• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
užas daješ tolko novaca i onda moraš ulagat još i najebo si ljepo rečeno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
užas daješ tolko novaca i onda moraš ulagat još i najebo si ljepo rečeno.

ako više imaš i šta da daš za ulagati, obično kad tak neš kupuješ ostaneš bez cvonjka :-(
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Može pitanje?:confused: Ovako ja imam Zetora 6911 on vuče 757,2 imt 14 coli dvobrazni plug, a i probo sam 3 brazde 12 coli, osim toga sam utvrdio da je dovljno jak pa me sad zanima kakve tanjurace i kakvu (koliko tesku ) prikolicu moze vuci ?? hvala na odgovoru! :eek::prayer: Link za plug -> http://www.youtube.com/watch?v=57BynzXVR5o
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Može pitanje?:confused: Ovako ja imam Zetora 6911 on vuče 757,2 imt 14 coli dvobrazni plug, a i probo sam 3 brazde 12 coli, osim toga sam utvrdio da je dovljno jak pa me sad zanima kakve tanjurace i kakvu (koliko tesku ) prikolicu moze vuci ?? hvala na odgovoru! :eek::prayer: Link za plug -> http://www.youtube.com/watch?v=57BynzXVR5o

Zavisi kakav je teren tu kod tebe. Ako je ravno ili blago brežuljkasto onda tanjirača može 28 diskova a prikolica 5 t ili možda i veća. Ako je brdovito onda ćeš morati manje i tanjirače ali i prikolicu.
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
ako mozes vuc 3 brazde onda slobodno uzmi i tanjirace 32 diska
i zmaj prikolic 10t

Priklicu sam isprobao ide ko zvjer ......
Ps. prva je 10 il 12 t nez tocno,ali nesto uglavnom veliko, a druga 8 t
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Priklicu sam isprobao ide ko zvjer ......
Ps. prva je 10 il 12 t nez tocno,ali nesto uglavnom veliko, a druga 8 t

Tu je kod tebe ravno ko dlan!:shock: :prayer: Slobodno uzmi prikolicu 10 t. i tanjiraču 32 diska. Ima da s njima ide kao zmaj!!
Ako taj bude oro sa tri brazde, brzo će propuhati i propišati.:mrgreen:
Zavisi od zemljišta, al mislim da će 3 x 12" ići bez većih problema.
 
Posljednje uređivanje:

toni93

Novi član
Tu od
16 Ožu 2012
Poruka
3
ja imam takav traktor i jako sam zadovoljan imam dvobrazni plug 12 cola i ide bez problema i mislim da je za taj traktor najbolji dvobrazni 14 cola može i više ali troši i puno više goriva
 

Riddick

Novi član
Tu od
4 Ožu 2012
Poruka
20
Re: zetor 6911 prednosti mane!

Pozdrav proslo je oko 2 godine i jos se osjecam mlad :D:,ali dosta od mene htio sam reci da nabavio sam Imt 757,2 plug za njega i radi normalno ide ljepo sve dobro,ali jedino od toga nesvidja mi se da kad-kad, kad je jako mokre prokliže i moram uključiti šperu :(doh):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: zetor 6911 prednosti mane!

Staviš lanac na lijevi kotač .:icon_thumright:
 
D

Dariotg

Guest
Re: zetor 6911 prednosti mane!

to s mjenjacima im ne pije vodu ako nesto ode to su poluge koje prebacuju ima ih sve ukupno 3 i one se polome a nije problem njih zamjenit radio sam na dosta zetora i to im je jedina mana sto se mjenajca tice promijeni polugu i opet u radju s njim
 

new1234

Član
Tu od
22 Tra 2014
Poruka
72
Pozz ljudi, imam u planu uzeti Zetor 6911 94.godiste, zanima me ima li tko ovakav traktor,koje su mu mane,na sto treba obratiti paznju...Hvala
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako je 94. godina,onda je to ona vanserijska linija koja se navodno proizvodila za Afriku,i navodno nisu bili baš nešto,ali to je sve navodno... :) Inače je 69 jako sposoban traktor,po meni mu je mana samo kabina,a sve ostalo ovisi od pojedinog primjerka... Kaj misliš raditi s njim?
 

new1234

Član
Tu od
22 Tra 2014
Poruka
72
Ne mislim radi teske poslove plug 2 brazde Imt, tanjuraca 24 diska Olt, sjetvospremac 2.20-2.40..nista pretesko laka i ravna zemnja je kod mene...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To je ok,velim,jako je to dobar traktor,mislim da ne bi smjelo biti problema,makar je ta linija... Imaš link sa oglasa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh