• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Mislim da nije ništa posebno, rekao bih da je kao cijelogodišnja guma - za ne zahtjevne korisnike...
i trik da privuku onaj dio kupaca koji ne znaju razlikovati vrste ulja, pa im onda agrinu kao motorno ulje prodaju po većoj cijeni od uobičajene...
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48

Hmmm, ne mogu reći da li sam zainteresiran jer bih morao dobiti malo pobliže podatke o traktoru.. Ova kabina mi se nikako ne sviđa, to moram reći, zbog zadnjeg stakla koje je jako maleno, pa se ne može kabinu dobro rashladiti.. Imao sam takvu na 6011. Bolje su one na 7245. To je tvoj, ili? Piše da je oglas neaktivan... Ali i ja sam kao i kolega primjetio da to nije njegova hauba. To je mislim već drugi 7045 koji sam vidio, a da ima ovu noviju haubu..
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Na koliko kila se steze glava na zetoru 7011 i klipnjace? Nasao sam podatak glava na 16 kila a klipnjaca na 6-8 kg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Kako se stela hidraulicni volan na zeroru 7011 u jednu stranu lakse se mota volan a u drugu teze?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako se stela hidraulicni volan na zeroru 7011 u jednu stranu lakse se mota volan a u drugu teze?
Otpustiš šelnu na klipnjači vrtiš klipnjaču (lijevo ili desno) kad je dobro stegneš šelnu i gotovo . Ako je servo volan hidraulični nema mogučnost štelanja .
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Izgubio kljuc od zekana,a nemam rezervni,jel se moze kako kontakt dobiti il moram novu bravu paljenja uzimati? i ako neko zna koliko kosta?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ključ košta 5 kn sa bravom večinom dobiješ 2 komada. kontakt možeš dati sa okruglom šipkom .
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Bas neki dan pricam sa bratom isao je na registraciju sa Zetorom 7011 pa mu u prometnoj pise 51kw. Da li se to moze ispravit ? Mislim placa skuplje registraciju koliko treba pisat 47?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ovaj je za talijansko trziste ali bila je ovdje rasprava da taj traktor nema 70konja.
 

zoribori

Novi član
Tu od
24 Kol 2020
Poruka
25
Pozdrav ljudi, imam pitanje vezano za blokadu diferencijala na 7011, kako funkcionira? Kupio sam taj traktor ali malo znam o njemu, jucer u oranju sam probao i ona drzi, tj blokira zadnje kotace ali ne ukapca nego je treba cijelo vrijeme petom drzati stisnutu.. Da li to znaci da je nesto tu polomljeno ili je takav sistem na tom traktoru? 5211 koji sam prije koristio je ukapcao i stajala je stisnuta dok ne stisnes kvacilo ili tako nesto i onda bi sama iskopcala. Isto tako vidim na ovom 7011 da se moze stisnuti u voznji bez kvacila, nista ne krci, mislio sam da treba stati i pritosnuti kvacilo?
Pitam cisto da znam kako je ispravno, jer kao sto sam rekao spera sluzi i ovako te se moze korostiti, samo je nespretna jer je treba drzat cijelo vrijeme... hvala i pozdrav svima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Treba ju stalno držati, kak i na većini traktora. Drži se sama tak dugo dok se ne izjednače brzine i tereti na oba kotača.
Kad ju želiš uključiti, drži lagano petu na pedali dok ne "upadne".
Nemoj ju samo pokušavati uključiti dok se jedan kotač vrti, a drugi stoji. Ako ti baš tad treba, pritisni kuplung i lagano ga puštaj dok se ne uključi.
 
Na vrh