• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

B

bvrhove4

Guest
Poštovani ljubitelji Zetora i ostali kolko imaš para takav stroj i voziš svi bi htijeli imat što bolji traktor pogotovo mi koji se bavimo poljoprivredom nemam ništa protiv ako si netko može priuštit bolji jer bi i ja osobno jedno 3 kom JD od 80-150 KS ali neide.Imam Zetora 5245 od 1996 god imao je 800 sati i prilikom nekih popravaka dijelovi su dosta povoljni a njegov učinak je zadovoljavajuči inače sam iz Zagorja i kad sam ga kupio bio je največi u selu.Sad ima jedan 7340,7045 i moj 7745 pa nek on meni samo služi kako treba i ja zadovoljan kao i ovaj manji.
 
S

SAMIRHADZIC

Guest
traktor jest malo skup ja sam svoj prije 5g platijo 18hiljada i dobro me sluzi
 
S

SAMIRHADZIC

Guest
bvrhove4 kaže:
ZETOR 7745 87.god da li vrijedi 10.000EUR
malo je skup ja imam 7745 90g prije 5g sam ga platio 18hiljada i pokazo se veoma dobar i prednost mu je prednja vuca ima speru oba tocka voze zajedno i to mu dosta pomaze
 
A

adilbasan

Guest
i ja imam 7745 turbo, i prezadovoljan sam snjim..malo više potroši ali šta se može,a imam i 7245...njega nebih mjenjo nizašta, obadva su 92 godište i rade ko ludi, nekvare se skoro pa nikako, osim nekih sitnih dijelova potrošnih...aa plaćeni su 7245- 19 hiljada (na njemu su bile nove gume sve 4), a 7745 - 22 hiljade (prednje gume slabije, zadnje nove)...
prednost 77 je turbo, a mala je razlika ako nemaju turbo nijedan..iako 77 je bolji opet, ali i veći potrošač..
zajednička prednost je špera...
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
i ja imam 7745 turbo, i prezadovoljan sam snjim..malo više potroši ali šta se može,a imam i 7245...njega nebih mjenjo nizašta, obadva su 92 godište i rade ko ludi, nekvare se skoro pa nikako, osim nekih sitnih dijelova potrošnih...aa plaćeni su 7245- 19 hiljada (na njemu su bile nove gume sve 4), a 7745 - 22 hiljade (prednje gume slabije, zadnje nove)...
prednost 77 je turbo, a mala je razlika ako nemaju turbo nijedan..iako 77 je bolji opet, ali i veći potrošač..
zajednička prednost je špera...
poz.ja odnedavno imam zetora 7745 obićni, 92 g muče me kočnice jer kad idem niz brdo odlično koči ali kad idem u rikverc niz brdo moram ustati i pritisnuti pedalu i tada jedva stane, mijenjao sam skoro zadnje kočione cilindre. hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
poz.ja odnedavno imam zetora 7745 obićni, 92 g muče me kočnice jer kad idem niz brdo odlično koči ali kad idem u rikverc niz brdo moram ustati i pritisnuti pedalu i tada jedva stane, mijenjao sam skoro zadnje kočione cilindre. hvala
Pa ne koče cilindri :scratch
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ima li potrebe ako dobro koče na nizbrdici, a oni slabo koče na uzbrdici pa mi to nije jasno

kolega daj se zbroji kad ti traktor slabo koči,jel ovo kaj ti pišeš nema smisla.
ak ideš uzbrdo pa kočnice doslovno ni netrebaš.
oprosti al ja ovo ne kužim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
ima li potrebe ako dobro koče na nizbrdici, a oni slabo koče na uzbrdici pa mi to nije jasno
To ti najbolje znaš ima ili nema potrebe :?
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
kolega daj se zbroji kad ti traktor slabo koči,jel ovo kaj ti pišeš nema smisla.
ak ideš uzbrdo pa kočnice doslovno ni netrebaš.
oprosti al ja ovo ne kužim.

i meni nije jasno kadi idem uz brdo i hoću stati jedva ga zaustavim da ne ode nazad, moram da ustanem i pretisnem pedalu, a na nizbrdici koči sa malim pritiskom na pedalu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
i meni nije jasno kadi idem uz brdo i hoću stati jedva ga zaustavim da ne ode nazad, moram da ustanem i pretisnem pedalu, a na nizbrdici koči sa malim pritiskom na pedalu
Znači, dobro koče kad se kotači okreću naprijed, a nikak kad se okreću prema natrag?
Da nije neki problem u polužju, pa da se to da popraviti izvana?
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
Znači, dobro koče kad se kotači okreću naprijed, a nikak kad se okreću prema natrag?
Da nije neki problem u polužju, pa da se to da popraviti izvana?

da, neznam šta, je ako je netko imao ovakav problem želio bih ćuti na koji način ga je otklonio
 
Z

zetor4718

Guest
da, neznam šta, je ako je netko imao ovakav problem želio bih ćuti na koji način ga je otklonio

skineš reduktor,promjeniš sve(da neskidaš reduktor 100 puta) i riješen problem,nema tu puno kemije,samo fizike.ja sam dosad tako sve radio,i pokazalo se najbolje i nakraju najeftinije!
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
poz .vidim dobro se razumijete u traktore,a ja svoj imam odnedavno pa mi je potrebna pomoć, koje ulje da naspem u mjenjač zetora 7745, ovo u njemu je prljavo i crno, a nemam nikakvo upustvo za rukovanje i održavanje unaprijed hvala..
 

Najnoviji postovi

Na vrh