• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Pa jel nisi mogao auspuh sloziti kroz rupu kak je bio i prije kak je orginal, ili si bas htio po gustu ovak?
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Budeš napravil možda kakvu toplinsku zaštitu oko cijevi za auspuh? Inoks lijepo grije... 😉
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Bio je složen kao u originalu, ali sam ja baš htio bočni zbog preglednosti, desilo mi se par puta da kasno skontam auto koji dolazi u sustret na uskim cestama, pogotovo ako blejim okolo pa kad vratim pogled uleti mi u kut iza auspuha i ne vidim ga dok ne krene već bježati na bankinu 😅

Budeš napravil možda kakvu toplinsku zaštitu oko cijevi za auspuh? Inoks lijepo grije... 😉
Naručena termo traka, ali je nije bilo na stanju, stiže idući tjedan 10m 😉Ali oklop na majoru je već oblijepljen termo izolacijom iznutra pa mislim da neće biti problema dok se ne upregne u neki posao.

A glede vanjskog dijela, da, u planu je izrada zaštite oko cijevi, sutra baš idem uzeti nekog željeza pa najvjerojatnije uzmem i ploču lima da mogu napraviti oklop.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Nedavno uzeo kod čegeca taj emajlirani i savijenom gornjom cijevi. To zvoni koda nema ništa u sebi. Koda neka limenka skače u nutra.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Plan je perforirani, ali ako ga ima. Ako ne treba pronjuškati gdje ima. I ja bi najrađe perforirani, ali kako bude, bit će.
Nedavno uzeo kod čegeca taj emajlirani i savijenom gornjom cijevi. To zvoni koda nema ništa u sebi. Koda neka limenka skače u nutra.
Da, ista stvar s ovim, on unutra ima samo one dvije "ruže" i sve je šuplje okolo, pa zvoni kao kad popa ulazi u crkvu.
Mislim da ću uzeti baš majorov, okrugli, jes da nije zafrkan na kraju ali nema vezenek pirka u nebo, a budem mu stavio klapnu, mada sam izbušio rupicu na najnižem dijelu da izbacuje ulje koje bude curilo iz lonca i u slučaju vode da ima gdje pobjeći.

BTW ovako je izgledalo prije generalne, pa čisto da si predočite kakvo je to sranje u loncu...

IMG_20220121_094020.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@AirBoX,​

ako ne uspiješ nabaviti perforirani lim, možda imaš u blizini nekog tko ima stroj za perforiranje. Danas više nisu rijetkost.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
I stari auspuh je napravljen na isti način ali nije zvonio. Kod tebe je drugačijii. Sad može ići i samo cijev bez lonca.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ako se ne varam videl sam u Bauhausu perforiranih limova samo kaj mi se čini da su aluminijski
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Antolović Andrijaševci radi sta ti srce zeli, mada sam i u Vinkopromu viđao nekakve perforirane limove.
Imas ih i u Micku, mozda i u Magaliji
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Što mislite o ovakvom satu da se rješim sajle jer svako malo neradi.
Jel to problem spojiti alternator je nov pa ima priključak.
Samo nezz kako funkcioniraju sati na njemu.
Screenshot_20220301_220122.jpg
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Neznam jel bi ovo mogla biti tvornička greška ili je neko nekad nešta čačkao po njemu IMG_20220320_130354_403.jpg
Uljna karika zamaknuta za 10-tak cm u desno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh