• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
U 28 coli i 30coli kotacima ima razlike u nekom zupcaniku u 2 zuba.
Al ak tebi struze u 4 ili 5 vuca ti nije ni ukljucena vjerojatno.
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Dobar dan!
Imam problem sa 6340, ako moze kolege kakav savjet.. Poceo se gasiti na leru dva-tri dana i nakon toga vise jok upalit. Skinuli pvp i dali majstoru. Bila je u banani. Kaze majstor sad je ko nova, vratim nazad, nista. Skinem i zamijenim dizne, nista. Nebi upalio da ga ubijes. Pumpa ima samo jedan nosic i ne moze se krivo uzubiti jer nigdje drugdje ne pase. Traktor prije toga radio ko metak i ne radimo puno zemlje s njim. Ima tko kakav savjet ili majstora za preporuciti, okolica V. Gorica... hvala!
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Samo oni ne izlaze na teren ako se ne varam, a ja ga s pozicije gdje je stao nemogu natovariti na vucnu...
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Sad ću te lagat al mislim d mogu i doći prijatelj nosio pumpu za 6340 odlično napravili.
I rekli mu da imaju servis
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Ajd hvala, probam ih ujutro nazvati pa cu biti bar malo pametniji
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Dobar dan!
Imam problem sa 6340, ako moze kolege kakav savjet.. Poceo se gasiti na leru dva-tri dana i nakon toga vise jok upalit. Skinuli pvp i dali majstoru. Bila je u banani. Kaze majstor sad je ko nova, vratim nazad, nista. Skinem i zamijenim dizne, nista. Nebi upalio da ga ubijes. Pumpa ima samo jedan nosic i ne moze se krivo uzubiti jer nigdje drugdje ne pase. Traktor prije toga radio ko metak i ne radimo puno zemlje s njim. Ima tko kakav savjet ili majstora za preporuciti, okolica V. Gorica... hvala!
Dal baca dim kad vergla? Dal je u spojnici pumpe zeger na mjestu? (u ovoj mojoj ga nema)
 

Prilozi

  • IMG_20220614_215944.jpg
    IMG_20220614_215944.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 13

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Dal baca dim kad vergla? Dal je u spojnici pumpe zeger na mjestu? (u ovoj mojoj ga nema)
Da, baca dim. Zegeri su na mjestu na obje strane. Takva je i moja spojnica, ima samo jedan utor i ne moze se drugacije spojiti
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Start sprej? Nekad zna verglati bacati dim i ne sastaviti, kad jednom upali dali šlepanjem ili sa startom, onda radi kako spada, enigma i na IMTu i Zetoru...

E da, i provjeriti sva crijeva, ppgotovo na fikteru da ne vuče zrak, ako vuče imalo zraka na crijevo od filtera do bosch pumpe, nema startanja
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Da, baca dim. Zegeri su na mjestu na obje strane. Takva je i moja spojnica, ima samo jedan utor i ne moze se drugacije spojiti
Spojnica je na svakom ista od 2511 do 7340. Zeger ima samo jedan u sredini.
 

Prilozi

  • IMG_20220617_135015.jpg
    IMG_20220617_135015.jpg
    24.4 KB · Pregleda: 11

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Spojnica je na svakom ista od 2511 do 7340. Zeger ima samo jedan u sredini.
Samo da javim da sam riješio. Naravno uzrok najveća moguća glupost. Spojnica se izvukla na strani motora pri montaži pumpe i malo se zakrenula... eto
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Lajtung lijeve kočnice ispod kabine nešta drži ili se meni čini ? Treba skinuti kabinu ili ima jednostavnije rješenje ?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Drži ga na sredini šaraf od poklopca mjenjača.Kroz onu rupu u podu gdje je prebacivanje 540/1000o kardana se vidi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Drže ga dva šarafa ispod kojih su limiči u koje je lajtung kočnice utaknut.
 

Raksi

Novi član
Tu od
28 Pro 2022
Poruka
3
Pozdrav ekipa, dali ima kakav filter ili nešto ispod ovog poklopca, slini mi malo ulje, a strah me to dirat ako ne znam što je ispod toga poklopca .lp. Screenshot_2022-12-28-12-31-13-217_com.miui.gallery.jpg
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
599
Ima magnet i mreža, otpuste se ta dva šarafa i izvadi van sve i očisti iscuri za manje od litru ulja, ako je sito potrgano stavi ce novo i mislim da na poklopcu ima gumica, to je filter hidrauličnog ulja sa magnetom koji na sebe nakuplja "špenu" i trebao bi ce čistit
 
Na vrh