• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma kod mene je jos i ok kaj se tice njiva koje obradujem a sumu kad idem za minutu ih skinem i idem bez greske jos cu vidit kak ce se pokazat kad se vise pocne radit s traktorom mozda nosace jos malo skratim da dode blize kabini al ovi su sad vec blize kabini nego kaj su bili oni orginalni!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Bučo trebal si napraviti kak ima noviji Zetor ili IMT samo zakreneš do stakla vrata ili ga zakrene grana u šumi i nema brige . Hubzinovi su od plastike a ne od lima kad ga kupiš treba ga rastaviti i pojačati limom inače hoče isčupati šaraf i ispasti (Kina tehnik) .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Bude bilo dobro zakaj ne no kad si več se mučil pa još koji sat i kila materijala . Ja kad idem u šumu otvorim prozor iza vrata i samo povučem retrovizore kad iz šume opet vratim .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Trenutno ove sumu u koje cu ic nece ni trebat skidat retrovizore jer krecemo od jednog kraja pa redom:D::D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Za u šumu je naj pametnije poskidati sve nepotrebne i lako lomljive dijelove. Stakla, retrovizore, svjetla, žmigavce .... kad se vrati na tvrdi put nazad s tim gore.
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Pa sad, da se covjek nebi mucil sa svim tim skidanjima lomljivih dijelova sa traktora, zmigavci, stakla, hauba, blatobrani,..., najbolje bi bilo doc do sume sa trsktorom i onda rucno sva drva iznosit van i utovarit na prikolicu tak da se traktor ne osteti!:drink::(happy):
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Po meni je traktor tu da služi tebi, a ne obratno. Sad ćeš ti lomit svoja leđa da ne ogrebeš farbu i ne polomiš nešto. Što bi Izet rekao; "How yes no." Svaka čast onome tko može tako, al' ja ću mog izrabljivat za sve ono za što je stvoren :D I to ako nešto ode, bolje i retrovizor i far na traktoru nego moja krsta i kralježnica.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kad ću iči u šumu zamoliti ću Muhača da ispred šume kampira sa alatom pa da skida stavlja lomljive dijelove :icon_super: njegova ideja njegova realizacija iste :x:
 
E

el pibe

Guest
Dečki to su več procedure svaki put razmontirati traktor.Bolje je onda šporet v šumu instalirati.A traktor neka sjaji nasred njive i prkosi šipražju i granju:eek::
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kompliciraju ljudi, nikad u šumi nisam polupal niti jedan retrovizor, to je dovoljno za napisati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kad ću iči u šumu zamoliti ću Muhača da ispred šume kampira sa alatom pa da skida stavlja lomljive dijelove :icon_super: njegova ideja njegova realizacija iste :x:
Za to bu mi trebala kamp kučica sa grijanjem jer dok ovaj izađe na sastavljanje......

To čudo, vrh Češke tehnike ovak izgleda u šumi u našim krajevima, čak mu je i jadan IMT (jedan polu proizvod) moral u pripomoč uskočiti sa svojim svim manama :icon_jook:
:(giggle)::(giggle)::(giggle):



 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ti si kriv da si poskidal lomljive dijelove izašel bi :icon_fU: Možda si ga namjerno natjeral u blato da zadihta getribu .:icon_thumright:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Sta Zetor zna sta je teško on što digne to odnese :)
45fd87e4ef48b91c2b1fbe75674231a3.jpg


1346f82682d314732219a5d876e533eb.jpg


e207f41a3835aa3039128425e88eb003.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
875 kila to je malo jača rolobala plus viljuškar 250kg to ima 1000kg,sa dajcom sam skido paletu vapna 1500kg bez utega al viljuškar je bio igračka slabiji i od tvoga. Ove godine sam posudio viljuškar koji diže 3t strašno masivan taj ima sig preko 500-600kg, sa utezima mu je bilo naknap 1375kg dizat paletu, sve ovisi o viljuškaru.
Ljepo se zeko bori s tim bez utega napred.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Štovani kolega viljuškar ima 700 kila.. Dok smo ga vozili na auto prikolici gume su bile jako legle, a vilice smo vozili iza u autu. A 15-15-15 sam skidao po tonu, skinuli smo po 250kg sa svake palete da lakše skinemo s kamiona.

Inače prošle godine su paletarom istovarili na beton i dizao sam cijelu paletu Ureje,1250kg i nosio do šupe :).
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Nekak mi se ne čini na slici da je baš tolko masivan,ali ako ti tako kažeš žašto ti nebi vjerovao.
Zašto neskidaš sa proximom,ipak je ona jača i teža,nebi onda morao skidat tih 250kg sa palete.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Jaca i teza je, no sa teretom je 6245 čak i bolji, teška prednja vuča je napred! I još je cijeli teret nešto bliže traktoru.. Cararro je dosta lakši..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Pa svaki bi trebao na kraju poluga nosit koliko je tezak tako da ako ga ne dize naprijed nema zapreke da ga opteretis sve dok prednji kraj nije u zraku. Bio to zetor ili neki drugi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh