• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
E jbg, ja sam se previše očito premišljao..... Ma taj Vlado, to ti je žmukler veliki i jako težak čovjek.... Sada sam ga zvao i veli da je traktor prodan u Kutinu.....ali da je samo zakaparen...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nekak mi se čini da je nekaj kemijano s tim traktorom i da ima više od 5000čr
a ne 1700čr kak je rekel,vjerojatno mu je davno riknul brojčanik.
Mi nismo puno radili a za 4god smo natukli 1009čr,a on za 16god.1700 moš mislit,motor sa 1700čr puno bolje zgleda vjeruj mi!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Nekad znaju i namjerno iskopčati brojčanik, na starijim skinu sajlu a na ovim novijim još lakše, samo iskopča žice. I tako rade godinama... pred prodaju ga malo dotegnu i "ušminkaju" pa ti se misli šta je i koliko radio. :mur:
Mada se donekle može poznati po nekim detaljima koliko je traktor radio, npr. po polugama.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma nemreš ni po polugama znat ak je samo vukao prikolice ili drva u šumi sajlom.
Jako je teško znat,al se vidi po nekim šarafima na motoru jel kaj dirano ili mjenjano a neke se stvari nw diraju na njima do određenog broja sati.
Recimo crijeva naft.ulošci dizni,boš pumpa.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
E moj Zoki evo ja zvao čovjeka traktor jutros prodan za 6500 eurića :mur:, e da sam prije znao pa po toj cjeni se prodaju 5011 i 5211 zetori :mur:

To je đabe dao.. taj koji ga je uzeo, i kak zoki kaže da ak ima tolko sati, može dobit za njega najmanje 10 hiljada.. Zoki, kaj si se ti tak dugo premišljao?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
JA mislim da je on kod zokija doma , malo mi se drži preutegnuti da bi samo tak propustil ovakvu priliku
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Vanjski izgled motora nemora značiti da neki stroj ima xxxx broj radnih sati.
Isto tak nemora značiti ni vanjski izgled.
To kaj je sav prešarafljen nemora značiti da je nestručno popravljen.

Naprimer ovaj. Kaj mislite kolko ima sati?

 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kolko vidim,to je negdje na moru,znaci dobio je po p..ki od soli!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Tako je, a kaj misliš kolko ima sati i u kakvom je stanju kad samo u sezoni (2, 3 mjeseca) vodu vozi?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ima valjda oko hiljadu,dvije. mozda i manje.
imal sam ja ponudu prosle godine za 4320,nekud iz pule,cijena sitnica,al nikaj od pleha na njemu nije valjalo iz istog razloga.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jel to 7011?
felge su crvene o crljenice zemlje i kaj na suncu je stalno?
ja bi rekel puno,al to ne znaci da možda nema samo 3260rs.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Je;Zetor je.

7011 je.
Felge su crvene od hrđe.
Sati ima malo preko 1000 i prepušten je vremenskim uvjetima.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kao prvo, to je zekan iz mog sela, čovjek je snjim jakooo malo radio jer je sve IMT 549 radio..ovaj je samo kosio i eventualno samoutovarnu.... a zna se koliko jedna kravica pojede sjena , a stime da je večinu balirao, tak da je samo kosio... šta se ja sječam, a sječam se predugo.... jer traktor pod štagljem ne nabija radne sate, jel tako oficire?

kao drugo, nisam ga ja kupio, tj uzeo u kompenzaciju nego samo znam da je otišao u Kutinu...

sretno im bilo
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ima nekoliko razloga..prvo neznam ni sam šta bi snjime da sam ga dovezao kuči, mrtvi kapital, a poznavajuči sebe nebi ga htel prodati..... drugo, od zetora nemam blage o održavanju za razliku od imt-a...a treči je razlog koji se ovdje mnogima neče svidjeti, alergičan sam na te beštije tipa zetora i ursusa...na moj dvor samo proizvodi industrije masnih traktora i to iz doba jugoslavije....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je zokii ne nabija i mi smo imali kravicu i imt 533 i još uvijek imamo,al samo 1700rs malo čudno al ok ili čovjek nije znal delat s njim ili jaaaakooo
voli imt.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Oficir vučeš me za jezik.... Naravno da je volio IMT-a, traktor sa srcem...kao ona buba Herbie

I nije 1700 nego 1400, ne čitaš pažljivo ..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Tako je zokii ne nabija i mi smo imali kravicu i imt 533 i još uvijek imamo,al samo 1700rs malo čudno al ok ili čovjek nije znal delat s njim ili jaaaakooo
voli imt.

zaš bi bilo čudno, moj zetor je kupljen sa 2000 sati, 96 god je on, a kupljen je krajem 97g i tad ima prvu reg, korišten je 4 puta max po ljeti, i po zimi ak je bilo snjega.. u 2 godine kod mene je napravio 200 sati.. i šta je tu sad tolko čudno šta je taj 3320 imao tak malo sati. Moji rođaci imaju 4340 novog uzeli 97, sad ima 1500 sati.. neznam koje je tvoje mjerilo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh