• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
http://adf.ly/EEF56 kliknite na link sacekajte 5 sekundi pa onda preskoci reklamu
Ovdje se spominje neki kararov mjenjac 12+12 malo je lose preveo prevoditelj pa nisam siguran al ovi novi bi trebali bit na fazon 5245 samo novo izdanje i naravno jaci
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Ako je Kararo mjenjač onda to i nije tako loše. Pitanje je kakav je motor i sve ostalo?
Ma džaba lupati glavu s tim, nema se para za takvo nešto :mrgreen:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ovo nazad mi izgleda sve jeftino, jednostavno i nekvalitetno, nemaju više ni cilindre za dizanje poluga nazad, neg ko na imt-ju bzvz.. ali kako to da nema na njihovoj stranici ništa o tom modelu?!
 
Posljednje uređivanje:

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ovaj zadnji kraj je skoro isti ko na 539 i ostalim starijim traktorima,nesviđaju mi se one kuglice na polugama hidraulike,ništa od tog biti neče.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Koliko su stare te slike?

AKo su od ove godine,onda Zetor ide prema dolje s razvojem a ne gore..
Nema ni sve 4 gume iste...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
s obzirom na gume, opremu i cjelokupni izgled, mozda je to jeftiniji model od ovih dosadasnjih? nesto tipa turcini kod zapadnih marki?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
s obzirom na gume, opremu i cjelokupni izgled, mozda je to jeftiniji model od ovih dosadasnjih? nesto tipa turcini kod zapadnih marki?

vrag zna, ak je proxima negdje od 25000 eur na dalje sa duplom vučom, kolko onda to može vrijediti?? A di je proxima od ovog, uuuuu..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
za kupce koji zele zetora, a ne zele platiti proximinu kvalitetu. ili "kvalitetu" ..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
za kupce koji zele zetora, a ne zele platiti proximinu kvalitetu. ili "kvalitetu" ..

Najveći i je problem zetora šta već 5 godina nemaju manjih modela za kupiti, tipa od 45-80 ks, kao šta je to major bio i serije ispred. Možda to bude sad to, ali kome treba manji traktor za rad na manjem gospodarstvu, nema ga ispod 70-80 ks, a o cijeni da ne pričamo
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I meni se nesviđa kaj nema više malog traktora za kopiti kod ovih boljih zapadnih marki, tako i kod zetora...ostaje ti IMT 539 i još par istočnjaka....
Zašto recimo SDF nebi imao neki mali jednostavan traktorčić u ponudi, JD, MF i CNH isto tako, a i Zetor na kraju krajeva nešto od 40 do 60 ks, jednostavno za rukovanje i održavanje, bez suvišnih žica i elektronike.
I na to sve skupa mislim na čiste traktore rađene u europi (Njemačka - Italija) i za europsko tržište, ne mislim na ove afrikance i turčine.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Te slike sam našao na googlu,samo sam upisao u tražilicu Zetor Major i izbacilo mi jednu sliku i onda je bilo još te tri kad sam prvu otvorio. Iskreno ni meni se nesviđa taj Zetor ništa,po meni čisti promašaj,prije bi uzeo starijeg zetora 97god nego ovog novog
 
I

ihorzic

Guest
imaju Talijani malih fiata ali nitko to ne uvaža , neznam zašto
po meni fini traktori
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
po meni je ovaj major fin traktor,manja klasa od proxime,i jeftinije je sigurno,
a cuo sa da kad krene prodaju,da ce bit 15% jeftiniji(al neznam tacno nisam dobro razumio dal od proxime 80,il od majora 7340)
 
T

tuaregr10

Guest
pozdrav ekipa! trenutno sam u procesu kupnje traktora i naletio sam na ovaj Zetor:
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-63-41-god-2000-kabina-prednja-vuca-oglas-6139285

meni izgleda da se dosta naradio,ali i za losiji zetor ljudi traze vise novaca nego za ovoga.
sto vi mislite?

Što se cjene tiče traktor je povoljan, ali trebao bi još uložiti u njega :gitarist:. Staviti mu vrata i stakla koja mu fale (što je dosta čudno da fale), eventulano ga ofarbati da lijepše izgleda... :madmana: Po meni, bolja ti je opcija uzeti Zetora 6340 kojeg ti je Zetorboy preporučio ;). Istina da je skuplji i stariji, ali puno bolje izgleda i ima prednju hidrauliku i kardan :fball:!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Što se cjene tiče traktor je povoljan, ali trebao bi još uložiti u njega :gitarist:. Staviti mu vrata i stakla koja mu fale (što je dosta čudno da fale), eventulano ga ofarbati da lijepše izgleda... :madmana: Po meni, bolja ti je opcija uzeti Zetora 6340 kojeg ti je Zetorboy preporučio ;). Istina da je skuplji i stariji, ali puno bolje izgleda i ima prednju hidrauliku i kardan :fball:!

cijena je povoljna,al znas kako to ide koliko para i toliko i muzike. stakla i vrata mozda ima,samo su skinuta radi vrucine ili tako nesto? nekako sam se sad ohladio od tog traktora. recimo da ga treba farbat.to minimalno ode 500-600e,pa ako nema ta stakla i vrata,opet kosta...pa se tu nade jos 100 sitnica... a kaze stari da on hoce traktor u koji ne treba ulagati,i radije za njega dati vise novca. iz istog razloga odustajem polako i od 6340 kojega mi je preporucio Zetorboy (makar sam mu mnogo zahvalan). traktor sam pogledao i meni se cini dobar,lijepo pali,sve radi...ali opet su tu mnogi sitni nedostatci koji kostaju. dakako da je p. hidraulik super stvar,ali meni opet nije presudan posto ja nemam nista sto bih kopcao naprijed,osim malcera. takoder smo se i slozili u tome da mi je 6340 zericu preslab. sad idem u nedjelju pogledati jos 3-4 zetora,a ovaj mi se cini najizgledniji kandidat

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7341-superturbo-oglas-6273208

izgleda uredno,prvi vlasnik,3400 sati (mislim da to nije previse),i dosta dobra cijena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh