• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hvala,momci!:partyman: bit ce slika krajem tjedna kad stigne,odmah ga ceka 18ha oranja,pa cu podnijeti detaljan izvjestaj! nadam se da se nisam zaletio i da bude zekan funkcioniral kak treba!

@Katic09: traktor je 1999.god,od prvog vlasnika,i prva registracija mu je bila u 4mj 2000. godine. nasli smo se na 120 000kn.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Onda nisi puno ni platio..

pa i ja mislim! inace sam planirao uzeti nesto oko 70-75ks i malo jeftinije,ali eto... cijena je bila i otpocetka realna,kaze covjek da sad pikira neki case od 120ks sa sto radnih sati,za relativno mali novac,pa se pozurio ovog zetora prodati da mu case ne pobjegne. nadam se da bu sve u redu,i da bar 5 godina bude isao bez veceg kvara,onda ga mislim i prodat.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Hvala,momci!:partyman: bit ce slika krajem tjedna kad stigne,odmah ga ceka 18ha oranja,pa cu podnijeti detaljan izvjestaj! nadam se da se nisam zaletio i da bude zekan funkcioniral kak treba!

@Katic09: traktor je 1999.god,od prvog vlasnika,i prva registracija mu je bila u 4mj 2000. godine. nasli smo se na 120 000kn.

Koliko ima radnih sati?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
cestitam na kupnji
a to to se tice volana,covjek kod nas u selu ima sto 7340,i dok je ladan(neznam dal je zbog ulja il zbog cega drugog)volan ide bas tesko i nekako imam osjecaj ko da ima neke zube,sve dok se malo ne ugrije,kad se ugrije onda mota bez ikakog problema i na skroz malom leru mota bas lagano
 
K

Katic09

Guest
Ma kakvi puno moj 7245 ima sad 14000 i bez generalke 1990g sve redovno mijenjno i bez kvarova većih eto sad mi pocel pustat otraga na poklopcu hidraulike pa mijenjam brtvu to mi je do sad najkomliciraniji posao jer sam morao kabinu skidat al ovaj 7340 je takoreceno isti samo kaj ima turbinu i novijeg izgleda..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
fala,fala decki! eto,svaki put mi skinete kamen sa srca. jedanput smo se zeznuli s traktorom i kupili kršinu koja nas je kostala 2 put vise nego je vrijedila pa se od tad uvijek bojim... puno je to para...al valjda bude sve u redu.sutra traktor ide k hubzinu da se rijesi taj prednji kotac i napravi izmjena ulja i filtera,nakon toga bude slika... i onda po gasu!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
cestitam na kupnji
a to to se tice volana,covjek kod nas u selu ima sto 7340,i dok je ladan(neznam dal je zbog ulja il zbog cega drugog)volan ide bas tesko i nekako imam osjecaj ko da ima neke zube,sve dok se malo ne ugrije,kad se ugrije onda mota bez ikakog problema i na skroz malom leru mota bas lagano
Koje je ulje u volanu?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Koje je ulje u volanu?

nemam pojma koje je ulje,nije moj traktor,samo sam ja vozio sad kad je bila vrsidba kukuruza,i ujitru dok se ne ugrije bas tesko ide i na malo vecim obrtajima
al kad se ugrije mota bas bas lagano
al nemora da znaci da je zbog ulja(samo znam da dok se ne ugrije mota tesko)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kod mene u sva 3 zetora je bio atf ( u ovom zadnjem je orginal u novom traktoru tak došlo) i nema apsolutno nikakve veze sa temperaturom, jednako volan radi na -10 i na + 30. Po tome, onda nijedan volan ne bi funkcionirao po zimi i na minusu dok ulje nije debelo ugrijano, neka bzvz teorija po meni. Može se desti i to zato kaj ljudi sipaju svakakve kemije unutra jel nemaju da uzmu ono šta treba biti.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Kod mene u sva 3 zetora je bio atf ( u ovom zadnjem je orginal u novom traktoru tak došlo) i nema apsolutno nikakve veze sa temperaturom, jednako volan radi na -10 i na + 30. Po tome, onda nijedan volan ne bi funkcionirao po zimi i na minusu dok ulje nije debelo ugrijano, neka bzvz teorija po meni. Može se desti i to zato kaj ljudi sipaju svakakve kemije unutra jel nemaju da uzmu ono šta treba biti.

sto sto se tice da nema para da uzme pravu ulje 100% nije,traktor je uzeo novi 2008 il 2009 nemogu se sjetit,i tako mu je od tada

a u mene na 5911 servo cak kad je ladan daleko lakse mota neko kad je vruc
kad je ladan bas skroz na leru mota ne osjetis volan,a naprimjer kad se radi malo vise kad nabije 80-90 stepeni,tad kad mu bude malo manji gas cisto nemozes motat,dok nedadnes malo gasa i onda ide
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
CAvtohG2.jpg
[/URL][/IMG]
Ovih dana sam napravio masku zetoru po mom ukusu.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Odlično urađeno, svaka čast!! :supz: A znači to je po uzoru na Renoa! Od čega si uzeo svjetla, jesu od Zetora ili Renoa ili od nekog trećeg? :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh