• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ne znam dali može ili ne može
Ne može

Na traktoru napravljena generalna, ujedno stavljene i nove klackalice, moje su imale malo lufta pa sam ih odlučio promijeniti, nije bilo Čeških pa sam stavio Poljske.
Nadam se da ovo nebu baš svatko pročital 🤪
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Znaci ne treba mise ..?

Najbitnije je da se pronade uzrok.
Mislim, besposlen pop i jariće krsti, pa što nebi i ti Zetore, daj jednu katehezu posvezi i njemu 😂😂

@MUHA
Ili sam potkapacitiran (vrlo lako vjerojatno moguće) ili samo ne pratim na nastavi, co to maš da mi kazaš? 🤔😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
@MUHA
Ili sam potkapacitiran (vrlo lako vjerojatno moguće) ili samo ne pratim na nastavi, co to maš da mi kazaš? 🤔😂
Misliš u vezi klackalica?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Tako sam i mislio 😂😂 Također se i slažem jer mnogi niti ne obraćaju pažnju na to i uvijek vrate stare.

Generalna je za mene generalna, a ne karike i ako treba koji leteći 🤭😂😂

P.S. Ono co to maš da mi kazaš nije bilo u smislu da mislim da meni nešto govoriš, nego u vezi klackalica, nisam shvatio dali misliš na one što mijenjaju ili ove što za generalnu vrate staro ulje nazad u motor 🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Godine pa puta gore dole.... uvijek se osovina podere sa jedne strane pa se čahuru ne isplati mjenjati.
 

Marko Lalić

Novi član
Tu od
29 Pro 2022
Poruka
11
Pozdrav imam Zetora 7211 i ima sic za suvozača s lijeve strane. Dali to može značiti da je zalutao u Europsko tržište a namjenjen je za Američko?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Novo veselje.
Kada idem nizbrdo(mada nije pravilo, ali se najčešće dešava) i zaustavim se, nekada hidraulika neće podignuti niti odraditi izvodi. Puatim doljr pa opet gore i onda digne.
Ulja ima na max, još nisam izmjerio pritisak, to budem složio ovih kišnih dana istrument da imam pa isprobam, ali još jedan simptom je da poluge mogu dizati gore rukom bez prevelikog problema dok to npr prije nisam mogao nikako.

Dali je krivac sama pumpa ili ima nekakav ventil koji bi prije mogao biti krivac nego dođem do pumpe.

U planu je mjerenje, izmjena filtera i čišćenje mrežice pa ćemo vidjeti tko tu koga...

Ali savjeti i ideje su dobrodošli.
 

Micko1990

Novi član
Tu od
10 Svi 2023
Poruka
1
Potrebna mi je pomoć imam problem sa Zetorom 5711 puca mi osovinica pogona hidraulične pumpe već 3 su mi pukle. Da li neko zna u čemu je problem?
 

miro1234

Novi član
Tu od
2 Stu 2022
Poruka
5
Poz ekipa,dali zetor 6340 može nosit dvije zelene bale,znači bale cca 1600kg plus vilice 150 kila?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Ne može on to nositi ja sa 7340 i 200kg utega naprijed traktorski viličar i paletu gnojiva od 1250kg skidam i to mu je na knap super za po dvorištu ali se negdje vozit sa tim teretom i nije
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Prelagan traktor za takav posao.

Možeš probati, ali čuvaj se, rasipač i 1200kg u njemu je gledanje prednjih kotača u nebo na uzbrdicama i daš mu gasa, odmah te diže na vagu, a i u transportu, svaka rupa znači odvajanje prednjih kotača od ceste, pa nekad bude korekcija 😅
 

Najnoviji postovi

Na vrh