• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
meni pada hidraulik ali ne strašno kad potegnem na kipanje osjeti se opterećenje ali onda baš zuji ko vrag
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
jel to ovaj u repušnici?
ne izgleda loše, a vjerojatno nije ni radio teško kraj svih onih mrcina......
koja mu je cijena? i imali li servo, nisam vidio kad je stalno desna strana do ceste parkirana....

ne razmisljas lose ali niti ne predobro mozda je on zaradio sve one mrcine hehe ima servo stani pa pitaj neznam cijenu!
inace nije repusnica gracenica je!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
koje ostalo,nerazumijem ti se ja baš u mehaniku,ali da znam sta se na njemu radilo
Onda kak si znal napisati da si moro predihtati pumpu :scratch
Razvodnik, ventili, cilindar.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
koliko se isplati uzet 6911 u oke stanju s kabinom dobrim gumama 79god za 20000kn?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Ja bi reko da se isplati. Jest da je stariji traktor ali serija 69 je jedna od najboljih serija Zetora. Za to para (oko 5200 KM) kod nas je teško naći i nekog manjeg Zetora bez kabine a kamoli 69-ku sa kabinom. Ako su mu uredni papiri nemoj to propustiti.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
oke ujutro se ide gledat pa ako je dobar vozi se doma i stavljam slike :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
oke ujutro se ide gledat pa ako je dobar vozi se doma i stavljam slike :)
Prvo ti poslikaj, a tek sutra ujutro vozi doma ;)
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
to sto vam skace hidraulik treba zamjeniti gumice i kariku na hid klipu a mozda i klip ako je ostecen a najbolje serije zetora su napravljene do 83 god poslje toga je sve mekse pravljeno
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ništ od slika ni od traktora gazda nas je vuko na put bzvz a traktor nije baš u dobrom stanju limarija loša gume loše baca ulje itd..........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
ništ od slika ni od traktora gazda nas je vuko na put bzvz a traktor nije baš u dobrom stanju limarija loša gume loše baca ulje itd..........
Tak sam si nekak i mislil 8)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,438
Hm... pa nije džaba cijena bila tako mala. Ja sam mislio da si ti vidio traktor ili slike kad si pisao kako je u dobrom stanju.
Šteta.
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ma ja sam preneso šta mi je gazda reko ali eto ljudi kažu svaštaa
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ništ od slika ni od traktora gazda nas je vuko na put bzvz a traktor nije baš u dobrom stanju limarija loša gume loše baca ulje itd..........

tak sam ti i ja išao gledati 4340 kod nekog čovjeka, 11550 je tražio. kaže čovjek, traktor odličan, ovo ono, na slikama lijepo isto.. ono, mi ošli tam... volan mu zakrečeš pod turažom (smrzlo ulje) hahahaha. prednji kraj razvaljen, naprijed ripni na gumama i nema, tapacirungi poderani, dolje je rezano od ko zna kakvih guma... a najjače od sveg mi je bilo kad je rekao da na 11550 eura spušta 50 eura cijenu samo..... bokte, pa tolko srušiš kad ideš uzimat neku stvar za 1500-2000 kn, a kamoli ne za 90 i neš tisuća... i dan danas se prodaje :-D uglavnom
 
Posljednje uređivanje:

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
ma znam ja kak to ide šta sam se svega nagledo to je strašno šta ti ljudi misle nikak mi nije jasno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ma znam ja kak to ide šta sam se svega nagledo to je strašno šta ti ljudi misle nikak mi nije jasno.

i recimo, konkretno za taj, da mu riješiš prednji kraj i volan, trebaš oko 5000 kn uložiti na to šta znaš samo... a di su još one stavke koje i neznaš i nevidiš dok ne kreneš u posao s njim.. i tad te već izađe bliže 12500 šta već možeš kupiti neš bolje.onak kak je , ne bi mu dao više od 10 i pol u vrh glave.a kak kažeš, svakavih sklepa se nagledaš dok ne nađeš nešta. i kad nazoveš, on je prvi vlasnik, dok dođeš tamo, već je drugi, i to manje od godine dana :-D
 

Najnoviji postovi

Na vrh