• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Najmanji je problem sto se naradio,naradili su se svi iz njemacke pa izgledaju ko da su iz tvornice izasli, ovaj je jednostavno izrauban i razbijen.Mogu si mislit kako je vozen i odrzavan kad ovako izgleda.Strasno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
pozdrav ekipa! trenutno sam u procesu kupnje traktora i naletio sam na ovaj Zetor:
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-63-41-god-2000-kabina-prednja-vuca-oglas-6139285

meni izgleda da se dosta naradio,ali i za losiji zetor ljudi traze vise novaca nego za ovoga.
sto vi mislite?

ako već hočeš nešta tako uzeti, ovo ti je dobar stroj, skoro sam ga ja sebi uzeo, napravljen je motor generalno i sređeno oko mehanike sve ( ima u računima 10000 kn) + sve nove gume, i malo radio na poljoprivredi http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-oglas-6265949
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
pozdrav ekipa! trenutno sam u procesu kupnje traktora i naletio sam na ovaj Zetor:
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-63-41-god-2000-kabina-prednja-vuca-oglas-6139285

meni izgleda da se dosta naradio,ali i za losiji zetor ljudi traze vise novaca nego za ovoga.
sto vi mislite?

Najmanji je problem sto se naradio,naradili su se svi iz njemacke pa izgledaju ko da su iz tvornice izasli, ovaj je jednostavno izrauban i razbijen.Mogu si mislit kako je vozen i odrzavan kad ovako izgleda.Strasno.
Meni baš ni ne izgleda tak prestrašno
Možda je samo loša slika:scratch
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni baš ni ne izgleda tak prestrašno
Možda je samo loša slika:scratch

eto i ja se slazem s tobom. to sto je boja izblijedila je kod tih zetora vrlo cesto,pogotovo na krovu i blatobranima,a ostalo ne izgleda prelose,ali ipak je za 12 godina starosti mogao izgledati malo bolje,no zato je i cijena takva. ljudi traze za 6340 majora po 150 somova kuna!


@ Zetorboy- a se smije znati zasto ga nisi uzeo? nije mi daleko mogao bih ga pogledati.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
eto i ja se slazem s tobom. to sto je boja izblijedila je kod tih zetora vrlo cesto,pogotovo na krovu i blatobranima,a ostalo ne izgleda prelose,ali ipak je za 12 godina starosti mogao izgledati malo bolje,no zato je i cijena takva. ljudi traze za 6340 majora po 150 somova kuna!


@ Zetorboy- a se smije znati zasto ga nisi uzeo? nije mi daleko mogao bih ga pogledati.

Može, bila mi je cjena previsoka tražio je 14000 za njega ( zbog uloženog u njega) , a ja sam uzeo od njegovog brata isti takav za 12 i pol (iako mi je limit bio max11000) + šta sam dobio još ralicu, motor je bio sa 2000 sati, i gume su mu u k...c-u, ustvari, još su :D. traktori su kupljeni isti dan, ljude poznam osobno, a najviše radnih sati su proveli koseći travu u rafineriji i čisteći snijeg. Taj traktor je lani prodan tim ljudima šta ga sad prodaju, a zašto ga prodaju, to ne bi znao. Samo šta nema sinhro mjenjač i hidraulika mu radi prek kardana, i fale mu neke sitnice, poput ručica, guma mjenjača, itd...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
@ Zetroboy- starome se dopal traktor,vidi da ima i preporuku,idemo jedan dan ga vidjet!


@ NEWHOLLAND- a cuj,ja svoje traktore dosta dobro odrzavam,ali preko ljeta skidam sva stakla dolje. Tak je to dok nemas klimu!:)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
nije,pogotovo kad izadjes iz klimatizirane kabine van na +35. i ako se ne ciste filteri,to postane leglo bakterija.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
zna li se nešto više o ovoj seriji: raspon snage, serijska oprema, cijena...?
Dobar je, al ću ipak sačekati jedno 20-ak godina sa kupovinom, :mrgreen: dok vidim kako će se pokazati :p :lol:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
cijena bude sigurno velika,mozda toliko velika da se bude bolje isplatilo uzeti neki zapadni traktor...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
zna li se nešto više o ovoj seriji: raspon snage, serijska oprema, cijena...?
Dobar je, al ću ipak sačekati jedno 20-ak godina sa kupovinom, :mrgreen: dok vidim kako će se pokazati :p :lol:

vjerujem da najslabiji model bez vuče sa kabinom nebu ispod 20 000 eur
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Bolje da je izgledal ko prije 20.tak godina i ustal u istom rangu sa kvalitetom od onda
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
slažem se,sad je sve puno plastike ,elektronike i ostalog sranja,loše kvalitete materijala,kao da rade traktore samo za transporet i to po asfaltnim cestma,a tako je skoro sa svim markama
-sad kad bi bila serija novog 73 45(ili bilo koji drugi tip) u usporedbi s 7341 rađe biuzeo one starih serija
 

Najnoviji postovi

Na vrh