• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Moze se presaltat bez kvacila samo moras znat uskladit broj obrtaja motora i mjenjaca :) problem je samo ubacit u prvu :p
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kod mene je i drugaciji sistem paljenja kardana slican multipoweru :) nije povezan sa kvacilom :$
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zato jer nude puno a malo traže,udobnost i naravno kvaliteta.
E SAD ovisi koju Čovjek marku vise voli ili preferira.
Netko ga ne bi na dvorištu da Kosta 4000eura.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
za te novce kupiš recimo deutz-fahr 4.51 s prednjom vučom u odličnom stanju,,kolega prodo mislim da nije dobio ni toliko,,ili recimo nekog drugog zapadnjaka,,kakva je to logika kupiš zetora radiš sa njim 20god,prodaš i još dobiješ više neg si ga platio
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Pa to ti je jer Zetor što stariji to je mlađi, njemu godine ne mogu ništa..:icon_lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Tak je Šima! Nisu ih izmijenili još od ranih '60-tih prošlog stoljeća.
Bili su genijalno konstruirani prije 50 godina, pa su se ljudi navikli :)
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Ja sam npr za 7245 prije 9g dao 9000€ a sad mi frajer za njega daje 9500€ I ja ga nedam jer sam pre zadovoljan s Traktorom mada je već sat sigurno okrenul ali neznam jer je na 3800h sat krepal!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Pokazali su se kao dosta pouzdani traktori sa jako malo održavanja, a to ljudi žele, Zetor je na dobrome glasu, iako su cijene visoke ljudi ih kupuju, po meni su te cijene pretjerane, ipak su to traktori 20-tak godina starosti! A i ti koji prodaju teško se rastaju od Zetora te stavljaju što veću cijenu upravo da ih ne prodaju..
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
mi smo zetora 5011 prodali za 5500 eura prije 2god jest bio utegnut i uredan nema šta,,došo čovjek i veli jel traktor na prodaju kaže stari pa je ak je dobar mušterija,pita koliko cjeniš stari neznam pošto se kreću,kaže čovjek oko 6000 u ovakvom stanju kaže stari ti men 5500 i vozi... čovjek za đžep izvadi pare i odeee,,kasnije je pričo kak je starog zajebo,i da još mu donju kuku i topling nismo dali,,ja recimo za takav traktor nebi dao više od 3500max mislim da bi to bilo realno
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tak je Šima! Nisu ih izmijenili još od ranih '60-tih prošlog stoljeća.
Bili su genijalno konstruirani prije 50 godina, pa su se ljudi navikli :)

pogotovo kad vidis kako su ovi novi genijalno konstruirani... mislim na sve marke. par godina stara valtra sasula mjenjac,cifra je bila 60 000kn,a opcenito je od prvog dana sve na njoj odlazilo,osim motora... da ne nabrajam za ostale...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A par godina stari 6340 več 3 puta izbacio klip van i zaribao motor, čovjek bi im ga najradije vratio samo nek mu otpišu kredit, a da nije pod kreditom več bi ga odavno prodao u šrot, a kaj je najgore, ne radi puno!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
I jos jedan 6340 iz sela na nekih cca 5000 rs prosle godine u meljavi, zaribao mu 4. klip, traktor odrzavan perfektno.. Ali, ja bi opet rade zetora nego imt-a.. Naravno, imt bi ostal za povrsinske radove..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za ovoga prvoga znaš na koga mislim, a za ovoga drugoga nesem čul, čiji to??

Ma bez obzira kaj se to dešava zetoru, ja bi svejedno kupil Fiata :) Cena skoro ista, a razlika prevelika!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Tak je Šima! Nisu ih izmijenili još od ranih '60-tih prošlog stoljeća.
Bili su genijalno konstruirani prije 50 godina, pa su se ljudi navikli :)

pogotovo kad vidis kako su ovi novi genijalno konstruirani... mislim na sve marke. par godina stara valtra sasula mjenjac,cifra je bila 60 000kn,a opcenito je od prvog dana sve na njoj odlazilo,osim motora... da ne nabrajam za ostale...

Gogo, pa nisam ja rekel nikaj loše. Pred 50g. su bili vrh konstrukcije, jednostavnosti i unificiranosti. Bili su ispred vremena, pa zato još uvijek rade na istoj osnovi. Sve kaj je kasnije napravljeno je više-manje kozmetička promjena. Bazna ideja je ostala ista.
Danas...drže se, ali su ih mnogi tehnološki prestigli.

To kaj opisuješ za Valtru, svakom se može dogoditi. Nemoj brkati marku i pojedini primjerak.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
I ja bi Fiata, ali recimo da biram izmedu zetora i imt-a.. Vec sam napisal u ovoj temi da je djed skoro kupil novoga 4320 umjesto ovog 539.. Zal mi je ko nikaj kaj to nije napravil.. Fascinira me ta udobnost kod zetora i jeftini djelovi.. Moj bratic je za 6211 komplet sve dijelove za generalku platil 4000 kn, on i Dario Sogoric su sami slagali..

A ovaj 6340 kaj je zaribal je od Damira Totovoga, i za 2 dana napravili komplet generalku i pici dalje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh