• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
Pa mislim da si ti Google ober mešter onda. :)
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Bajo moj tko ne zna koristit google danas jako malo izgleda u poljoprivredi ima.

Kome ne otvara treba nadogradit preglednik.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,086
Koji akumulator preporučate za zetor 4340
Trenutno je 140 ah 760 A
Razmišljao sam da uzmem 110 ah 1000A?
Po meni je bitnija startna struja od kapaciteta
To je moje mišljnje,a želio bih čuti i vaša iskustva :icon_scratch:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,788
Na 6340 imam od 100 ah mislim da je 4 god i nema problema. E sad koliko je ampera neznam dok ne pogledam. SONNENSCHEIN u sekri kupljen. Za sada imam 3 komada i prezadovoljan.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
Dali postoji kakav relej koji sluzi za gasenje kratkih svjetala kad se upale one prve gore na krovu?
Sinoc mi se desila situacija da sam vozio pod kratkim..upalio te gore u krovu..i to je tinjalo maltene.. prabacio nazad na kratka, vise nista, osim sta sam ma rucici zmigavaca uspio jednom duga upaliti i onda su i ona krepala.. sad mogu samo blicati s rucicom.. a pozicije i kontrolna tabla radi normalno.
osiguravi su ok, kabal do farova je mrtav
Dolje di je struja nasao sam samo neki vrag relej ili sta vec,,na njega idu zice od stop svjetala. zetor 3320, 96 god
.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vjerojatno . kažem vjerojatno je preveliki teret na ručici kratka/duga ....pa su se rastopili kontakti ..može biti i neki drugi kvar

postoji relej , to nije ništa posebno , samo bi bilo bolje da ne odvajaš katka i radna , osim ako baš inzistiraš , nego da obje spojiš preko releja tak da ne opterečuju "ručicu "
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
Kaj ima relej onda? Ja to moram vratiti u stanje kakvo je bilo.. nije ni moj traktor tak da mi se ni ne raskapa nesta bezveze ak je sam u tome kvar..jel velim..djelovalo je tako da je "izgorilo" sve odjednom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,164
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=XM63wMQlubc[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jeste...
Malo sam se provozao, ništa posebno se ne događa, normalno nosi.
A i sijačica je bezveze teška,neku finu laganu Amazonku bi vjerojatno nosio s dobrom dozom sjemena.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,700
vjerojatno . kažem vjerojatno je preveliki teret na ručici kratka/duga ....pa su se rastopili kontakti ..može biti i neki drugi kvar

postoji relej , to nije ništa posebno , samo bi bilo bolje da ne odvajaš katka i radna , osim ako baš inzistiraš , nego da obje spojiš preko releja tak da ne opterečuju "ručicu "

Bio si u pravu, riknulo nešta na ručici, zato je i umrlo naprijed sve jel je to sve spojeno preko nje.
Smeće iz češke.
 
Na vrh