• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7340 Major

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ok mogu oni to s dobrim šoferom, ali uzmi u obzir da je kod vas zemlja jako , jako lagana, u usporedbi s nekom savskom ili hrastovačom(crnica ili ilovača)

Ma 560 radi kod nas s 2,5 m i ide u bilo kakvoj zemlji, a fala Bogu Zetor ima kud i kamo bolje prijenose i izbor brzina i njemu je 2,5m igra, u težoj zemlji brzina manje i posao se odradi, pogotovo ko nema puno!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja imam svega,od pijeska do betona,al valjda bude islo. a plug bude obavezno stelajuci,12,14,16,pa kako bude pasalo.
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Evo još jedan!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fYn64-F4CH8&list=UU_Pptlm6-mx4e0XOUvQdRDA&index=2[/YT]



ček malo kak mu rade i gornja i donja svjetla ? a to je na zetoru nemoguče !!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Ja sam ti saznao odgovor, to samo njegovo čudo može, dečko ima magične ruke i dok pali šta zamisli tako radi! :(giggle):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
sad ih je 6, i još budem dvoja stavil.
budeš videl

no, nije mjesto ovome u ovoj temi

nek sele moderatori ovo u Z7340 temu....
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Malo slika, zamrla tema...
no bolje da zamre tema nego Zetor...

Inače, svi najavljuju pad cijena Zetora, isto se, naime ne događa!
Čudno je tržište! :)







RAU drljače, 4,80 zahvat






preglednost mu je loša strana!


zimske (ne)radosti!




kontrola rada...:)

 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
a evo i kumove pile!
98. god. odradio 8 000 rs, lagano uređivanje motora i mali vrti dalje...no sada bude manji obujam posla pošto JD odrađuje dio posla od sad...

 

marko7340

Novi član
Tu od
9 Srp 2022
Poruka
1
Pozdrav svima

prije par dana sam uocio problem na Zetoru 7340 kvačilo ima jako puno mrtvog hoda i hvata tek na samom kraju. Nisam siguran je li lamela u pitanju ili cilindar kvačila pod kabinom. Traktor ima oko 6700 rh i do sada nismo imali nikakvih problema s njim.
Zbog samog problema traktor pod većim opterecenjem doslovce stoji u mjestu

Hvala svima na odgovorima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh