• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
marko355 kaže:
meni su ove nove proxime zakon! Onaj predni kraj,nabrijano
Ovi što gledaju na vanjski dizajn su mi najjači, pa gledaj na karakterisitke i komfor kabine, a ja osobno bih volio kad bi mi neko poklonio i ovakvog zeku bez haube, uopće mi nebi trebala :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
tražim pomoč. dal netko zna za kakve slajdove izvan hrevatske ili u hrvatskoj gdje se trže zetori tipa7745 ili 7245. molio bih da mi pomgnete hvala u naprijed.
 
B

Bobo

Guest
kikic MF kaže:
tražim pomoč. dal netko zna za kakve slajdove izvan hrevatske ili u hrvatskoj gdje se trže zetori tipa7745 ili 7245. molio bih da mi pomgnete hvala u naprijed.


Mislis, sajtove?
 
J

jokapz

Guest
zetor je zakon imam ga kod kuće.
model:5211

Zetor je dobar traktor sam s njim treba znat radit kod njega je uvjek imaš nižu i pun gas i neboj se....
Zetora nikad netreba štedit na gasu sam mu daj da on vrišti......
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
jokapz kaže:
zetor je zakon imam ga kod kuće.
model:5211

Zetor je dobar traktor sam s njim treba znat radit kod njega je uvjek imaš nižu i pun gas i neboj se....
Zetora nikad netreba štedit na gasu sam mu daj da on vrišti......
istina..imali smo prije 72.11 al smo ga prodali..
stvarnoo je izdržljiv al je i potrošač ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jokapz kaže:
zetor je zakon imam ga kod kuće.
model:5211

Zetor je dobar traktor sam s njim treba znat radit kod njega je uvjek imaš nižu i pun gas i neboj se....
Zetora nikad netreba štedit na gasu sam mu daj da on vrišti......

upravo tako još ako nemaš kabinu staviš slušalice da ti bubnjići ne pukneju imam 3 zekana od kojih je jedan 6245 i ubija zvukom kad je pod opterečenjem jel nema kabine :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ma kakvi zetor je jako tih u kabini...
naš 72.11 ma ide tiho nemaš kaj...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
marko hurlimann xa86 kaže:
ma kakvi zetor je jako tih u kabini...
naš 72.11 ma ide tiho nemaš kaj...

neznam kakvi su u kabini. al moji nemaju kabine osim mf-ova a vozio sam 4340 od tasta i stvarno je tih al ima kabinu
 
J

jokapz

Guest
Marko

mislim da nije velik potrošač neznam kako koji al Zetor je veći potrošać od Deutuza al daleko manji od IMT.
Kad bi ti reko da men moj zetor troši manje od malog ferca 533 nebi mi vjerovo al stvarno tak je...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ma tih je on u kabini nemakaj...
velika lijepa kabina ma komfor ;)

jokapz: ima kod mene 77.11 tip veli da si dost popije kod oranja.. ore s Gasnerom 2×13..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
voli popiti al perkins motori i zetorovi motori u potrošnji su tu negdje barem moji. približna je potrošnja s mf iste snage
 
J

jokapz

Guest
Moj Zeko 6245 u oranju guta oko 13l po jutru i vućem Leoparda 2 puta 14" i to troši 13l kad je baš teško oranje... a imam kolegu koji ima rusa 82 i kaže da mu troši od 20 do 25l prema tom nije velik potrošać

A što se tiće kabine ona je zakon malo je traktora koji su u ono vrijeme imali take kabine.... pričamo o onim Zetorima 1988 godište a ovi novi oni su samo šminka za te novce da se kupiti puno bolji traktor....
ove serije što ja imam i one 63... 73... to su nepoderivi traktori dok novi nemugu im biti ni do člinka.....
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Ja sam sa bratićovem zetorom otpeljal 2 prikolice kuruze po 7 tona i ode 20l.na rijevozu puno pije :lol: .
A dok sam oro s njim bratićove zemlje jedan rezervar dosta cijeli dan plug imt 2 puta 14".
Zetor 6320
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
jokapz kaže:
Moj Zeko 6245 u oranju guta oko 13l po jutru i vućem Leoparda 2 puta 14" i to troši 13l kad je baš teško oranje... a imam kolegu koji ima rusa 82 i kaže da mu troši od 20 do 25l prema tom nije velik potrošać

A što se tiće kabine ona je zakon malo je traktora koji su u ono vrijeme imali take kabine.... pričamo o onim Zetorima 1988 godište a ovi novi oni su samo šminka za te novce da se kupiti puno bolji traktor....
ove serije što ja imam i one 63... 73... to su nepoderivi traktori dok novi nemugu im biti ni do člinka.....

slažem se s tobom ti stariji su nepoderivi moj je 1991godina i prvi vlasnik i ide ko zmaj jedino velika mana nema kabine al dobro zato imam ove dva kaj imaju da se ne moram smrzavat po zimi al po ljetu mi niti netreba bolje bez kabine bolje čuješ dušu njegvu :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kabina je dobra i ljeti i zimi. Ne ubija te sunce tako kao bez kabine
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
istina al ja dosta idem s njim u šumu pa mi nebi bila dobra baš jel je kod nas u šumu umjetnos ući kad je sve zaraslo jedva ide sam traktor. išao sam s mf veliki i vinuo odmah auspuh ustvari strgao ga i grana udarila razbila staklo tak da onda se radije ja sklanjam grani nego da radim štetu na kabini i traktoru
 
Na vrh