• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5711

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Za sklopove ja nisam siguran,a prodavač se kune da su orginal.
Mislim da bi trebal iči u dučan i vidjet kak zgledaju i kaj je utisnuto.
Neznam ni sam više kaj je stvarno orginal,al česi imaju još uvjek puno kvalitetnih proizvoda.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A gle jako je puno proizvoda u tom dučanu i sigurno nemre sve imat češko,a kamoli orginal,al vidim da jako malo indije ima a kine uopče.
 

josipgs

Novi član
Tu od
8 Velj 2016
Poruka
9
Dobra večer ljudi, trebam malu pomoć oko navedenog zetora, naime, nabavio bočnu kosu, samo je treba smontirati, da li znate ide li na nosače kabine naprijed pošto ima nosač sa dvije ruke iliti o nosače, ili se treba prespajati nešto?
Kosa skinuta sa 4712, navodno paše ali ćemo vidjeti...
Hvala unaprijed
 

miha55

Član
Tu od
17 Lis 2015
Poruka
63
Nisam bas siguran da to paše,jer po nekoj mojoj predpostavci 5711 ima vecu(duzu) getribu i samim tim je postolje kose prekratko.To je samo moje mišljenje,nemora znacit da je tocno. :(wasntme):
 

josipgs

Novi član
Tu od
8 Velj 2016
Poruka
9
Pozdrav,
ljudi pitanje, da li je tko mijenjao instrument tablu na 5711..., gdje kupiti i da li odgovara?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Odgovara na rupu razlika nema crveno svjetlo za kontakt veš ima pritisak ulja i kontrolu za žmigavce ima za svaki a ne zajednička ja sem izbacil instrument za pritisak i ugradil kontrolu za ulje (crvenu lampicu ) . Košta 250 kn firmu nebi reklamiral mogu na pp. Ovo je točno ako pod instrument tablu misliš na obrtomer (vuru).
 

josipgs

Novi član
Tu od
8 Velj 2016
Poruka
9
ljudi opet pomoc, hvala do sada, trebam za navedenog zetora poklopac getribe odozdo, ima 6 šarafa, slika umetnuta valjda, broj 7
hvala
 

Prilozi

  • zetor poklopcic slik.jpg
    zetor poklopcic slik.jpg
    42.4 KB · Pregleda: 57

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,899
Najprije si gotov da to napraviš od lima 5mm.
Neznam gde bi to kupil, to nikad ne ode, to se more samo izgubiti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh