• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
toma odličan traktor!! :gitarist: :drinkers: :partyman:
Samo plug je pre mali za taj traktor, da ima još jednu brazdu bio bi OK!! :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
da to je jedini problem na slici, plug je 2x10" premalen je za zetora, njega je prije vukao ursus 335, a sad nam se neda kupovat drugi plug za 3-4 rali zemlje godišnje, najbolje bi mu odgovarao 2x12 pa čak može i 2x14 jer je ravno i ima prednju vuču,a traktor je težak.
ako bog da budemo kupili mi veći, neki IMT 2x12 ili i nešto strano ako naleti.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Koliko je on tačno KS? Sigurno bi bez problema vukao 3 x 10" a možda i 2 x 14" ili čak 3 x 12"
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
neznam, mislim da mu je 3 brazde puno, orao bi ali ne kako treba, to je model 3340, koji ima navodno 45-46ks, a na puno mjesta piše da ima 52ks, to je malo za 3 brazde.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
neznam, mislim da mu je 3 brazde puno, orao bi ali ne kako treba, to je model 3340, koji ima navodno 45-46ks, a na puno mjesta piše da ima 52ks, to je malo za 3 brazde.

Onda je najbolje 2 x 12" visoki klirens i ne sekiraj se ;) Nema veze dali je zemlja "jaka" ili je strana ili je možda klizavo, sa tim plugom ima da ide :supz:
 

cisko

Član
Tu od
8 Ožu 2009
Poruka
38
Pozdrav svima,

da li mi neko moze reci kako se zove boja ili broj boje za Zetora 3711, proizveden 68g.

Radi se o crvenoj boji za karoseriju i bez boja za motor. Jos ako moze i ducuan gdje se to moze kupiti u okolici Zagreba.

Hvala
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Onda je najbolje 2 x 12" visoki klirens i ne sekiraj se ;) Nema veze dali je zemlja "jaka" ili je strana ili je možda klizavo, sa tim plugom ima da ide :supz:

za to soluciju sam i ja, sa 2x12 će ići u najgoroj zemlji i u najgorim uvjetima, i narano visoki klirens, jer mali ne može orat preko 30cm čak mu je i to puno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ćemo ići na onu 35-40 ks po brazdi idealno bi mu bilo 1x16" ;), ali opet s obzirom da stari 2511 vuče 1x16" dali bi se več i razmisliti o 2x12", iako da dođe u tešku zemlju nebi mogao orati s njim na željenoj dubini, slab je to motor, vukao bi se po zemlji ko mravac.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ajmo dečki razlaz, ovo nije tema plugovi nego Zetor, niste taj traktor ni vozili, a znate koliko je jak, ŠANANA lakše će moj Zetor orat sa 2x12 nego tvoj 565, jer ja imam prednju vuču. i da motor nije nimalo slab.
probao sam ledinu koja nije orana 10 godina orati sa 2x12 i 2x14, sa 2x12 ide u drugoj brzoj, dubina preko 30cm, a sa 2x14" je dubina bila 30cm ali vidi se da mu je to puno, prva brzina, orao bi on i s tim, ali u ledini mu je teško.
a ovom normalno da je teško kad je mokro i vrti se u mjestu.

a vidi ovog, isti je motor ko u mom.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2vLrOSUTSAU[/YT]

a ovaj nema ni prednja vuče
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jYBjCY_yqhk[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ajmo dečki razlaz, ovo nije tema plugovi nego Zetor, niste taj traktor ni vozili, a znate koliko je jak

- kolega izvini,ali ti si prije nas pomiješao teme ,,pa bi te zamolio da prebaciš svoje postove o plugovima i oranju u odgovarajuću temu ,jer i mene zanima tema o zetoru ,a ne plugu
- vozio sam tu igračku od traktora - to je traktor za otićt u ribolov i nazad doći kući ,ako tern nije jako blatnjav:D
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ajmo dečki razlaz, ovo nije tema plugovi nego Zetor, niste taj traktor ni vozili, a znate koliko je jak

- kolega izvini,ali ti si prije nas pomiješao teme ,,pa bi te zamolio da prebaciš svoje postove o plugovima i oranju u odgovarajuću temu ,jer i mene zanima tema o zetoru ,a ne plugu
- vozio sam tu igračku od traktora - to je traktor za otićt u ribolov i nazad doći kući ,ako tern nije jako blatnjav:D

Tako je sve si u pravu,meni je i taj previše, a ti mora za imaš neki od 200ks
I da s tobom mu je dosta rasprava još od prije, nećemo započeti novu.
Ja jesam kriv za započimanje rasprave,ali napisali smo bili 2 posta,a vi se za to uhvatili ko muva na go.no. ja nisam moderator da premještam postove,neka to napravi onaj čiji je to posao.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh