• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Oko 2 soma kuna, ovisi kaj je otišlo .....
Purič je mešter na glasu, ali slušajuči friške informacije od neki dan cjena :(whew)::(whew):


7011.
Ovo sa slike je u ono vreme bilo oko 20 000 kuna, ali bloka više po toj cjeni nema.
Blok je bil 10 000, a ostatak oko 10 000

ajd,nek sad kosta blok i 15 somova,i nek je ovo ostalo 15 somova... za 30 000kn imas potpumo novi motor... svida mi se!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Puno je to, jako puno.
Blok u večini slučajeva nikad ne ode tak da ostane penez za dva takva remonta.

Kad ti se sviđa evo onda još koja





 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
joj,joj... sline mi cure! a i ove zadnje dvije su dobre,traktor stane u dva-tri malo veca cekera! al kolko je tam na prvoj slici karika po cilindru?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
joj,joj... sline mi cure! a i ove zadnje dvije su dobre,traktor stane u dva-tri malo veca cekera! al kolko je tam na prvoj slici karika po cilindru?

Bit će 4 ako je uljna u dva djela !
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Ja sam svog Zetora 6245 rastavio popola zbog zamjene lamela pa evo koja slika:






stare lamele:


nove originalne lamele:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Bravo kolega sad provjeri ležaj u zamašnjaku i potisne ležajeve dobro nacentriraj lamele kod sastavljanja i budi nježan kod spajanja :(clap):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Bravo kolega sad provjeri ležaj u zamašnjaku i potisne ležajeve dobro nacentriraj lamele kod sastavljanja i budi nježan kod spajanja :(clap):

sutra bude sastavljanje i ležaj u zamajcu smo promijenili i još par stvari, lamele su naštimane danas i sve je to sastavljeno samo da ga spojimo sutra i to je to.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Dobio i on pranje! Malo sunce zeza pa su slike loše!

2w6d.jpg
[/URL][/IMG]

acts.jpg
[/URL][/IMG]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
'98 godina, al 2 godine tražio vlasnika, tako da 2000 smo ga kupili.. Ima blizu 3000r/s.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Samo 4 komada

ma,meni je na slici izgledalo vise,a ni žljebove na klipu nisam u stanju prebrojiti...
a kaj su ove plave ko gumice? ide to mozda nekam na stubline?

MrŠima- zetor je bombon! uz takvo odrzavanje,sigurno bude vrijedil koju hiljadarku vise kod prodaje!

a evo i jedne zgodne birtije gdje bi mi s ovog podforuma mogli kratiti zimske dane!

64in.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Šank je zakon, kad najdete birtiju s takvim šankom popijte jednu u moje ime, vi birtijaši :icon_wink::icon_wink:


One gumice su brtve koje idu na cilindre, a služe da voda nemože u karter, tj brtve između donjeg djela pikse (cilindra) i bloka.
Evo slike klipova iz drugog ugla.

 

Najnoviji postovi

Na vrh