• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma za šumu je dobra kabina, samo da stakla nepucaju ili ih poskidat.
I kod nas ima jako puno zaraslih puteva pa je bolje barem meni s kabinom, idem polakše i sve ok.
A i radi sigurnosti jer kod nas je samo brdo a tim i bočni nagibi
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
moj zekan 4320 :D

e bogami taj se je traktor naradio, dvobrazni plug fužinar ,inačica vogela 14 cola, tanjurače 24 diska, rotokosa 165 bubnjasta, drljače, utovarka sa noževima........svašta je radio i naradio se dok mu nije mjesto zauzo massey, sad zeko omata bale, drlja, vozi đubre..... lekše poslove.
ti stariji zetori su nepoderivi, ovaj moj je 96 godina i nikad nije bilo ozbiljnijih kvarova, a čak sam se prekrenio sa njim nizbrdo kad me je prikolica pogurala a ispred mene rijeka, pa sam morao skrenut,ah bilo je to jutro na svetog antuna, moj stari na taj dan nekad slupo fiču, pa ko da sam ja u rodu i ja prekreno traktor, lijepo jutro, trava se sjaji od rose a ja nizbrdo sa punom prikolicom po travi ko da sam na staklu i fiiiiiiijuuuuuuuuu,, niti onda nije bilo kvarova, samo toči i vozi, teško je nač zahvalnijeg traktora :D

slijedi pikčr
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
dobar je ovaj 25.11 ;) ;)
nego ovo ste sami radili prerade kod volana???
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
krivo sam se ja izrazio,ovo je 35-11 i tada je bio najjači u selu,zato jer su prije njega bila samo još dva 25-11,ali kužimo se...a neznam na koje promjene misliš?sve je na njemu originalno
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ono kaj je crveno kod prednjeg trapa...ili ste samo pofarbali :scratch
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
a to?!to ti je ogibljena prednja osovina,znači nešto kao ublaživač udaraca,to je original bilo na njemu,ali kao dodatna oprema
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
aha jer 25.11 ima malo drugačiji patenet a pošto si rekao da je 35.11 se 5...
 
T

toni333

Guest
Evo jednog zetora kak kipa kukuruz iz traktorskog berača.
[youtube:3mp3w6kh]bytgrgG_j9k[/youtube:3mp3w6kh]
 
T

toni333

Guest
Evo još jednog
[youtube:1n0r4jxy]AEskGIKq0u0[/youtube:1n0r4jxy]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko hurlimann xa86 kaže:
koliko ima radnih sati????

radnih sati ima jako mucho mucho, jer je sat koji pokazuje radne sate krepo nakon godinu i pol i stoji sve do sad na 1700 radnih sati, al taj traktor se je naradio da je to čudo jedno.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
bogec kaže:
moj zekan 4320 :D

e bogami taj se je traktor naradio, dvobrazni plug fužinar ,inačica vogela 14 cola, tanjurače 24 diska, rotokosa 165 bubnjasta, drljače, utovarka sa noževima........svašta je radio i naradio se dok mu nije mjesto zauzo massey, sad zeko omata bale, drlja, vozi đubre..... lekše poslove.
ti stariji zetori su nepoderivi, ovaj moj je 96 godina i nikad nije bilo ozbiljnijih kvarova, a čak sam se prekrenio sa njim nizbrdo kad me je prikolica pogurala a ispred mene rijeka, pa sam morao skrenut,ah bilo je to jutro na svetog antuna, moj stari na taj dan nekad slupo fiču, pa ko da sam ja u rodu i ja prekreno traktor, lijepo jutro, trava se sjaji od rose a ja nizbrdo sa punom prikolicom po travi ko da sam na staklu i fiiiiiiijuuuuuuuuu,, niti onda nije bilo kvarova, samo toči i vozi, teško je nač zahvalnijeg traktora :D


Moj stric je oro na svetu anu pa mu motor riknio ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Ivice, jel to 7340? Slabo se vidi...a kaki je ono iza plug? Jel si zadovoljan sa njim? Bilo problema?
 
I

ivica85

Guest
tocno 7340
plug lansberg 3x14
tek je 4 mjeseca kod mene! za sad nikakvih problema i zadovoljan sam!
sad je na testiranju u oranju!
imam jos i 7745
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slikaj ti 77 45 da vidim ja stroj takvog planiram kupiti. koji je jači od ta dva 73 ili 77?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
73-oja je 81ks

7745 ima 2 verzije, običnu =73ks, i turbo(special) 81ks.
 
Na vrh