• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Nemoj se zaj... s jednom šlapom. Taj most ima šper diferencijal, pa ...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nema taj most trenutno ništa hahaha Ma ovo je bilo za hiću jer je guma bila kod mene već, samo se čekalo da ova prcne, sad ovih dana ide i druga nova i amen.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Kak nema?
Pa ak nema kardana, ne znači da se ne vrti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Imaš šper diferencijal s lamelama. Pri svakoj razlici brzine lamele malo kližu...znači i kad ideš ravno.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
I mislih da su lamelice u pitanju, a razlika u ripnama je sada oko 50%.

Svakako sam naručio drugu gumu i trebala bi sutra biti kod mene, onda odradim montažu i peglaj.

Kako već rekoh ova je bila kupljrna i spremna za ne daj bože već skoro pola godine jer smo samo čekali dan kada će taj bruh popustiti, a gume su tubeless.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Pa ipak je to previse jer provjeri obod gume nove i istrosene...potrudi se cim prije to zamjenit, ne???😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
👏

Šteta kaj nisi i onaj stučeni rub desne felge poravnal sad kad je bila prilika.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Jok. Kao što sam već više puta pisao. Zeks je bio sluga na farmi pa je kao i većina fasovao po zidovima. Desna strana je ubijena, a lijeva, tako - tako.

Lijevu sam poravnao solidno, a desna se baš i ne da jer kada ravnam, puca rub. Bumo vidli kad uhvatim voše cajta da to malo sredim bolje.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Trebaš radnika u polju a ne manekena;)bitno da on radi..a fasada nema utjecaja na rad:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Lijevu sam poravnao solidno, a desna se baš i ne da jer kada ravnam, puca rub.
A to, vidim da su rane friške pa me zavaralo, to je od pokušaja ravnanja.
 

pcelar

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
3
Pozz svima,, pratim forum dugo ali ne učestvujem u raspravama. Molim vas sve,, zna li itko išta o traktoru dolje u oglasu,,lokacija: Bošnjaci/Županja
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
'55 nije da ga boguješ. Ne izgleda ovako loše, samo puno je to para. Ja sam toliko dao za 2004. godište, jes da je moj imao mušica, ali i to je previše sada kad pogledam, ali nažalost Zetori drže cijenu kao golfovi...

Kao što rekoh, ne djeluje loše. Pumpa vode je mjenjana i to je ono što ja vidim sa slika. Možda kolege mogu reći više. Na kraju, sve se svodi na osobni izbor.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Puno para za to šta nudi ima ga kolega za te novce kupiš bolji traktor
 

Marko Nukić

Novi član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
4
Pozdrav
Imam pitanje u vezi Zetora 6340
Pri boravku u leru traktor kao da zeli krenuti napred te lagano zatrza. Takoder malo teze ulazi u drugu brzinu. Ako imate bilo kakav koristan savjet ili resenje problema molim vas da ga napisete


Unaprijed hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh