• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
treba mi upustvo za rukovanje i održavanje zetora 7745 u elektronskoj verziji ili da kopiram
 
A

adilbasan

Guest
Dobro, ako i ima taj čep ispod sica, a gde ti je taj čovek rekel da se mjeri to kaj tu natočiš?

ima isto neki mjerač na šarafu od šipke one dje se sipa - na čepu, isti čep kao i ko onog mjesta dje se sipa ulje normalno kod ovog drugog zetora i ovih ostali..:D
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo i moje 77-ice jučer kupljena, za sad imam samo riječi hvale. Baš moćan traktor.







 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
čestitam na kupnji:partyman::partyman:
ak nije tajna kolko si ga platil:?:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
plaćen je 19600 KM, 90 gp.

Nisi ga puno platio, jedina mu mana sto je na 34-cola gumama, ostalo sve izgleda OK..

da ti bude sretan, i da se naradis.:partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Nisi ga puno platio, jedina mu mana sto je na 34-cola gumama, ostalo sve izgleda OK..

da ti bude sretan, i da se naradis.:partyman:

Hvala svima na čestitkama!! Dobar je traktor, dobro očuvan i utegnut. Neznam zašto mu je mana što su 34" gume? Meni baš odgovara što su tako velike.:p
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Hvala svima na čestitkama!! Dobar je traktor, dobro očuvan i utegnut. Neznam zašto mu je mana što su 34" gume? Meni baš odgovara što su tako velike.:p

Dobro druze, nekima pase, u mom kraju tesko prolaze ali nebitno, dobar traktor sve cestitke opet..

samo mi jos reci kod koga si ga kupio, naravno ako nije tajna..moze i pp.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Dobro druze, nekima pase, u mom kraju tesko prolaze ali nebitno, dobar traktor sve cestitke opet..

samo mi jos reci kod koga si ga kupio, naravno ako nije tajna..moze i pp.

Ime sam ti poslao na pp.
Neznam čime se pretežno bave u tvom kraju, al ovdje uglavnom traže da ima veće gume. Traktor sa većim gumama je udobniji, prohodniji, lakše se kreće na njivi npr. preko brazde, brži je i jači tj. teže proklizuje. Meni su svakako bolji ovi sa većim gumama.
 
A

adilbasan

Guest
Ime sam ti poslao na pp.
Neznam čime se pretežno bave u tvom kraju, al ovdje uglavnom traže da ima veće gume. Traktor sa većim gumama je udobniji, prohodniji, lakše se kreće na njivi npr. preko brazde, brži je i jači tj. teže proklizuje. Meni su svakako bolji ovi sa većim gumama.

slažem se stobom, velike gume imaju dosta pednosti u svakom slučaju, ali nekom nepašu, nekom pašu..:9 takođe imam gume velike kao i kod tebe :)
 
Z

zetor4718

Guest
Ime sam ti poslao na pp.
Neznam čime se pretežno bave u tvom kraju, al ovdje uglavnom traže da ima veće gume. Traktor sa većim gumama je udobniji, prohodniji, lakše se kreće na njivi npr. preko brazde, brži je i jači tj. teže proklizuje. Meni su svakako bolji ovi sa većim gumama.

traktor na većim gumama je brži ali zato i slabiji,nemožeš imati brzinu i snagu u istome.istina je da je udobniji itd,ja osobno bi uzeo traktor sa većim gumama zbog brzine jer uglavnom obavljam transport.takve gume ti jedino nepašu kad ih moraš mjenjat zbog cijene.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
traktor na većim gumama je brži ali zato i slabiji,nemožeš imati brzinu i snagu u istome.istina je da je udobniji itd,ja osobno bi uzeo traktor sa većim gumama zbog brzine jer uglavnom obavljam transport.takve gume ti jedino nepašu kad ih moraš mjenjat zbog cijene.
Nije slabiji, jer šaltaš brzinu niže. A osim toga, veće gume u pravilu imaju i bolji zahvat (grip). No, razmem kaj si štel reći.
Ali zato idulje traju. No, ta dimenzija guma se danas koristi na traktorima iznad 90ks.
Dobre su ravnicu, dok se za brege na istom traktoru koriste i 24".
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepa pila,svaka čast na kupnji i nek te dugo služi:partyman::partyman:
Kako si zadovoljan,kako vuče plug el mu nije malo teže??
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Ljepa pila,svaka čast na kupnji i nek te dugo služi:partyman::partyman:
Kako si zadovoljan,kako vuče plug el mu nije malo teže??

Hvala!! Traktor se za sad pokazao dobro, prezadovoljan sam s njim.:gitarist:
Što se tiče oranja, mislim da mu nije teško. Vukao je plug u prvoj brzoj, sa ovim gumama 34" to je prilično brzo. A potrošnja je bila tu oko 16 lit./ha. Na toj njivi su silirani kukuruzi pa je tlo prilično zbijeno a još je pre oranja izvezen stajnjak. Zbog toga mislim da ovih 16 lit. nije prevelika potrošnja. :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sad su slike uredu! :)
Traktor mi se jako sviđa,posebno zbog toga što ima zadnje gume 34 cola,to mu daje na izgledu,uff,a vjerujem da i na brzini,a ne da visi onako unazad kao večina zetora..
A i plug mi se sviđa :)
Sve u svemu jako lijepa kombinacija.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Sad su slike uredu! :)
Traktor mi se jako sviđa,posebno zbog toga što ima zadnje gume 34 cola,to mu daje na izgledu,uff,a vjerujem da i na brzini,a ne da visi onako unazad kao večina zetora..
A i plug mi se sviđa :)
Sve u svemu jako lijepa kombinacija.

Da, baš lijepo izgleda sa ovim gumama, a tek što je brz!!:supris: k'o munja:p plug je od komšije a uzeo sam samo da vidim kako će orati s njim. Dobar je plug i traktor ga vuče bez problema iako je bilo klizavo. Puno mu znači blokada prednjeg diferencijala:!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh