• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E kod oranja je bitan raspored težine,prjenos i naštelanost pluga i rpna,a tek onda snaga motora!

Najbitnija je zemlja koju oreš sve ostalo možeš mijenjati :icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Je je zato u uputstvima piše bezveze,proizvedeni plug je za sve vrste tla,na ravnom,bočnom ili horizontalnom nagibu.:eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Uputstvo piše proizvođač a ne korisnik :x:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa korisnik je taj koji kupuje koristi i puši uputstva kaj ne,zašto im ne vjerovat.
Piše još da se to odnosi za plug koji je u tvorničlom i ispravnom stanju.
Preporučena snaga min. za imt 756vk 35kw.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
756 vk kod mene več ima 5 lemeše a oru sa njim 3511s , 560 , a kad je gusto 6945 tak opet ti velim bitna zemlja koju oreš :icon_super:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Zemlje su nam slicne ali je hurli puno laksi. Ali zato njegov ide kao zvrk a salta ga bolje nego auto. E da hurli ima bolje gume ( radijalne ) pirelijeve, a moje barum ( dijagonalne )
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E te barumke stare su zakon i za blato i po čvrstoći,danas više nema takve
gume.:s:
A i danas je 14.9/28 niža od stare 14.9/13/28
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Na pločici tamo desno kod pomočnoga sica piše 3050 kg i 41 kw....

e sad, pošto velite da to mora biti 4 klipa, evo slika tog motora, gdje je tu četvrti klip?

Kako bi se to, mislim zetor, ponašao sa beračem t 35? Potrošnja goriva, okretnost?
 

Prilozi

  • 111.jpg
    111.jpg
    43.2 KB · Pregleda: 122

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Na pločici tamo desno kod pomočnoga sica piše 3050 kg i 41 kw....

e sad, pošto velite da to mora biti 4 klipa, evo slika tog motora, gdje je tu četvrti klip?

Kako bi se to, mislim zetor, ponašao sa beračem t 35? Potrošnja goriva, okretnost?

ma jako dobro ide s tim beračom a za potrošnju ne pitaj ovdje ,:icon_rolleyes: neki vele puno troši a neki da malo ja imam 5211 i nije neki potrošač najviše troše u transportu
moja ponuda još uvijek stoji ako ti nećeš daj broj u pp ja idem po njega za tu lovu zato ne premišljaj nego kupuj :(y):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Na pločici tamo desno kod pomočnoga sica piše 3050 kg i 41 kw....

e sad, pošto velite da to mora biti 4 klipa, evo slika tog motora, gdje je tu četvrti klip?

Kako bi se to, mislim zetor, ponašao sa beračem t 35? Potrošnja goriva, okretnost?
U kopresoru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
I peti u lijevom kočionom glavnom, a šesti u desnom kočionom glavnom, zedmi u lijevom kotaču, osmi u desnom kotaću, deveti u poklopcu hidraulika, deseti na cilindru volana, jedanesti na pomočnom cilindru hidraulika, možda ima amortizere kabine pa su tu još dva .................. sigurno je još koji ostal negde
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I peti u lijevom kočionom glavnom, a šesti u desnom kočionom glavnom, zedmi u lijevom kotaču, osmi u desnom kotaću, deveti u poklopcu hidraulika, deseti na cilindru volana, jedanesti na pomočnom cilindru hidraulika, možda ima amortizere kabine pa su tu još dva .................. sigurno je još koji ostal negde
I ti to sve vidiš na zokijevoj slici ? xd
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Postali ste neozbiljni......

A ja sam u problemima kao Hamlet....biti ili nebiti... IMT ili Zetor...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Malo smo se nasmijali. Ako nije kakva kemija uzmi. Mozda poznas nekog tko pozna njih pa se raspitaj. To je samo moje misljenje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač ima još klipana !

Postali ste neozbiljni......

A ja sam u problemima kao Hamlet....biti ili nebiti... IMT ili Zetor...

Kak sam imal i još imam jedne i druge ipak Zetor ako ni si na ravnici :(emo):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Da i ja jedan spomenem.Ima klip i u AC-pumpi.Ima klip i u cilindrima kvacila.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na pločici tamo desno kod pomočnoga sica piše 3050 kg i 41 kw....

e sad, pošto velite da to mora biti 4 klipa, evo slika tog motora, gdje je tu četvrti klip?

Kako bi se to, mislim zetor, ponašao sa beračem t 35? Potrošnja goriva, okretnost?

Zakaj ga nisi poslikal sa više strana da ga vidimo kak zgleda?
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
E moj Zoki evo ja zvao čovjeka traktor jutros prodan za 6500 eurića :mur:, e da sam prije znao pa po toj cjeni se prodaju 5011 i 5211 zetori :mur:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UedElY-igEk[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh