• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211

ivek32

Novi član
Tu od
12 Stu 2013
Poruka
23
taj je u mojoj zupaniji,ako ga budes isao gledati,javi! :)

hehe izgleda da se covjek vozio samo u gorice :D:

budem u svakom slucaju.ovaj mi se cini puno bolji i ušcuvaniji od onog prije? posudio sam jos 5 000 € tako da bi mogao provjeriti ovog. vidim ti isto imas majora. Mislim da su u osnovi isti motori (stari 7340 - novi ) samo mu je maska izmjenjena ? :icon_scratch::icon_scratch::icon_scratch:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Skroz novi, znači, 2005, 2006 imaju drugačiju konzolu nazad, tj, jednu vuču, štelanje poteznice nije iz kabine već na poluzi, poluge nemaju na izvlačenje, mali prozor nije na otvaranje, pali se na ključ i brava je sa strane suvozača tak da se brzo pokida, svi imaju sinhronizirane mjenjače, vanjsku pumpu hidraulike, brzi/spori kardan, zračni filter je drugačiji, akumulator je naprijed, nije pod kabinom, plastični rezervar, grijač, motori su drugačiji, itd.... dok recimo starija linja, neki nemaju sinkronizirani mjenjač, pumpa hidraulike je i vanjska i unutarnja, nemaju svi brzi/spori kardan, itd...
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hehe izgleda da se covjek vozio samo u gorice :D:

budem u svakom slucaju.ovaj mi se cini puno bolji i ušcuvaniji od onog prije? posudio sam jos 5 000 € tako da bi mogao provjeriti ovog. vidim ti isto imas majora. Mislim da su u osnovi isti motori (stari 7340 - novi ) samo mu je maska izmjenjena ? :icon_scratch::icon_scratch::icon_scratch:

znas kaj? ne bih htio brzati,ali mislim da bi se kupnja ovog 7340 isplatila. cijena nije pretjerana,za to godiste svi traze jos 20 000 kn vise,izgleda sacuvano... nazovi pa pitaj otkud je!

@Zetorboy- Prijateljev 7340 iz 2006 ima poluge s produzenjem,i to je bolje rijeseno nego na nasim zekanima,krute španere,reverzor,ph s kardanom,vece i sire radijalne gume... sve ovisi koliko opreme si nadoplatis. a kaj postoji razlika u motorima izmedu stare i nove linije?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Ma ore i bez goriva.. :icon_pidu:
d3hq.jpg
[/URL][/IMG]
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
zvuk dolazi iz prednjeg kraja kad je prednja vuča uključena, probao sam kad je iskljičim da idem malo u rikverc i kad ponovo krenem naprijed zvuk se ne čuje

To je normalno, dovoljno da nije uskladjena vuca sa sarom na gumi, znaci ako su prednje vishe istrosene nego zadnje odmah se osjeti na ukljucivanju i iskljucivanju vuce...Zetor je takav po tom pitanju..
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
pa ne bi trebala samo je koristi ispravno. Pokusaj da ne vozis po tvrdom a da je ukljucena npr po asvaltu primjetit ces kako ostavlja tragove od prednjih tockova zbog ne uskladjenosti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
to je sve u redu,prvi kotaci se malo brze vrte,i prednja vuca nije napravljena za velike brzine i tvrdu podlogu,tako je kod svih traktora. nista se posebno ne kvari,koliko ja znam,ode pokoji semering na krajevima,ali to je normalnba stvar,to su potrosni dijelovi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Ma ore i bez goriva.. :icon_pidu:

nešto ti povećana temperatura za oranje... kod mene na Z6245 rijetko kad dođe do zelenog, ali to kad nešto jako teško radi na kardanu inače mi je temperatura na 80, 90...

A ovo za gorivo i kod mene tako ide trebalo bi očistiti plovak da bude točnije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Kod mene ti je tako stalno temperatura, šta god radio takva je, nikada višlja, i to je njegova radna temperatura šta god radio, a to ti je 80-90 stupnjeva..

A gorivo pokazuje točno, zbilja nema goriva, ima skroz malo, prošao sam još jedan krug u oranju i uvratnjak i do kući 10-tak km i došao je i ima još i za upaliti..;)
 

ivek32

Novi član
Tu od
12 Stu 2013
Poruka
23
znas kaj? ne bih htio brzati,ali mislim da bi se kupnja ovog 7340 isplatila. cijena nije pretjerana,za to godiste svi traze jos 20 000 kn vise,izgleda sacuvano... nazovi pa pitaj otkud je!

Ok. zvat cu sutra covjeka pa javim sto je rekao ne izgleda mi bas da je nesto orao ili teze radio... :eek::
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ok,cekam!

a usput,evo i par slika mojeg zmazanca!

4lc8.jpg



p2nj.jpg



olsb.jpg
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Kod mene ti je tako stalno temperatura, šta god radio takva je, nikada višlja, i to je njegova radna temperatura šta god radio, a to ti je 80-90 stupnjeva..

Kod mene je isto stalno takva temperatura osim kad ostane bez vode :mur:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Kod mene ti je tako stalno temperatura, šta god radio takva je, nikada višlja, i to je njegova radna temperatura šta god radio, a to ti je 80-90 stupnjeva..

A gorivo pokazuje točno, zbilja nema goriva, ima skroz malo, prošao sam još jedan krug u oranju i uvratnjak i do kući 10-tak km i došao je i ima još i za upaliti..;)

Ma da tak je i kod mene stalno temperatura osim kad je bio pred generalku onda je temperatura isla debelo u zeleno i do nekih 110 stupnjeva. A sto se tice goriva ro tako mozes jer si u ravnu, a da radis u brdu kad bi isao uzbrdo ugasio bi ti se jer se meni desilo to par puta jer sam gledao koliko ce imati goriva.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
ma jednom kako sam izlazio na cestu isto bilo tako goriva i izlaz na cestu je malo strmiji i kako sam čekao da prođu auta da ja mogu vjerovatno je povukao zrak i samo sam izašao na cestu krenuo kad se on ugasi, srećom kuća mi bila blizu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh