• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Čuj druga MUHU hahahaha pa bolje mi ispolirat traktor nego dati 300+ kn za boju, lakove, odjelo za farbanje, razređivač, najlone i sav popratni materijal koji ide uz to. Em je jeftinije, em iziskuje manje vremena i posla. A sigurno nema nekoga tko nije farbao traktor zbog izgleda, a ne jer mu je hrđalo nešto haha

Nije to šminka nego vjerojatno kao i puno ljudi ovdje na forumu volimo da auto, motor, traktor stroj liči na nešto.

Iako sam ja zagovornik onoga da je bolje da izgleda kao najveće s*anje, a da ide, nego da je super sređeno pa ne ide, ali ako može ići i pri tome dobro izgledati zašto da ne. :D

A i danas sutra na udaji će lijepo izgledati pa će se mladoženji više svidjeti xD Hahahaha
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Za tristo kuna nemreš ni felge kvalitetnije pofarbati kak nebuš ni ti ništ spoliral s tom polir pastom za petnaestak kuna.

I meni je ljepše vidjeti ono kaj je ljepše ali poznavajuči današnja mikronska nanašanja boje bolje ti ostavi poliranje za one dane kad bu vreme za udaju. Ti si ga tek kupil, sjaj bu izlapel za godinu dana a jel bude kaj drugi put za skidati od boje ili buš do podloge došel?

Drug Muha je svega vraga probal nebi li prišparal.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
A bubnio sam cijenu iako znam da ako hoćeš da sve bude kako spada moraš se izut iz opanaka i dat' preko 'iljadu kuna ako i to nije malo...

Evo ti pasta za 15-ak kuna. Poliranje dekla na mom Zecu prije 2 godine...

Prije
9275_1334249871.png


Poslije
IMG_1297.jpg


IMG_1292.jpg


Samo fleks, ali ima preveć okretaja i onda "pali" materijal pa bude zamagljeno i mutno.

Ovo što ja mislim polirat, to neće biti nešto wau jer ne idem na to nego sam kupio polirku pa da je malo isprobam, jer sam je kupio na akciji kad je bila i stavio u ormar prije pola godine. Red je da se pokaže na djelu xD
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,741
Od ljepog stroja napraviš nakaradu, dobro da mu nije frižider stavio na krov i da hladi na šiber :D: strahota. Vidio sam ih i sa klimom, ali je jako lijepo napravljeno i izvedeno, a ne ruglo ko ovo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mogo se i bolje proslavit zato i prodaje kaj mu se ne svida:(rofl)::(rofl):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Ovo na caseu, kao i na novijim case i nh nizeg ranga, landiniju mi je odvratno za vidit posto je original. After market jos i prolazi ovako.

Mogo se i bolje proslavit zato i prodaje kaj mu se ne svida:(rofl)::(rofl):

Da su se u tvornici bolje proslavili ne bi sad morali ljudi izmisljavat.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa ni neki novi bolji i mladi traktori nemaju klimu cemu se onda igrat na traktoru od 30+ god koji ni nemaju tolko fiksne kabine (imt, zetor i ostala nevaljana sklepetinja)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Jel nije na oglasu 10-15 godina star? A tu bome velika vecina ima klimu. Od kineza, rusa pa do serijski 90% zapadnjaka.
Jbt kombajn mi za par dana slavi 30 godina i serijski ima klimu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Neznam bas da je 10 god star prije 20+ al nebitno to su strojevi za siromasan seljacki narod dok sve kaj je suvremenije i bolje teze kupit od zarade kak su ove losije mogli nekad kupit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni je ne treba ja ju ne koristim ni u autu na zeki upalim ventilator i dovoljno mi rashladi meni ne smeta ni vrucina ni znoj, prasina meni je bas milina kad je sparina:eek:::eek::
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Ja ću bacit koju sliku prije poliranja i kad završim, baš da vidim razliku. Inače sam si uzeo baš onu polirku sa 6 stupnjeva brzine, a čepova imam odprije jer sam uzimao za motor i auto.

Ako vec planiraš polirat crveni traktor kupi si crvenu pastu s crvenim pigmentom ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh