• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5711

I

ihorzic

Guest
Pozdrav svima ne znam jesam temu stavio na pravo mjesta ali mene zanima da li tko zna gdje ima knjizica za zetor 5711 ali ne one sto se dobiju s njima vec neka u kojoj ima puno vise toga objasnjeno i sa slikama. Po mogućnosti da ima skinuti negdje na netu. Hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kak nemreš? Odeš na link i stisneš download, nakon toga upišeš 4 slova šifre, ponovo download i skineš gdje ti paše.
Poslije gledaš i uživaš
 
I

ihorzic

Guest
Hvala na pomoći muhanicar ja sam stiskao prvi stupac a jbe engleski ne razmam niš - učio ruski
Hvala još jemput
 
I

ihorzic

Guest
em ti sad sam skinuo i nije po naške ali slike razumijem
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: kosa na 5711

koje je vaše mišljenje ima li kakve šanse da se namontira bočna kosa na 5711

Za sve zetore ti je kose radilo Gramip Dubrava znaći ima šanse .
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Re: kosa na 5711

Za sve zetore ti je kose radilo Gramip Dubrava znaći ima šanse .

je ali nisam vidio ni jedan model osobno sa 4 cilindra da ima bocnu kosu....od manjih modela dubravina kosa nece pasat zbog zadnjeg sireg kotaca i duzine trayktora....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: kosa na 5711

je ali nisam vidio ni jedan model osobno sa 4 cilindra da ima bocnu kosu....od manjih modela dubravina kosa nece pasat zbog zadnjeg sireg kotaca i duzine trayktora....

Trebala bi odgovarati od 69xx i ursusa 355/360 kosa ima dva noža više od zetora koji ima tri celindera mislim da bi trebala imati 24 noža .
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Re: kosa na 5711

je ali nisam vidio ni jedan model osobno sa 4 cilindra da ima bocnu kosu....od manjih modela dubravina kosa nece pasat zbog zadnjeg sireg kotaca i duzine trayktora....

navodno da paše od velikog ursusa ali sam privremeno odustao od te ideje---
zetor je na remontu (generalki)
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Re: kosa na 5711

Kad složiš traktor lako za kosu .

100% si u pravu ali kad već pričamo o tome može li mi ko dati savjet (mada je već bilo nešto o tome) zamjenski ili 2 puta skuplji češki dijelovi-----
ne grcam baš u lovi a zetor radi uglavnom sporedne poslove a skoro smo isto godište
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: kosa na 5711

100% si u pravu ali kad već pričamo o tome može li mi ko dati savjet (mada je već bilo nešto o tome) zamjenski ili 2 puta skuplji češki dijelovi-----
ne grcam baš u lovi a zetor radi uglavnom sporedne poslove a skoro smo isto godište

uz dobro održavanje i oni po 250 kn će izdržati oko 3000 sati a i više :icon_super:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Nisam se ja zezno nego nego su tebe zajebali. To sa slike je ono o čemu sam ti pričal, zemlja porijekla je Češka ali je rađeno u kučnoj radinosti i nije (nazovimo to tak) prva ugradnja, mada nije loš ni taj sklop. Bitno je da si ti zadovoljan.
Orginal kutija, a navodno i proizvod izgleda ovak.


gif image hosting

@ muha dal ovi klipovi sa slike imaju na čelu ugravirano zetor i na cilindru ispod gumica zetor znak?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Da, na čelu je utisnuto, a na piksi napisano.
Da tražim sliku?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj stvarno misliš da večina djelova sa slike nije orginalna?
Kolko sam imal prilike vidjet razne nove djelove svi su imali utisnut serijski broj i još jedan broj oznaku,dok kod zamjenskih skoro nikad nije niš utisnuto ili je nekaj bezveze.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Da, na čelu je utisnuto, a na piksi napisano.
Da tražim sliku?

Ne treba ngo ak se sječaš cijene sklopa?
@oficir kakvi su sklopovi u agroprodaji kad si ih več gledal i kolko koštaju?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Sječam, ali to je bilo pred pet let....oko 400
 

Najnoviji postovi

Na vrh