikad.vozio sam puno imt-a a raditi snjima je kao na robiji!

Da se vratim na temu meni osobno jako sviđa Zetor 5245 za malu poljoprivredu odličan!
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212


Uploaded with ImageShack.us


..samo da se zna rezervar na mojem 4320 je 70 litara ne 90 to se naplaćuje kao "dodatna oprema",6211 ima 55-60 litara, jedina mana na novim zetorima je taj porast sramotnih 13-25% dok svi ostali traktori imaju prosjek od 47%,a potrošnja kod prve serije 3320-7340 je bila nikakva,dok novi su potrošači u rangu 100 konja za manji učinak...ako mislite kupit zetor bilo tko gledajte do 96. godišta sve preko je krš,ja za novu seriju majora ne mogu nać rezervne dijelove a vi pričate šta hoćete...
 
V

vlado b

Guest
Dečki tko god želi može doći kod mene sa svojim IMT-om 577 i pokazati šta zna a onda če se uvjeriti što je Zetor.Vjerujte da 577 nije mogao uzići uz jedno brdo gdje je moj Zetor 6945 uzišao bez pola muke sa istim teretom.Stvar je u tome što je zetor spor ali neopisivo jak baš zbog dobro izreduciranih mjenjača.pogledajte imt 560 ima tri brzine 2 radne i 3 transportna a zetor 4 radne i 5 transportna.577 u ravnici ode da ga i nevidim a u brdu on mene nevidi!A o potrošnji neželim ni razgovarati.Jedino što mi se sviđa na imt-u 577 je dobar motor lijepo radi svaka čast a ostalo bože sačuvaj!u moje dvorište nikad.vozio sam puno imt-a a raditi snjima je kao na robiji!

Da se vratim na temu meni osobno jako sviđa Zetor 5245 za malu poljoprivredu odličan!

e ovako... da se nadovezem na ovo sve...imao sam imt 577 DV i traktori strasno trose na osnovu zetora, a imam 11 zetora trenutno i prezadovoljan sam, jer je servis strasno lak i brz... a usput imam i 6945 nosi cesko vitlo i super mi se pokazao, ali sam zadovoljniji 70 45 i 60 45 to je najbolja serija koja je ikad izasla, jer ima spori mjenjac.... a 72 45 i 62 45 su super traktori... a sto se tice 52 45 traktora mislim da je nula bodova, iz razloga za to sto nema snage za prednju vucu, imam 52 11 i prezadovoljan sam nosi rotacionu kosu, vuce presu, brnace, ma sve... ali prednja vuca nije za njega... nema on snage....moje misljenje...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
e ovako... da se nadovezem na ovo sve...imao sam imt 577 DV i traktori strasno trose na osnovu zetora, a imam 11 zetora trenutno i prezadovoljan sam, jer je servis strasno lak i brz... a usput imam i 6945 nosi cesko vitlo i super mi se pokazao, ali sam zadovoljniji 70 45 i 60 45 to je najbolja serija koja je ikad izasla, jer ima spori mjenjac.... a 72 45 i 62 45 su super traktori... a sto se tice 52 45 traktora mislim da je nula bodova, iz razloga za to sto nema snage za prednju vucu, imam 52 11 i prezadovoljan sam nosi rotacionu kosu, vuce presu, brnace, ma sve... ali prednja vuca nije za njega... nema on snage....moje misljenje...
11 komada :supris: Svaka čast.
Daj ih probaj sve okupiti na jedno mjesto i ovjekovječiti taj slučaj.
To bi bila fotografija za pamčenje :rolleyess:
 
Z

zetor4718

Guest
11 komada :supris: Svaka čast.
Daj ih probaj sve okupiti na jedno mjesto i ovjekovječiti taj slučaj.
To bi bila fotografija za pamčenje :rolleyess:

i ja bi ih volio vidjeti na okupu!veliki sam ljubitelj zetora i imati ih 11 komada u dvorištu,životni je san!!!ako nije tajna iz kojeg si kraja i čime se baviš?
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Imam ga več 15 godina i zadovoljan sam jedino sto je malo preslab kad vuce teret i u velkoj brzini nema snage.Dijelovi su dosta povoljni znaci za svaciji đep,a sto se tice radova u polju opet dovoljno jak jer ga spasava prednji pogon sve u svemu redovit servis toci i teraj.;)
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
basiuc koje ulje ide u diferencijal zetor 8540 mijenjo bi al nisam siguran jer otac kaze da mozda ide 30 ko na katerpilaru a ja mislim da ide 80 ili 90
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
basiuc koje ulje ide u diferencijal zetor 8540 mijenjo bi al nisam siguran jer otac kaze da mozda ide 30 ko na katerpilaru a ja mislim da ide 80 ili 90

nebih ti znao reci druze, slabo u zadnje vrijeme mjenjam ulja i u kojem traktoru..:D:D
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Evo slike su stigle, imaju i nove gume naprijed one dolaze gratis.:blackeye:blackeye

slika-1213-2011-03-1299693081-velika.jpg


slika-1213-2011-03-1299729052-velika.jpg


:p
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Evo slike su stigle, imaju i nove gume naprijed one dolaze gratis.:blackeye:blackeye

slika-1213-2011-03-1299693081-velika.jpg


slika-1213-2011-03-1299729052-velika.jpg


:p

i koliko vrijedi mislim koliko trazis za njega jel ima brzo kvacilo? odnosno rucno?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ima rucno kvacilo, ima prednje gume nove, i trazim za njega 17400KM.:madmana::madmana:

slika-1213-2011-03-1299794959-velika.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh