• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5245

  • Temu pokrenuo tomi539
  • Datum prvog posta
Z

zetor4718

Guest
Ima rucno kvacilo, ima prednje gume nove, i trazim za njega 17400KM.:madmana::madmana:

slika-1213-2011-03-1299794959-velika.jpg

ovo je za moje potrebe idealan traktor,kad tad ću ga kupiti...!!!!
 
A

adilbasan

Guest
ovo je za moje potrebe idealan traktor,kad tad ću ga kupiti...!!!!

ja sam za zeku 7245 dao 19.500 KM, a za ovog 5245 17.400 KM nebih dao, kod mene došle nove gume i 92 godište...i prezadovoljan traktorom, to je mašina prava
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
ja sam za zeku 7245 dao 19.500 KM, a za ovog 5245 17.400 KM nebih dao, kod mene došle nove gume i 92 godište...i prezadovoljan traktorom, to je mašina prava

Puno si ti platio druze ,a sam za manje para dao 7745 sa cistim servom, disk kocnicma automatskom kukom,i sperom naprijed, traktor je bio zmaj.

Ne razumijes se u cijene nikako.:supz:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ček, ako 52 cijeniš toliko a i 77 je bio tu negdje, nešto onda neštima. To što si ti švercer nedaje ti pravo da nekome kažeš da se nerazumije u cijene.
I šta je to ''čisti'' servo? Misliš na orbitol? Svaki 77 ima kočnice potopljene u ulju..
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ma ko se nije susreto sa bosanskim svercerima!!!!,.,.,.oni su uvijek naj pametniji i njihove stvari su "bolje"ma" naj bolje",nema veze sto ti ili neko imas bolji stroj njihov je naj bolji,..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Kako ste naspanovani, jedan komentar i odmah buknete :rolleyess::rolleyess:
 
A

adilbasan

Guest
Puno si ti platio druze ,a sam za manje para dao 7745 sa cistim servom, disk kocnicma automatskom kukom,i sperom naprijed, traktor je bio zmaj.

Ne razumijes se u cijene nikako.:supz:

wahaha, moj takodjer ima speru, cisti servo, automatska kuka , kočnice također disk....i ovo je veliki zmaj,,i ima prednju kašiku :D..i nove gume sve 4,,,haha,,prošo sam jeftino, nebrini razumijem se ja dobro u cijene...
 
A

adilbasan

Guest
i bosanci su daleko teški švercari i pretjerano hvale svoju robu ( iako sam i sam bosanas ali ne švercar) , a ja sam traktor kupio jer mi je trebo i imam ja i 7745 turbo, ali su neusporedivi 72 45 i 77 45, posebno u potrošnji, 77 je jači i može više izdžati, ali ako se usporedi potrošnja ...uh...i skoro sve radim sa 72..:), to je najbolji traktor koji sam imao, a namijenjao sam se i imt-ova i usrsus-a i zetora i 5245 je najgori zetor...
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
i bosanci su daleko teški švercari i pretjerano hvale svoju robu ( iako sam i sam bosanas ali ne švercar) , a ja sam traktor kupio jer mi je trebo i imam ja i 7745 turbo, ali su neusporedivi 72 45 i 77 45, posebno u potrošnji, 77 je jači i može više izdžati, ali ako se usporedi potrošnja ...uh...i skoro sve radim sa 72..:), to je najbolji traktor koji sam imao, a namijenjao sam se i imt-ova i usrsus-a i zetora i 5245 je najgori zetor...

I po meni su 72-ke najbolje tipe te vrste zetora..Nemam plugova ni freze a kamo li nekog tezeg prikljucka. traktore vozam samo iz hobija.
52-ku vjeruj da radim da imam posla sigurno bi zaobisai, ali ima dosta ljudi kojima on dosta ruke moze dati.
Nisam nista loshe mislio prema tebi ali si jednostavno loshe rekao ono izmedj nasih traktora.:butthead:
 
Z

zetor4718

Guest
i bosanci su daleko teški švercari i pretjerano hvale svoju robu ( iako sam i sam bosanas ali ne švercar) , a ja sam traktor kupio jer mi je trebo i imam ja i 7745 turbo, ali su neusporedivi 72 45 i 77 45, posebno u potrošnji, 77 je jači i može više izdžati, ali ako se usporedi potrošnja ...uh...i skoro sve radim sa 72..:), to je najbolji traktor koji sam imao, a namijenjao sam se i imt-ova i usrsus-a i zetora i 5245 je najgori zetor...

vidim da i ti hvališ svoje traktore pa zato bi trebao dati koju sliku od njih da vidimo te strojeve! ja u životu nisam vozio lošeg zetora niti lošeg ursusa,a kad kažeš da je nešto loše onda napišeš argumente koji to potvrđuju.usput "basic" ima donekle realne cijene i uredne traktore,a ne neka groblja...
 
A

adilbasan

Guest
I po meni su 72-ke najbolje tipe te vrste zetora..Nemam plugova ni freze a kamo li nekog tezeg prikljucka. traktore vozam samo iz hobija.
52-ku vjeruj da radim da imam posla sigurno bi zaobisai, ali ima dosta ljudi kojima on dosta ruke moze dati.
Nisam nista loshe mislio prema tebi ali si jednostavno loshe rekao ono izmedj nasih traktora.:butthead:

ni ja nisam mislo da je 52 loš traktor, ja se izvinjavam na izgovoru, već im je prednja vuča opterećenje, i za tereta nisu napravljeni, koliko sam ja vidio, jer sam neko vrijeme vozio taj traktor..a sad za vozanje iz hobija, to nikad nisam radio
 
A

adilbasan

Guest
vidim da i ti hvališ svoje traktore pa zato bi trebao dati koju sliku od njih da vidimo te strojeve! ja u životu nisam vozio lošeg zetora niti lošeg ursusa,a kad kažeš da je nešto loše onda napišeš argumente koji to potvrđuju.usput "basic" ima donekle realne cijene i uredne traktore,a ne neka groblja...

oke..možda sam nekog uvrijedio?? ili nečiju mašinu?? ako jesa mizvinjavam se, a svako svje stado hvali, i sad čiji je traktor koliko uredan to je do vlasnika..ja se takodjer trudim održavati sve što urednije...i nisam mislio baš doslovno loš ni za šta kao što je shvaćeno, već u usporedbi s nečim drugim slabije je....biće slike 7245..sutra ili prekosutra...aa 7745 je otišo na posudbu malo da se naradi, pošto kod mene sad nema baš posla..:) al biće i njegove slike dok se vrati
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
oke..možda sam nekog uvrijedio?? ili nečiju mašinu?? ako jesa mizvinjavam se, a svako svje stado hvali, i sad čiji je traktor koliko uredan to je do vlasnika..ja se takodjer trudim održavati sve što urednije...i nisam mislio baš doslovno loš ni za šta kao što je shvaćeno, već u usporedbi s nečim drugim slabije je....biće slike 7245..sutra ili prekosutra...aa 7745 je otišo na posudbu malo da se naradi, pošto kod mene sad nema baš posla..:) al biće i njegove slike dok se vrati


Zaboravimo sve..:supz::supz:
 
M

Mrcina

Guest
Kad se spominje 577 moram se uključit ;)
Svi govore kako je Zetor mali potrošač a IMT veliki..U srbiji ako to kažete režu vam glave ;)
Jedan forumaš ima Zetora 7711 i IMT 577,i sam je rekao da IMT manje troši u svim operacijama:eek:ranje,spremanje tla....
U oranju ne mogu ič jedan pored drugog IMT je daleko naprijed..
IMT 577 je nepoderiv traktor,ni jedan Zetor mu ne može stat pored..

Slažem se s tobom ...
Neznam kuda baš ti ljudi misle al Zetor je prenahvaljen i ne vrijedi toliko koliko se cijeni...
Da ima cijenu ko IMT možda bi ga i kupio al za te novce jedan Zetor ja kupim dva IMT pa nek ih proba nadelati dva su dva...
 
Z

zetor4718

Guest
Slažem se s tobom ...
Neznam kuda baš ti ljudi misle al Zetor je prenahvaljen i ne vrijedi toliko koliko se cijeni...
Da ima cijenu ko IMT možda bi ga i kupio al za te novce jedan Zetor ja kupim dva IMT pa nek ih proba nadelati dva su dva...

Prvo se predstavi,a već sam prije napisao da Yugo i Mercedes nemogu koštati jednako.nekažem da je Zetor u rangu Mercedesa ali IMT i Zetor se nemogu nikada mjeriti,a usput pogledaj da imt 539 košta oko 5000 eura a za toliko možeš kupiti Zetora 6211 tako da ti filozofija oko cijena pada u vodu!
 
M

Mrcina

Guest
Prvo se predstavi,a već sam prije napisao da Yugo i Mercedes nemogu koštati jednako.nekažem da je Zetor u rangu Mercedesa ali IMT i Zetor se nemogu nikada mjeriti,a usput pogledaj da imt 539 košta oko 5000 eura a za toliko možeš kupiti Zetora 6211 tako da ti filozofija oko cijena pada u vodu!

Pa kosta zato sto je pravi traktor univerzalan...
Ma kakav Zetor nije nis bolji od IMT samo nekom u očima ...
Možda su bolji od većine ali to je da napomenem stvar održavanja ..
Imam Zetora rbina je...
 
Z

zetor4718

Guest
Pa kosta zato sto je pravi traktor univerzalan...
Ma kakav Zetor nije nis bolji od IMT samo nekom u očima ...
Možda su bolji od većine ali to je da napomenem stvar održavanja ..
Imam Zetora rbina je...

daj nemoj pričat gluposti,kakvog zetora imaš i što ti znači "rbina"??
 
M

Mrcina

Guest
daj nemoj pričat gluposti,kakvog zetora imaš i što ti znači "rbina"??

Ne pričam ja gluposti sad ide na bubanj pa će da ga zamjeni Masey loši su Zetori
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ne pričam ja gluposti sad ide na bubanj pa će da ga zamjeni Masey loši su Zetori

Evo da se i ja uključim u raspavu, Massey jest bolji ali samo u slučaju da kupuješ nov traktor. Kod polovnih, prednosti su ipak na Zetotorovoj strani. Zetor je jednostavan traktor, lak za održavanje i rezervni dijelovi nisu skupi. Osim toga, mislim da nema Zetora od 80-og godišta pa na ovamo da nema široku kabinu sa ravnim podom i grijanjem ili da nema kompresor. A vjerovatno i mnoga njegova starija godišta sve to imaju, što ipak nije slučaj sa Massey-om, Deutz-om ili IMT-om. Zbog svega toga Zetor je na cijeni, tražen i vrlo prodajit traktor, pogotovo ovdje kod nas u Bosni.:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh