• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
CHlas Lijap makina, izgleda vrlo ocuvano..

Da te sluzi maksimalno ;)))

Jel tajna oko cijene , sta si ga platio. ??

Bio je 15000 KM, to smo platili u €, došlo je 7590 € ..

Muhanicar
Baš ti hvala, nebi ja to ni ugledo haha...

Filteri su promjeniti i očišćeni tako da tamo nisam zagledo :S
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Fičo, natoči ovak nekak kak sam ti nacrtal i nebuš pogrešil.
Ako bi bilo dva deci previše, kad počne kapati na prelivnu cijev ostavi da višak iscuri, a kolko bu joj još viška ona bu sama izbacila u radu.

Onu šemu struje kaj si pital imam slikanu na haubi, ali od toga nebu kruha. Bar tak mislim :scratch

[UR//imageshack.us/photo/my-images/190/86094494.jpg/]
86094494.jpg
[/URL]

Uploaded with [URtp://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
fala muhaničar za sliku,znači morem nutra točiti super 5 inino ulje,još me nkj zanima,svaki put dok mu stisnem taj čok na pumpi ili kak se to veli meni na odušak ulje kapne van to dobro ili nekaj loše ili samo izbaciva višak ulja van
 
T

tuaregr10

Guest
Evo stigo je novi Zekan, povezo je sa sobom presu Welger ap61 a kada je došo dovezo je roto drljače 3m teške jako teške za njega pa smo se vukli po cesti, a zatim je dovezo roto kosačicu sa 6 rotacionalnih diskova :)

P.S. Ima Servo :rolleyes:


Čestitam na kupnji :). Dobar je Zekan, lijepo izgleda, čini se očuvan :supz:. Neka vas dugo i dobro služi :fball:.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
fala muhaničar za sliku,znači morem nutra točiti super 5 inino ulje,još me nkj zanima,svaki put dok mu stisnem taj čok na pumpi ili kak se to veli meni na odušak ulje kapne van to dobro ili nekaj loše ili samo izbaciva višak ulja van
čok?:rolfer:..gdje je taj čok?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Haha.....to svi zetoraši zovu čok(ne vidi se ispod plave strelice)....to omogućuje da se odblokira zupčasta letva za više goriva....moji su godinama tak palili: "bilo ljeto ili zima, glavno da zetor čoka ima":rolfer::rolfer:.....al zadimi kad se "čok" uključi...:supz:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Čestitam na kupnji :). Dobar je Zekan, lijepo izgleda, čini se očuvan :supz:. Neka vas dugo i dobro služi :fball:.

je je, očuvan je jako dobro, nije korišten puno i tako :D Nadam se da ce nas sluzit dugo :)
 
V

vedo

Guest
CHlas,čestitam na kupnji,samo skup je Zeko :eek: 15000 nisu male pare :supris:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
fala muhaničar za sliku,znači morem nutra točiti super 5 inino ulje,još me nkj zanima,svaki put dok mu stisnem taj čok na pumpi ili kak se to veli meni na odušak ulje kapne van to dobro ili nekaj loše ili samo izbaciva višak ulja van
Super 5 i treba točiti.
Kaj se tiče čoka to nevalja. Kad radiš sa njim jel jako curi na prelivnu cijev?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,326
opče ne curi kolko sam videl jedino dok mu tog gumba stisnem onda kapne
Probaj ispod staviti neku flašicu i učvrstiti ju da u nju kaplje pa na posel i onda se čujemo ;)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
CHlas,čestitam na kupnji,samo skup je Zeko :eek: 15000 nisu male pare :supris:

sve je super, al on 14000 vrjedi, a ovaj šta ga nam je prodo kupio ga za 14500, pa smo ga dobili za 14800, ali eto, :D Došo je, ima posla za njega, danas startamo sa košenjem i tako :D
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pitanjce...

Da li se na zetor 6211 može ugraditi prednji utovarivač ?
Koliko znam, trebao bi da može, ali me zanima da li on može podići rolo balu, ili bi mu trebao kakav teg nazad ? Hvala
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pitanjce...

Da li se na zetor 6211 može ugraditi prednji utovarivač ?
Koliko znam, trebao bi da može, ali me zanima da li on može podići rolo balu, ili bi mu trebao kakav teg nazad ? Hvala

Sto se tice utovarivaca sigurno mu moze, a i rolo balu bi trebao podic, mislim da nebih trebao imati problema..Cak sam siguran da moze da dize te bale.:scratch

zetor3.jpg


7711..Samo azlika u gumama..
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
može utovarač na tog Zetora i bez tega pozadi, samo bi bolje bilo da ipak staviš nešto, ako ništa drugo bar zakači neki priključak. Ako tovariš bale sjenaže, sa tegom će biti stabilniji. Jel imaš hidraulčni volan na tom Zetoru?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
može utovarač na tog Zetora i bez tega pozadi, samo bi bolje bilo da ipak staviš nešto, ako ništa drugo bar zakači neki priključak. Ako tovariš bale sjenaže, sa tegom će biti stabilniji. Jel imaš hidraulčni volan na tom Zetoru?

Servo nadograđen na Zekana :D

Znači mogo bi, mi mislimo da tovarimo bale sojine slame.... tako da neznam stanje, pa uz to mislim da bi mogao zakvačiti neke tanjirače za njega da bude stabilniji ?.. Jer neznam za tegove, skupo je to a i toga nema ovuda kod nas :S
 

Najnoviji postovi

Na vrh