• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
zetor 6911 uska kabina svijetla u masci, servo volan 1992. godina nema brzo kvailo,vi koji ih imate da mi kazete kako ste zadovoljni sa tim traktorima kakav je potrosac i koji plug 12" cola ili veci!
 
I

Ivo3

Guest
Moj susjed ima 6911 i zadovoljan je njime i vuče plug dvobrazdni okretać 14 cola bez problema ,ali moram napomenuti da je u našem kraju dosta tvrda zemlja. Što se tiće potrošnje svi zetori nisu ni blizu pijanca.

ali nekad sam ćuo da ta serija zetora 4911 5911 6911 imaju nekakav problem s getribom a sad koliko je to istina neznam. :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Susjed ima 6911.
Sa njim je dobio plug 2x16,ali muku muči sa tim plugom.
Kaže da je dosta veliki potrošač.
Inače,ne kvari se,zadovoljan je...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
radio sam s takvim traktorom, punac ga ima, kupio novoga 1996...
odličan je, jak, snage uvijek ima, plug 12 cola (možda bi i 14 išao) ide koliko ti hoćeš....
puno troši u transportu.. previše... a spor... za radove je ko stvoren, ali u vožnji troši puno previše, vukao praznu ili punu prikolicu, svejedno...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
kakvo je to brzo kvačilo?

kojih godina se proizvodio 6911? na tractordata piše 77-80ta godina. a na njuškalu ih ima i iz 90tih.

Mislim da član zetor4718 ima zetora 6945, to bi trebao biti 6911 sa prednjim pogonom. valjda će bit uskoro informacija od njega.
 
I

Ivo3

Guest
kakvo je to brzo kvačilo?

kojih godina se proizvodio 6911? na tractordata piše 77-80ta godina. a na njuškalu ih ima i iz 90tih.

Mislim da član zetor4718 ima zetora 6945, to bi trebao biti 6911 sa prednjim pogonom. valjda će bit uskoro informacija od njega.

Kolko sam ja skuzio na tractor data ima puno krivih podataka
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
kakvo je to brzo kvačilo?

kojih godina se proizvodio 6911? na tractordata piše 77-80ta godina. a na njuškalu ih ima i iz 90tih.

Mislim da član zetor4718 ima zetora 6945, to bi trebao biti 6911 sa prednjim pogonom. valjda će bit uskoro informacija od njega.
Brzo kvačilo :scratch
Valjda misli na drugi stepen. Nije na ručku ko ručna nego je na pedali.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pa to kaj sam ti napisal, ako je to to :scratch Ja mislim da je.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Pa to kaj sam ti napisal, ako je to to :scratch Ja mislim da je.

da to nema na rucku vec je na pedali to dobro dode kod beraca nemas stajanja sam podignes tu rucicu i kardan stoji ili obrnuto...
 
Z

zetor4718

Guest
kakvo je to brzo kvačilo?

kojih godina se proizvodio 6911? na tractordata piše 77-80ta godina. a na njuškalu ih ima i iz 90tih.

Mislim da član zetor4718 ima zetora 6945, to bi trebao biti 6911 sa prednjim pogonom. valjda će bit uskoro informacija od njega.

da ja imam 6945 i prezadovoljan sam,tko kaže da puno troši laže,ima snage za moje potrebe i previše,vučem snjim plug IMT 2x14 i prosječna potrošnja mu je 15l po jutru
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
da ja imam 6945 i prezadovoljan sam,tko kaže da puno troši laže,ima snage za moje potrebe i previše,vučem snjim plug IMT 2x14 i prosječna potrošnja mu je 15l po jutru

koliko trosi u transportu i koja je tvoj godina?
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Ja sam imao 6945 prodan prije par dana, plug 2*12 olt visoki klirens prva (u teškoj zemlji) 2-3 u laganoj, probao sa lemkenom 3 brazde ide u prvoj bez problema, rotodrljača 2,5 m bez problema koliko duboko hoćeš (naravno čim dublje to sporije), ulaganja nisu bila neka ako je dobar onda ide , šta se tiče getribe imao sam problema sa 2 brzinom to sam rješio i to je bilo to uostalom dijelovi za zekane nisu skupi...mislim da je traktor jako dobar, težak i možes svagdje s njime. proizvodili su ih do 1980-ih i kasnije 90-ih i 6911 i 6945 susjed ima 6945 1994 godina kupio novoga u Zagrebu.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-6011-oglas-2410635
ovog sam isao gledat pa mi je ovaj zapeo za oko ustvari ova dva
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-oglas-2534312
ovaj nema servo ima kvacilo na rucku 1988.godina kabina orasje
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-6911-oglas-2398798
a ovaj mi se najvise svida jos ga nisam isao pogledat covjek kaze da je radio sa njim ali da ga je i odrzaovao ovako ne izgleda lose sta vi ostali mislite i da li mozda ima netko iz tog tamo kraja da poznaje ovaj traktor??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Ako možeš, kupi traktor s kabinom na platformi (x011, x211). Kabina je puno tiša, i lakše se šalta s mjenjačem na podu.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ako možeš, kupi traktor s kabinom na platformi (x011, x211). Kabina je puno tiša, i lakše se šalta s mjenjačem na podu.

da to su prave kabine...ali to i kosta...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Vjeruj mi, puno manje nego kad se zaj.... i ne kupiš takvu.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Ako možeš, kupi traktor s kabinom na platformi (x011, x211). Kabina je puno tiša, i lakše se šalta s mjenjačem na podu.

Misliš u odnosu na mjenjač pored volana?

Danas sam gledao jedan 4911, i vidio uživo kako izgleda "ručno" kvačilo kardana.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Evo da se i ja uključim, pošto već duže vrijeme imam Zetora 6945. O tom traktoru mogu samo reći riječi hvale, dobar, izdržljiv i stvarno mali potrošač. Bitno je samo da su mu dizne i ventili poštelani i kvalitetno gorivo, kažem kvalitetno, jer je velika razlika u potrošnji Euro dizela i "Lože". Moj je 81 gp. do sad sam samo imao dva kvara na mjenjaču i to oba mojom greškom. Prvi put je bila otišla osovina čini mi se donjeg snopa jer nismo poslušali majstora kad je savjetovao da zamjenimo ležaj, :madmana:pa smo nakon 2 god. morali mjenjati i osovinu i još par ležajeva i sinhrone i semeringe... A drugi kvar su bili baš ti sinhroni jer ih nismo tad kompletno zamjenili :madmana: nego su ostali stari nosači . Motor mu nisam još dirao al iz vlastitog iskustva mogu reći da kod Zetora nije uopšte bitno stanje motora nego samo mjenjača. Ja sam na svome svaki put više platio majstora nego što bi me koštala generalka skupa sa djelovima i majstorom. Sve u svemu dobar je to traktor, možda jedna od najboljih Zetorovih serija je baš ta 69XX. :D
 
Na vrh