• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ko je proizvođač (barem na pakovanju) tih djelova?
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
E pitao sam kaze da su original e sad nije mi bas za vjerovat pa zato i pisem mozda je netko uzimao zato pitam muha kolko kosta glava za zetora kod nas tamo kosta 118 maraka
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
E onda du sigurno zamjenske dok su tako jeftine mozda se netko javi sa jos kakvim informacijamo pa da vidimo dali se isplati kupovati i jos dobijemo povrat pdv i onda ispadne 500 km-su oznaka za marke da nebi netko mislio kilometri ha ha
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Pozovi Agrokoop Kobatovci:
+387 51 582 041
Trgovina je između Gradiške i Banja Luke, oni bi trebali imati original dijelove. Barem tako kažu majstori koji su kupovali. Ja nisam uzimao kod njih već kod Marića u Prijedoru, doduše nisam ni kupovao ništa veliko tek po neki semering, remen, spone itd. sve nešto sitno. Kvalitet kod Marića nije baš za pohvaliti, ovi u Kobatovcima su skuplji od Marića i kažu da su dijelovi original, pa pokušaj njih nazvati i onda uporedi cijene.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Ma znam za one prema banja luki bio sam tamo samo nisam pitao za djelove,ali daas je jako tesko naci trgovca koji ce priznati da su djelovi iz turske.Po meni se bolje isplati dati200 eura vise za djelove ako su oriđiđi nego ovi traljavi.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Jedan majstor ovdje uvijek kupuje samo u Kobatovcima i kaže da su kod njih dijelovi original.
Ja nisam do sada kupovao kod njih pa neznam kakvi su.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
To je u redu ako su original,ali akokaze da jesu a u stvari nisu orginal e onda si nejebo platis majstora i djelove i nekraju bude majstor kriv a ne mi
sto kupujemo turske srotove.mozda se netko i javi da je uzimo djelove kod marica pa da vidimo jel se isplati kupovati tamo!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Dečki zanima me koliko bi me došla reparacija bosch pumpe i dizni za Zetora 6245 i gdje bi bilo najbolje odnijeti na reparaciju??
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
muhanicar-ovo je potpuno novi blok i svi komplet dijelovi za generalku? koliko to otprilike kosta? i od kojeg zetora je?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dečki zanima me koliko bi me došla reparacija bosch pumpe i dizni za Zetora 6245 i gdje bi bilo najbolje odnijeti na reparaciju??

Ako su loši elementi (najvjerojatnije jesu ) regulator donekle dobar oko 1200 do 1800 kn +400 kn dize e sad majstor je danas lutrija:(sweat):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Purić u Samoboru s njegovim radom sam najzadovoljniji meni je na autu sredivo odlican posao je napravljen!!
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam isto cul da je puric vrhunski majstor i ja bum mu nosil bos pumpu od bmw-a,mislim da se nebus zeznul ako njemu odneses bospumpu i dize :drink:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
ili purić ili netko od njegovih majstora,posao odrade kako treba, dosad nije bilo problema ni sa traktorima ni autima a i cjene su ok...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Dečki zanima me koliko bi me došla reparacija bosch pumpe i dizni za Zetora 6245 i gdje bi bilo najbolje odnijeti na reparaciju??
Oko 2 soma kuna, ovisi kaj je otišlo .....
Purič je mešter na glasu, ali slušajuči friške informacije od neki dan cjena :(whew)::(whew):

muhanicar-ovo je potpuno novi blok i svi komplet dijelovi za generalku? koliko to otprilike kosta? i od kojeg zetora je?
7011.
Ovo sa slike je u ono vreme bilo oko 20 000 kuna, ali bloka više po toj cjeni nema.
Blok je bil 10 000, a ostatak oko 10 000
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Purič je mešter na glasu, ali slušajuči friške informacije od neki dan cjena

@muhaničar informacije su ti dobre papren je opako,reparacija pumpe zetor 2cil. 2400kn + dizne(regulator je bil u banani) a meštar koji radi kod njega odradil isti posao za 1500sa diznama....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Oko 2 soma kuna, ovisi kaj je otišlo .....
Purič je mešter na glasu, ali slušajuči friške informacije od neki dan cjena :(whew)::(whew):

Pa pumpa nije dirana od kad je traktor kupljen i sad već teže pali i titra na gasu dok se ne zagrije.
 
Na vrh