• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne, za te novce imaš i JD,MF, te neki drugi traktor te snage i godine
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma da, pa možeš tražit i 20000, ali je pitanje hoćeš dobit.

Taj zeko te godine je skoro toliko koštao novi...
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Mislim da je to ipak malo previše, bez obzira u kakvom je stanju; realno ja ne bi dal za njega više od 8500 eura.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
3050 ima 80ks i ako ima turbo inače 70ks je to traktor
 
B

bvrhove4

Guest
toma84 kaže:
3050 ima 80ks i ako ima turbo inače 70ks je to traktor

Vidim da su mišljenja različita ja sam ga kupio prošle godine za 9300 EUR jesam puno dao prosudite inače imam 5245 i htio sam takvog ili 7245 nekako su mi prirasli srcu i nisam htio mijenjat model traktora slike ču stavit kad odgonetnem kako se stavljaju na forum
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
toma84 kaže:
3050 ima 80ks i ako ima turbo inače 70ks je to traktor
ne kužim se u mf on kaže da je 105 ks. 6ak i da nema turbo, možda nisam dobro zapamtio brojeve, :oops: ali svejedno ako je i 70 ks. mislim da je zetor preskup ipak je to MF. a i razlika od 7 godina
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
marko93 kaže:
105ks 6cil je MF 3080...
:madmana: :madmana: sory ipak sam ja s...o :prayer: :prayer: :prayer:
 
J

jokapz

Guest
Postao/la amatix dana 28 lip 2009, 14:35
to je puno za taj traktor

Ta tipa Zetora se pokazala kao jako dobri traktori i glupo je govorit jel puno il malo a traktor nismo ni vidjeli. Ako je traktor u dobrom stanju (picikato) to nije puno za taj traktor...
 
B

bvrhove4

Guest
jokapz kaže:
Postao/la amatix dana 28 lip 2009, 14:35
to je puno za taj traktor

Ta tipa Zetora se pokazala kao jako dobri traktori i glupo je govorit jel puno il malo a traktor nismo ni vidjeli. Ako je traktor u dobrom stanju (picikato) to nije puno za taj traktor...[
Cijena mu je bila veća 10500 EU ali smo se našli i ja sam ga uzeo ima sve četri nove gume bilo,je nekih popravaka što se može nek on samo ide i ide ja sam zadovoljan naspram ovog manjeg to je zvijer.
 
B

bvrhove4

Guest
jokapz kaže:
Postao/la amatix dana 28 lip 2009, 14:35
to je puno za taj traktor

Ta tipa Zetora se pokazala kao jako dobri traktori i glupo je govorit jel puno il malo a traktor nismo ni vidjeli. Ako je traktor u dobrom stanju (picikato) to nije puno za taj traktor...[
Cijena mu je bila veća 10500 EU ali smo se našli i ja sam ga uzeo ima sve četri nove gume bilo,je nekih popravaka što se može nek on samo ide i ide ja sam zadovoljan naspram ovog manjeg to je zvijer.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
malo pratim oglasnike,i istina je da se za te novce moze kupiti neki bolji,zapadni traktor. sad,opet ovisi od traktora do traktora u kakvom je stanju,i normalno da zetor za iste novce moze bit bolja kupnja od nekog zapadnjaka,u slucaju da na zetoru nema kvarova a ovog drugog dovezes pa moras ulozit jos par tisuca € za popravke.

zetori drze cijenu,i tu se ne moze nista. sad jel oni te novce i vrijede.. neznam. ja osobno te novce za taj traktor nebi dao,ali netko drugi bi. svatko kupuje ono sto se njemu svidja..
 
J

jokapz

Guest
zetori drze cijenu,i tu se ne moze nista.

onak po selski rečeno Zetor nije u rangu zapadnih traktora al opet nije ni čisti rang istočnih traktora. Što bi se reklo "zlatna sredina" Evo npr. men je sad ošla hidraulična pumpa na mom hvala bogu nakon 21 godine rada nije ni čudo i ja u trgovinu 1260 kn nova orginal Zetorova staviš i teraš dalje. A da imam JD i da mi je ošla hidraulična pumpa mislim da bi se gadno češo. Po meni kad kupuješ novi traktor tu prednost imaju zapadni traktori a kod kupnje polovnog tu treba gledat i koliko koštaju popravci za taj traktor, jer neznam koliko dobar zapadni traktor da bude i on se kvari a popravci su papreni....
 
B

bvrhove4

Guest
Istina je da kod kupnje treba razmišljati o dijelovima da prođeš što jeftinije kod popravka jer nismo u situaciji da možemo izdvojit veću količinu novca za popravak bolji marki traktora npr.JD kad jedva skupim lovu za ulje i regu.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
što se tiče popravaka mislim da je ursus i zetor najeftiniji čak i od IMTea, kupnja zetora ili neke bolje marke ovisi i o zemlji koju radiš, čovjek je kodnas kupio novog zekana neznam točno kojeg radi tablu 30 h. 2 km. dugačka, kaže dok dođe od početka do kraja puna mu je kapa, 3 godine i motor na stol.


marko93 kaže:
105ks 6cil je MF 3080...
MF je 3085 105 ks. bez turba
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
marko93 kaže:
105ks 6cil je MF 3080...
MF je 3085 105 ks. bez turba[/quote]

3085 je samo noviji od 3080 al ista konjska snaga je i oba su 105 ks i 6 cilindara samo 3085 ima noviju tipu motora.

ja imam 3 zetora doma i stvar je do kakvog se zetora nemjeriš kako novog tako rabljenog. 3511 je okrenuo sati i sati niti dragi bog nezna koliko 4511 također dok sam na 6245 slagao motor na 800rh al krivicom tetka koji ga je pregrijao jer nije skužio da mu je puko remen.
kao održavanje ja sam platio majstora komplet generalku sve novo osim bloka i glave i bosch pumpe koje su ostalo stao ne njem sam platio s kompletnom obradom 3500kn s tim da sam stavljao veče klipove i cilindre i širio stubline na bloku po cilindrima i več sad je okrenuo 3000rh bez da je ključ traknut na njega s tim da povremeno tjera rolo balirku i ide pod opterečenja na kojima je potrebna još veča snaga od njegve same snage.
što se tiče održavanja da zetor svakako jeftin a i pouzdan barem s moje strane dobro nemože se uspoređivat s mf-om al prije mf-a služio me odlično i super dobro bez popravaka. dobri su to traktori i preporučio ga bi svima koji ga misle kupit osim ako netko pati na udobnost itd da ne nabrajam zetor to nije al kao radnik je jako dobar traktor i pouzdan i dok stane svaki ikakvi mehaničar će ga popravit čak i s polovice i tjeraj dalje za iste pare. ja sam se ispočetka smijao čovjeku koji je imao deutza i ostavio za popravak motora 7000 za djelove a ja prošao s 2700kn za svog zekana al kad sam kupio mf-a i neki sitni kvar idemo otklonita da ne zeza u sezoni kad sam plačao djelove boljelo je novčanik a i mene samo sam se češkao.
tako da mislim da i ako kupiš za 10000 e zetora nečeš pogriješit naravno na nešto pripazit na što znaju bolesni bit i to je to vozi tjeraj deri on ide. al opčenito drže cijenu jer su se jako dobri pokazali
 

Najnoviji postovi

Na vrh