• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5711

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
oremo sa 3 direktnom 12"... stavit cu filmic sa zetorom 4712 sam orao 10" 3 direktna
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Naravno nemamo svi istu zemlju, nit oremo jednako duboko.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
neznam taj 5211 je isto i kao 3320 jel tako? neki su ga ljudi kupili a prodali 4911 pa kaze covijek da mu je taj traktor slabiji od ovog 4911 neznam. Sta se tice zemlje je upravu si ali kod nas je tu u moslavini dosta teska i masna zemlja ja ne kazem da orem kada su poplave kao sto su sad.U selu ima jedan covijek 355 ursusa i 12" plug ali kaze da ore u 2 stim da je njegov 1976.godiste i dosta je postrosen traktor...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
neznam taj 5211 je isto i kao 3320 jel tako? neki su ga ljudi kupili a prodali 4911 pa kaze covijek da mu je taj traktor slabiji od ovog 4911
Motor ti je isti na sva tri navedena modela tak da ako 4911 nije imal kabine logički je da su ovi slabiji :scratch
 

Istrijan

Član
Tu od
30 Pro 2008
Poruka
45
Meni bi trebao za moje sitne poslove većinom za si dovuć nešto drva doma i eventualno za malčer stavit za održavanje neke zemlje!! 5245 je 52 ks ili?Cijena mu je oko 50 000 kn sa 4 nove gume i ima oko 3500 sati kako vam se to čini?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Meni bi trebao za moje sitne poslove većinom za si dovuć nešto drva doma i eventualno za malčer stavit za održavanje neke zemlje!! 5245 je 52 ks ili?Cijena mu je oko 50 000 kn sa 4 nove gume i ima oko 3500 sati kako vam se to čini?


ja sam na netu nalazio svasta od 45 konja do 52 konja sad koliko ima tocno neznam bude ti se netko valjda javio tko ima takav traktor
 
Z

zetor4718

Guest
Da ne otvaram novu temu, tu ću nastaviti.
Što mislite o ovom traktoru?
vrijedi li te novce?
http://www.njuskalo.hr/traktori/57-11-zetor-oglas-2488755
kolko sati ti motori mogu izdržati?

to je solidan traktor,sad novci nisu nikakvi jer kad pogledaš da 539 košta puno više...a motor koliko može izdržati to neznam niti itko može znati jer nema pravila,minimalno bi trebao izdržati 5 000rs.ako si zainterresiran kupi,ako treba malo uloži i imat češ traktor za koji se nečeš pokajati,garantiram ti!!ja osobno sam imao do sada dva zetora,4718 i 6945 i prezadovoljan sam,a u obitelji su bila tri komada i isto su bili super!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Vjerovatno cijena ide i malo dolja on ima 3 traktora, dobar je to traktor ako imas novaca uzmi si to ali racunaj da imas 1000 eura davanja u njega mozda i vise, ako oces da lici na nesto s tim da oda imas traktorcinu pravu. Traktor se naradio sigurno nisu ga stedili godiste je 1976. ali zapamti to je zetor to se nemoze poderat samo tako...da te sa svime dode 3500 eura, ali tad znas sta imas... jedino ga malo godina hebe al cuj ako ga malo poredis vozit ce on jos dugo pozzzz
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Glavno pitanje ti je treba li ti tako veliki traktor? Istina, za male se novce da dotjerati u dobro stanje.
 
I

ihorzic

Guest
Obrada u bosanskoj Dubici svih dijelova generalke za traktore ( brušenje glave, klipnjaće , uprešavanje ležajeva itd) oko 1000 kn.
Ja radio tamo i sve dijelove kupio original zetorove kod tipa šta radi.
Sve je kompjuterska obrada , novi strojevi i na granici treba samo prijaviti - da se nosi na popravak.
Ništa ne košta

.http://www.poljoprivredni-forum.com/album.php?albumid=177&pictureid=1428

Znam da nas naši deru po cijeni - pa evo alternative.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Obrada u bosanskoj Dubici svih dijelova generalke za traktore ( brušenje glave, klipnjaće , uprešavanje ležajeva itd) oko 1000 kn.
Ja radio tamo i sve dijelove kupio original zetorove kod tipa šta radi.
Sve je kompjuterska obrada , novi strojevi i na granici treba samo prijaviti - da se nosi na popravak.
Ništa ne košta

.http://www.poljoprivredni-forum.com/album.php?albumid=177&pictureid=1428

Znam da nas naši deru po cijeni - pa evo alternative.
To nije bila generalka čim su ležaji STD ;)
Koji se to ležaji trebaju uprešavati?
Cijena dijelova je u kunama?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
To nije bila generalka čim su ležaji STD ;)
Koji se to ležaji trebaju uprešavati?
Cijena dijelova je u kunama?

1600 kuna obrada glave bloka i radilice u sisku kod jednog mestra za mojeg ferka 533...naravno upresavanje stublina i neznam sta jos radi polumotor ili kak oni to vec zovu ostalio mi stavljamo u motor i sastavljamo....njegova obrada i upresavanje...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
1600 kuna obrada glave bloka i radilice u sisku kod jednog mestra za mojeg ferka 533...naravno upresavanje stublina i neznam sta jos radi polumotor ili kak oni to vec zovu ostalio mi stavljamo u motor i sastavljamo....njegova obrada i upresavanje...

jel kod Marjana? :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
1600 kuna obrada glave bloka i radilice u sisku kod jednog mestra za mojeg ferka 533...naravno upresavanje stublina i neznam sta jos radi polumotor ili kak oni to vec zovu ostalio mi stavljamo u motor i sastavljamo....njegova obrada i upresavanje...
Ako on nalupa unutra radilicu i klipove sa karikama, onda to i nije tak puno, ali ako ne onda je to jedno 400 -tinjak kn preveč ;)
 
I

ihorzic

Guest
nismo se shvatili muhaničar

ovo je račun za dijelove kupljene u Sunji za jednog prijatelja , i to sam stavio da vidite okvirno stanje cijena prema dalje.
A što se tiče obrade onda stoji ono o bosni - cijene za kompletnu generalku.
Malo je mutnije ali probajte viditi koliko je što.

Evo ovaj majstor u Sk je ok , znam ga - ali ljudi što je jeftinije ,...........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
nismo se shvatili muhaničar

ovo je račun za dijelove kupljene u Sunji za jednog prijatelja , i to sam stavio da vidite okvirno stanje cijena prema dalje.
A što se tiče obrade onda stoji ono o bosni - cijene za kompletnu generalku.
Malo je mutnije ali probajte viditi koliko je što.

Evo ovaj majstor u Sk je ok , znam ga - ali ljudi što je jeftinije ,...........
Kužim da je ono račun od djelova, ali mislim da za 276 kn nemožeš dobiti orginal sklop. U tu kombinaciju (po toj cjeni) bi išlo oriđiđi klipovi, a pikse od privatnika (čini mi se SMR) Jel su bili u bjeloj kutiji sa zelenim slovima?

Onih 1000 kn je OK, ali tak nekak je i u ZG

Majstora iz SK ne poznam, ali za 533 je ono puno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh