• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Koliko se sjećam, već je bilo rasprave o njima.
Uglavnom sve vidiš sa slika:
- uski model prednjeg mosta (poput 5243)
- mjenjač na sredini, 10+2
- nezavisni (ručni) kuplung za kardan

Ovaj izgleda "kak novi", a čudna je godina proizvodnje, oblik lampi, limarije...
U vrijeme serije 9, ne sjećam se ni jednog prospekta s tim modelom, niti sam ijednog videl novoga pri nama.
Teško je nekaj reći za ovoga s oglasa. Nazovi pa pitaj. Cijena mu je junačka.
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Zato i pitam.. Tu raspravu nisam vidio, ali mi traktor jako lijepo izgleda. Očito je onda uređivan novom limarijom i sitnicama.
 

neznam_nis

Član
Tu od
23 Ožu 2013
Poruka
71
To ti je homemade, čovjek doma napravil 2 komada od 4911,traktor je rasturen skroz i sve promjenjeno kaj je trebalo i pripasano kolko se može vidjet na youtube
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=gkhUV7qPQh4[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Mislim da mu uzalud trud. Ko normalan bu dal tolike novce?

Ali da je ljepotan to stoji :icon_eyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Vjerojatno to pri njega košta manje nego pri preprodavača.
Bar danas nije problem pitati.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,094
Bio je čovjek na sajmu u Komendi,on kupi stari 4911 i kompletno ga preuredi i obnovi,limarija i izgled je jako lijepo dotjerano,stavi hidr. volan,popravi ručnu,doda prednju vuču, prilagodi ju mjenjaču,uglavnom izgleda ok,a o novcima nebih :wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo smo brenze rijesavali pojas rucne koma, jedna pakna se razljepila i semering slinio malo stavljeno sve drugo i koci ko ludi nista vise ne steka!!



Evo i slike prvih guma sta sam uzeo od naseg Mile!!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Odličan posao. Svaka čast :). Jesi sve komplet promijenio?

Skidaj ovu naljepnicu delux hehh.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve sta je trebalo samo kocioni ostali star nisu ni pakne bile lose ko nove al kad se razljepila snjom u smece!!
Sta fali naljepnici:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Na ovom s slike nije ništ ni trebalo mjenjati, samo pojas ručne. Ako se ne varam i taj koji se razljepil je več bil mjenjan.....ah, ta kvaliteta djelova.....
Jedino ako su pakne bile tvrde...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
To kad se skida onda se sve mijenja. Nije to lagano za promijeniti.. Mi smo zimus sve novo stavili, čak i doboše.

Svaki put kad smo skidali tokareni su i to sigurno 4-5 puta.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Muha izgledaju ko novi al hebi ga kad se jedna razljepila do pola moram mijenjat s brenzama nije se za igrat i ne zelim jedino ako bi se isplatilo da neko malo bolji materijal naljepi gore ili zanita mozda bi bilo dugovijecnije od ovih novih dijelova??
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Penava je meni nitao ili lijepio nije mi bitno. I dobro radi.

Ja sam sad sve kod Agrimara uzeo zadnji put, originalni dijelovi. Jedino je centralni cilindar ostao stari.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Naveo me put u Pod, pa sam usput vidio precjenjenog golaca majora s cijenon 29000 eura + pdv kaj je na lageru, od bitnijih stvari ima klimu, nema cak ni gramera..ima podosta opreme sa dost velikim cjenama...ok...
Isao sam u cakovec prije mj i pol..holland 4.85 30000 eura + pdv, gramer klima izvodi, brza getriba, meh reverzer i stosta jos za istu cjenu zetora.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Glancanje od neki dan..
732f074f533ddad7a7be56376998eb32.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A je lipa! I kod mene je ovakva čakija stalno u kabini, za međašu priprijetiti... :) Koliko sati sad ima, i kako si tako ogulio papuče kvačila i kočnica?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Pri njega su bregi, a pri tebi ravnica. Vama v Podravini bremze ni ne trebaju.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
ZJ je sve rekao, u brdu stalno moraš kočiti, šalatati, itd.

Nisam ja ni skužio na slici nož, s tim režem foliju i mrežu na balama, svaki dan ide bala kravama van.

1500rs ima, servis napravio pred par dana, još staviti novi zračni filter i tjt.

Lako je pofarbati papuče, najmanji problem :).
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
E, sad će ispasti da u ravnici traktor ide sam... U brdima bar pola poslova napraviš u leru, kad se spuštaš niz brijeg... :) Malo se šalim... Nego zna li netko koliko plina ide u klimu na Proximi iz '07.?
 

Najnoviji postovi

Na vrh