• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Probal i ja paliti 3511s upalil kao i sred ljeta 6945 vrtel oko 5 sekundi jedino nisem se vozil zamrznuta stakla pa ništ ne vidim .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
moj je tesko palio,uopce nije htio okretati kak treba,pa smo nesto kemijali,s manjim uspjehom,a sad je bio repariran anlaser,cijena 250kn,danas na -6 pali ko grom! jedino kaj u prvi mah dosta dimi,ali zato se budu prestelali ventili,dizne i te sitnice. dok s 5011 nikad problema,jedino ako se nafta smrzne.

jel to 6340?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
To je normalno, naš zaebava tak od prvog dana kak je kupljen, ak je malo ispod 0, onda je spekatkl s njim ujutro.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa što je s tim vašim zetorima, moj je lani palio na -10 bez problema, jedino što je 3 klipa i 140ah akumulator
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
neš ih hebe sa strujom, ovaj 4320 kad treba sastaviti ujutro, sam počne škljocat na alnaseru, ili vergla skorz teško, a pun akumulator, a nekad i upali ak se malo gurne.. ak nije ispod 0 pali super, a još i grijač ima..a moj 6340 upali na neznam kakvom minusu bez grijača i kemija, osim ak nije gorivo smrznuto...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,173
Mene moj Z6245 isto nešto *ebe sa paljenjem. Mislili smo da je akumulator i kupili novi i ništa ista stvar. Sad smo promijenili alnaser pa ćemo vidjeti. Uglavnom kad zavergla kao da stane negdje i onda nastavi. Sigurno me neki kablovi zezaju pa ćemo sad promijeniti neke kablove pa ćemo vidjeti kako će biti. Također bude bilo nekih sitnih popravaka za riješiti: najvjerovatnije treba zamijeniti lamelu ili pogledati kvačilo jer traktor neće da odvaja, ima malo lufta u volanu, treba zamijeniti ac pumpu i možda reparirati bosch pumpu jer traktor ima 7650 rs i bosch pumpa nije nikad dirana.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Promjeni mu prvo kablove od mase i + kaj idu s akumulatora.
Kaj ti je s ac pumpom?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,173
da te kablove sam i htio promijeniti. A Ac pumpu treba mijenjati jer vraća gorivo u rezervar, 500kn je nova i kad se ona zamijeni onda to ide dosta dugo vremena bez problema.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mislim da sam negdje videl neku češku za 380kn ili 350kn.
Meni je majstor lani mjenjal obje lamele i ležaje i s rukama mi je zel 2500kn,još je bilo par sitnica u tom poslu,ručna ac pumpica,kontakt brava,štelanje ventila i čiščenje filtera i magneta na hidraulici.
Sad mi je papučica mekana ko na novom autu i odvaja oko sredine dok je prije pri vrhu,prezadovoljan.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
kako sada podesiti kvačila (1 i 2) a da motor ne skidam koja udaljenost bi trebala biti
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Prije 2 god stavio zamjensku ac pumpu i za sad bez problema. Prije par dana alnaseru promjenjene pikse i kupljen novi automat jer je skljocao i usput zeznuo akumulator. Mislim da sam napokon rjesio nestanak vode jer je procurila nedavno vodena pumpa pa je i ona nova. Eto, i zetori se ponekad kvare. Usput nalio antifriz jer nisam imao zimskog staklopera kod kuce. Rjesio sam i pipu od kilera da mi ju kukuruza nagodinu opet ne otvori.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
da te kablove sam i htio promijeniti. A Ac pumpu treba mijenjati jer vraća gorivo u rezervar, 500kn je nova i kad se ona zamijeni onda to ide dosta dugo vremena bez problema.

To što ti vrača gorivo u rezrevar nemora biti da ti je greška u ac pumpi, meni je bila greška na filteru
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,173
Ma provjereno je da je Ac pumpa isto je bilo prije par godina.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
Pa jeftinije ti je uzeti nepovratni ventil (50-ak kn) i staviti ga između rezervara i čašice ili ac pumpe, i riješio si problem vječno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nebi se složil za nepovratni,ako mu dođe u njega bilokakva smet ili mrvica on prestane "radit" i opet isto.
ako sve dihta u tom djelu nebi smio vračat u rezervar iz tog djela.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Evo ovako,prije neki dan sam bio u bosni i pitam lika sto radi u trgovin sa djelovima za traktor koliko bi dosli djelovi za generalno za zetora 6011.komplet klipovi,klipnjace stubline dizne,lamela druk lezaj,znaci komplet da dođe 700 km-ili 2800 kuna,sad me interesira dali je tko uzimo u kakva su iskustva sa tamosnjim djelovima radi se o trgovini Maric bosanska gradiska?
 

Najnoviji postovi

Na vrh