• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
U dućanu di sam i sic uzeo, ima rupa između donjeg sjedala i naslona za leđa, i rupa na naslonima za ruku, sam 2 vijka m8 i zašerafiš, ali ovo nije zetorovo, drugačije je orginal.
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Auuuu puno para naj bolje zasukat rukave i udri pa kako bude u bosni spuzve za sic 20 km i malo lima i koja elektrod i posa rijesen.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,834
Jel ti nesmetaju nasloni za ručice hidraulike npr kod oranja. Koliko para i gdje u kojem dučanu ako nije tajna ?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Pitanje za znalce: jesu li zetorovi hidraulični izvodi jednoradni ili dvoradni?.... zetor je 4712
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Hahaha, ma bil sam i pre birtijom i svuda hehehe. Sjedalo je 667 kn, a nasloni se preklapaju, tak da nesmeta.. ali odlični su, ovak u berbi, transportu, uffffff
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Ide se i po centrima nekada, onda mora biti uvjek po ps-u :) obi, lidl... hehehe
 
Posljednje uređivanje:

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
jel postoji samo gornji dio pomocnog sjedala za kupiti? meni se to raspalo totalno
 

Katic7245

Član
Tu od
18 Pro 2013
Poruka
81
Decki dali je netko od vas možda okrenuo zadnje gume da bude širiji inače imam 7245 dosta se bavim šumom pa da mi bude stabilniji bar malo al se bojim da kad orem da mi nebi brazda prva bila veća i unaprijed hvala ;)
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
pa bas obrnuto, bar na mom 7711, bolje se ore otkad je rasiren, prije je stalno isao nekako ukoso i bilo je tesko ustimat plug, sad ide ko beba, orem sa imt 14 cola
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Pitanje za znalce: jesu li zetorovi hidraulični izvodi jednoradni ili dvoradni?.... zetor je 4712
Dvoradni su.

Ovak kabina kod mene manje više izgleda :) danas malo čiščenje hehe
Jel dižeš i tepihe kad čistiš?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Nemam rječi, još samo reci i da sic skidaš da bi i taj tepih izvadil .....
To se zove volja :icon_pray:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Nisam nikad vidio MP, a kamo li proučavao, ali koliko ja vidim na slici je planetarni reduktor koji pomoću pojasne kočnice blokira pojedine parove zupčanika. Ista stvar je na svim oldschool automatskim mjenjačima. A caka je da je promjena prijenosa omogućena vezom sile, a ne oblikom. Pa zbog toga nije problem mjenjati pod opterećenjem jer ne dolazi do fizičkog odvajanja prijenosa. To je poprilično dobro i radi same sigurnosti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh