• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
To je skalamerija još duplo veća.
Ima jedan u susjednom selu, katastrofa traktor, da je za neznam koje pare u moje dvorište ta skalamerija na kojoj piše JD neće.
Svaka čast pravom JD-u, ali ovo je sokočalo!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Takav Meksikanac ili Kinez,ili što već,izgleda ko da su ga djeca sklepala,ni pofarban nije kako spada, a vitalni dijelovi ko na malom Fercu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Pa ta skalamerija nije čak niti Carraro???
Al kaj je - je: utovarivač je vrhunski.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Možda i je Carraro,ako oni imaju pogone u postojbini sapunica?
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Utovarivač je vrhunski za razliku od ostatka.

Najviše me kod koleginog 'JD-a' smeta mjenjač, 40 km/h i samo 9 brzina naprijed i 3 nazad, pa čak 542 star 35 godina ima 10 brzina, a ovo novi traktor, katastrofa.
Da ne pričam koliko je u*ran od ulja na sve strane.
Sad vidim da ovaj sa oglasa ima reverzer pa vjerovatno ima veći izbor brzina.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takav Meksikanac ili Kinez,ili što već,izgleda ko da su ga djeca sklepala,ni pofarban nije kako spada, a vitalni dijelovi ko na malom Fercu...

Moj rođak ima JD meksikanca oko 8 godina samo riječi hvale za njega uz njega dva Fenda i Zetora 4911 . Traktor ima 75 ks i večinu poslova radi sa njim plačen manje od 200 000 kn dok je Fend 1 500 000 kn a puno manje ga koristi .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako je Fendt veći,onda manji traktor više napravi,uvijek je tak... Tko će ga znat,u radu Mesikanca nisam vidio,samo velim da je slabo i traljavo napravljen..

Nego,kako se ovo mijenja?

imgurl

Otšarafim,zašerafim,i odzračim kočnice,ili je potrebno još nešto?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Upravo kak si rekel jedino pazi da ne zašarafiš koji šaraf na lajtungu ukoso jer je odljevak mekan .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prema slikama nije mnogo radio i nije bio preopterećen.

Na slikama dobro izgleda,i ja bih jednog takvog...

Dado-kupljen je kod nas,ali je uvoz Francuska... Nisu baš rašireni,to je bila neka međulinija,ali djeluje dobro,i ima dosta opreme...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,808
Da, nema ih puno ali su strojčine :(inlove):. Ima ga moj bratić ali sa cararo prednjom vučom. Jedino mi je kod njega možda turbina preglasna. Možda samo treba da se čovjek navikne. Ova fučka kao luda.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tri powera,reverzer nema... Kardan i prednji pogon su na gumb,digitalni satovi,hidraulika je zanimljiva,izvana su komande na struju,unutra na žgance.
Ni ja nisam vidio sa Carraro vučom,ali ima ih svakakvih,oni s kraja devedesetih su imali kabinu ko današnja Proxima...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kolegi obavezno reci da odsijece komad cijevi koji moze prec preko blokade da stavi preko ljeta jer se nehotice pritisne i ostane zaglavljena barem kod mene pa je moram rukom povuc gore ( nece) sama da izbaci. Provjerite odma nivo ulja u mjenacu i vidite da li curi na sredini :(think):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dado jel to ti nama pokazujes novu zverku na dvoru ili :(think)::(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh