• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Veli mi stari dok se vracal s mora da je u vrbovcu u kirs promu videl samo masseye, kaj se to događa, dal su izgubili licencu kao ovlastenog servisa i uvoznika? Sad je to POD preuzeo al budemo vidli kak dugo, jer sudeci po prodaji novih traktora u hrvatskoj, a i regiji nece dugo..slaba nam je kupovna moć tak da nemremo napredovati..

Poslano sa mog PE-TL10 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Navodno su trebali potpisat prodaju 100 traktora godišnje.. I onda su sad prešli na Mf.. Al opet sumnjam da će im ići prodaja.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
To se rasipalo jos oko Božića, znam da sam naručene djelove za Badnjak čekao do 3-4 mj.. iz tjedna u tjedan pa nikak.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Danas na sajmu sjeo u Majora 80.
Majko mila, kakva rugoba od traktora. Uzas...
Prvo ručica od (valjda) reverzera koja je dugacka nekih 40-ak cm strasno smeta pri ulasku.
Papucice od kocnica su strasno visoko. Vijci za podešavanje volana su tipa onoga na sjedalu od bicikla. Namjestis volan i stegnes, on se klima.
Na rucici mjenjaca nije nacrtana shema, nego je gola rucica (strasno ruzno izgleda), a shema je naljepljena na staklu.
Sa lijeve strane nema sjedala, nego je plastika, koja uzasno skripi kad ju stisnes rukom, vjerujem da bi tako bilo i pri poslu i vibracijama?

Inače, traktor sam zamisljao puno bolje.

Da mi se ponudi 6340 i on, bez razmisljanja 6340.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
29000 eura + pdv u toj cijeni nema nis jel se traktor dalje sastavlja po zelji tak nekoliko djindjurija i eto te na 40 000 eura.
Holand 4.85 dodje isto, ima gramer, klimu, meh reverzer i tko zna sta sve jos... za iste novce
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
29000 eura + pdv u toj cijeni nema nis jel se traktor dalje sastavlja po zelji tak nekoliko djindjurija i eto te na 40 000 eura.
Holand 4.85 dodje isto, ima gramer, klimu, meh reverzer i tko zna sta sve jos... za iste novce

Mislim da je Holand T4 85 31900€ uG Radgoni na sajmu,električni reverzor bez klime
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ovaj je bil na lageru prije koji mj kad sam išel tam.. . + prva hidraulika s kardanom oko 5 i pol + pdv.. a gle, nebježe cijenom baš.. s tim da je ovaj malo jači još
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Ja ne vidim taj poklon, link baci na neki forum, ali ništa određeno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Kakve veze ima Google s temom ??? ??????
 

Najnoviji postovi

Na vrh