• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
I mali medo .... imt ne treba, on zamasti sam.
Fora su ti kaj imaju mazalicu. Tu likovi znaju sprašiti punu mazalicu masti a ona nikako da probije nekam van :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno moj rođak je na Rakovici mazal pa kak se ni vidlo i tata je mazal pa i jedan rođak onda je Rajka stala lamela je bila puna masti . a rajka ima naopak lamele kak uniči i štorkići.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Govorim o cjevčici za ulje, a ne o mazalici.

A ovo o Ursusima...vidla žaba da konja potkivaju :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ursus je stariji, ali je ipak kopiral Zetora (del cjevčicu) :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
krivo željko , ovi drugi imaju naopak lamele
Prva mora biti pogonska a druga kardanska i to se da lijepo poštelati . Naopak kad je teško se da poštelati drugi stepen. Nakon 100-tinjak sati opet drugi stepen (kardan) zakrči . Na puno Uniča sem to videl i samo na jednom Štorku (više ih nije ni bilo u mojem naseljku nakon prvog više ga nitko nije štel kupiti) :icon_hang:. ZJ da je bar Usrani kopiral getribu od 4711 na dalje .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Znači Zetor je samo unaprijedil Ursusa????
Interesantno, IMT je unazadil MF-a hihihi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
HE HE Muhač samo Usrani nije toliko unapređen Zetorom koliko je MF unazađen IMT-om .
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
imam problem na zetoru 7341 poceo mi iskakat iz 5 brzine i imam osjecaj kada pustim kvacilo da ima neki luft u mjenjacu pa neznam sta bi moglo bit
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Poklopac dole i vidi luft na gornjoj piramidi.
Najvjerojatnije se ležaj u piramidi podrobil, a možda se samo ležaj na spojničkoj otpustil.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako iskace iz 5-e nesluti na dobro.Najvjerovatnije otiso iglicasti lezaj i usput sjeb..gornje vratilo i spojnicku.MMoras skinuti poklopac mjenjaca da bi znao sta je tacan problem.
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
valjda to nije previse skupo i ako bude to stradalo moral se traktor rastaviti na pola
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Na tri dijela... ako je naj gorje.
Skupo, to buš videl kad rastaviš kaj sve treba. Na pamet je to teško reči ali oko 500 eurića bi moglo otprhati za dijelove.
Naravno, spojnička i piramida se daju i popraviti ako nisu jako oštećene.
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
hvala na odgovorima nadam se da nije puno stradalo jer cim sam primijetio parkirao sam i ne vozim ga
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Obicno bude ovakvo dok pocne iskakati.Lijevo ostecen dio-- desno ispravan dio_Ovaj dio u BiH kosta oko 150eura.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Čitam stalno tu nekaj šerafite, tražite savjete, ovo ono... ja hvala bogu ove godine nemam problema sa svojim... je da sam okrenuo 35 sati samo od 11 mjeseca do sad :D: spametil sam se, doma spim, a on skuplja prašinu u garaži :D: buđet isti :)
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,148
Imam jedan problemčić,zamjenio sam membranu sjedala na zetoru 4911 i nakon uru vremena se ispraznila,što bi mogao biti uzrok?
Već sam je mijenjao i bilo je sve ok,lijepo je sjela sve sam šarafe lijepo stegnuo,napumpao i onda se ispraznilo
Membrana nije original već zamjenska,i koliko im je u prosječno vrijeme trajanja:icon_hang:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa sat vremena sigurno nije! Možda ima gdje kakvu rupicu ili nije dobro namontirano.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh