• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7011

G

ggeohott19

Guest
pozz,imam pitanje koliko vi mislite da mogu otprilike zacjenit zetora 7011, 1982god, nakon generalke ima 200h radjenih, lak super,el. instalacija 100%... traktor je sve u svemu u dobrom stanju???
 
Z

zetor4718

Guest
Re: zetor 7011

daj slike pa da vidimo o čemu pričaš jer naslijepo nemože se ništa procijeniti!!
 
G

ggeohott19

Guest
Re: zetor 7011

kazte svoje misljenje koliko vrijedi????
 
Z

zetor4718

Guest
Re: zetor 7011

Ti modeli se kreću od 4200-5200 eura.Eto ja bih za njega dao 4500 eura al kad bi vidio da na njemu sve radi kako treba.on možda vrijedi i više ovu cijenu sam reka otprilike a možda vrijedi i manje!Jel ima hidro volan i grijanu kabinu? Zašto ga prodaješ(ako se smije znati)?Vidim da ima zadnje gume kao nove i limarija je odlična!Valjalo bi ga malo bolje oprat!!!
 
G

ggeohott19

Guest
Re: zetor 7011

ono nije da ga prodajem, vec me zanima otprilike koliko bi mogo za njega dobit! nema hidro volana al je lagan skroz, kabina grijana, limarija je 100 posto zdrava jer je ulozeno puno puno truda i kvalitetno uradjeno... motor isto uradjen super...mene sluzi pravo..goni tera ko lud.. :evil: .
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
pozdrav. novi sam na forumu i u poljoprivredi pa se još ućim, kupio sam zetora 7011 i dimi mi na iberlauf jel to normalno,inaće motor radi dobro,zadimi malo kad ga palim,pod opterećenjem skroz malo dimi i to crno,ne plavo,sad me zanima jel to normalno kod njih ili kaj?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
pozdrav. novi sam na forumu i u poljoprivredi pa se još ućim, kupio sam zetora 7011 i dimi mi na iberlauf jel to normalno,inaće motor radi dobro,zadimi malo kad ga palim,pod opterećenjem skroz malo dimi i to crno,ne plavo,sad me zanima jel to normalno kod njih ili kaj?
Jel baca ulje u težim radovima na odušak?
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
a još nisam orao s njim ali sam vukao drva iz šume i nije bacao ulje,samo dimi,i kad i kad kapne voda,i još nešta jel normalno da baca ulje na mjeraću,kolega mi govori da je to ok jer mu je mjerač jako blizu kartera?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kad izvadiš mjerač normalno je da baca, a kapanje na odušak baš i ne. Kad ga opteretiš sve buš znal.
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
ok,al ak dimi na odušak znaći stvara se kondenzat,kaj nije normalno da izađe koja kapljica vode
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
ok,al ak dimi na odušak znaći stvara se kondenzat,kaj nije normalno da izađe koja kapljica vode
Kad ga pošteno upregneš nebu više nikakvog kondenzata jer se nebu stigel stvoriti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
aha,znaći baš mora u brazdu da bi ze znalo!
Pa i nemora.
Moreš mu hititi glave dole da vidiš kakvo je vreme unutra :lol:

Ako dobro pali i ima snage ne zamaraj se ;)
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
e imam još jedno pitanje,znam da sam dosadan al kaj mogu,daj mirecite nisam ga sad palio dva dana i danas dok sam ga palio bijeli dim je poćeo ić,samo na početku znaći onaj prvi trn dok je zapalio,poslje sve ok dok se je zagrio,jel to normalno,jer dok sam imao 539 on mi nikad nije tak zadimio'
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
e imam još jedno pitanje,znam da sam dosadan al kaj mogu,daj mirecite nisam ga sad palio dva dana i danas dok sam ga palio bijeli dim je poćeo ić,samo na početku znaći onaj prvi trn dok je zapalio,poslje sve ok dok se je zagrio,jel to normalno,jer dok sam imao 539 on mi nikad nije tak zadimio'
A jesi ga malo prije pripumpal na AC pumpu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
nisam,al drugi put dok am ga palio onda jesam i onda ni je tak zadimil!
To im je bolest. Vrača se nafta.
Ujutro ga malo pripumpaj i pali.
 

zokac1987

Član
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
73
pa da to mi je reko i ovaj od kojeg sam kupio traktor,da im se vraća nafta,mada mi je to bilo malo čudno,ali valjda je tak
 
Na vrh