• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
pa da to mi je reko i ovaj od kojeg sam kupio traktor,da im se vraća nafta,mada mi je to bilo malo čudno,ali valjda je tak
Daj metni kakvu slikicu da ga vidimo.
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
e sad nemam nikakve,budem stavio preko vikenda,jer sad ga i malo farbam,ali kad će bit gotov a toće bit u subotu,onda stavim
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
jel zna netko gdje bi trebao biti termostat na zetoru 7011,jer meni se ćini da ga nemam?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
jel zna netko gdje bi trebao biti termostat na zetoru 7011,jer meni se ćini da ga nemam?
Termostat bi trebal biti u grani vode.
Znači kad skineš gornje crijevo sa hladnjaka, na onoj zadebljanoj strani. Pokušavam staviti sliku, ali me nekaj prca :scratch
Ne zaboravi staviti i osigurač koji drži termostat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Budem pogledo sutra pa javim,a i moram slike stavit,sad kad je generalka gotova!
Evo slika kak bi to trebalo izgledati

61357290.jpg
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
A nemam ja to,jel možda znaš nekog majstora za naštelat dize,jer ovaj kaj mi je sad naštelal baš i nije dobro,jer sad dimi plavo ko lud!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
A nemam ja to,jel možda znaš nekog majstora za naštelat dize,jer ovaj kaj mi je sad naštelal baš i nije dobro,jer sad dimi plavo ko lud!
http://imageshack.us

Kak nemaš :scratch
A kaj je onda to na slici.

Kak nebi znal majstora koji bu ih naštelal.
Neznam od kud si, ali svaki malo bolji bošista bu to riješil.
Pa kaj su trebale sve četiri glave nove?
To su glave original ili?
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Da,nisu trebale sve 4, nosio sam stare na ispitivanje i tri su pukle,samo je jedna čitava,pa sam onda kupio sve 4. ja sam ti u blizini vrb. dubrave,a termostata unutra nema!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Plavi dim nije od nafte nego od ulja.
Do sad si riješil bijeli dim sad se još moraš pozabaviti plavom .nisu valjda nove glavE lošije od starih da si uz ventile nacica toliko ulja ?
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Pa nemogu bit lošije,to mi je i kum reko da će on dimit sigurno 15-20 radnih sati dok sve ulje ne potroši s klipa!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To te je kum tješio dok ste grizli čvarke i praznili pivske flašice , šalim se malo .
Da je rakao 1,5 -2 minute još bi i bilo uvjerljivo .
A jeste vadili klipove van?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Da,nisu trebale sve 4, nosio sam stare na ispitivanje i tri su pukle,samo je jedna čitava,pa sam onda kupio sve 4. ja sam ti u blizini vrb. dubrave,a termostata unutra nema!
Onda nosi Gradečkom u Gradec.
Gde si uzimal dijelove i koliko su koštale glave?
Kaj se tiče onoga o 15-20 sati :lol: Puknuti ti je to lijepo objasnil.
Znači jel motor bil širom? Sklopovi novi ili samo karikaš?
Razvod koliko mi se čini sa slika niste dirali, što bi značilo da niste ni radilicu brusili.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Koliko je vremena prošlo od generalne, i šta je sve rađeno?
Kad je hladan, pogotovo sada po ovoj zimi, dok se neugrije malo smije dimit...

edit:muhaničar me preduhitrio.. a i gledajuć slike, izgleda ni karter nije skidan, pa..
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
E ovak,sve je novo,pikse,klipovi,leteći,glave! Sve dijelove sam uzimao kod hubzina a ceh je nekih 8000kn! a jedna glava je mislim 950 kn!
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
Je karter je skidan,kad smo stavljali nove sklopove,a radilicu jbg nisam nosio brusit,izgleda ok! Sad mi samo nije jasno kaj tak dimi;jel može biti sad još kaj osim diza?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
E ovak,sve je novo,pikse,klipovi,leteći,glave! Sve dijelove sam uzimao kod hubzina a ceh je nekih 8000kn! a jedna glava je mislim 950 kn!
Ako je glava bila oko 950 kn (bez ventila) to bi trebala biti orginal. S tim da ne zaboravi da je zamjenska slična.
Jel bar bila u orginal kutiji i jel ima ovakve oznake na sebi?

53076806.jpg


53108596.jpg


Dali ste skidali boš pumpu dole?
Kak pali?
Dali dimi samo kad ga upališ ili i kad se zagrije
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
e to moram pogledat jel ima na glavi,pali dobro ali stalno dimi i kad se ugrijre! i da boš pumpu nismo skidali
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
e to moram pogledat jel ima na glavi,pali dobro ali stalno dimi i kad se ugrijre! i da boš pumpu nismo skidali
A kaj se događalo prije generalke i koliko je sati napravil poslije remonta?
 

Najnoviji postovi

Na vrh