• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Vidim to po oglasima, koja je razlika "obicne" i ceske kabine??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,697
Ove obično nemaju ventilacije, svjetala, zvučne izolacije ...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Obična je ova na Markovom 7011 to je Slovenska kabina i nije ni tapacirana unutra niti ima grijanje i hladjenje, dok Češka i Slovačka kabina imaju grijanje i hladjenje, tapacirane su i dihtovane.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ova moja je "samo kabina".
Ova prava od Zetora, "Češka", potpuno izolirana, ima grijanje, radio....

IMG20201227134506-271220201538408036.jpg Zetor-7011.jpeg
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Kabina na tvom traktoru bi trebala biti Slovenska kao na mom traktoru, ne znam sad tačno kako se zove, a ovo je Vlad Prešov tj Slovačka kabina.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Mogel si još manju sliku deti da lakše vidim 🤭 ali tak sam si i mislil.

Ta pločica koju si ti slikal nije pločica sa kabine.
Kolko ja znam ti traktori koji su dolazili bez kabine su bili prepoznatljivi po onom rukohvatu kojeg i ti imaš na prednjoj strani, a otraga na nosaču blatobrana je bila pločica.
Kabina je naknadno stavljana gore i ti nosači napred su ostali kao i pločica otraga ali to nema veze sa proizvođačem kabine.

Ko je proizvel kabinu ja pojma nemam ali probaj pogledati ko je proizvođač stakla pa možda po tome kaj skontaš, ali po mojem Češka nije kak i Boro veli.

Evo slika rukohvata i slika nosača koji je dolazil sa traktorima bez kabine ali je na sebi imal pločicu kakva je i tvoja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ja ne pamtim da sam ju negde videl na takvim kabinama.
Pogledaj stakla, ako su iz ex YU, nemaš kaj razmišljati, Slovenska je kak Boro veli.

A to kaj nije tapicirana joj je samo plus jer kad treba limove dizati da dojdeš do hidraulika obično bude loše tapicirana 🤭
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,925
Moja isto ima hlađenje i grijanje i ventilator i ......vidi
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
To je kabina Radgona Sovenija. Procitao sam na jednom mjestu da je u Zagrebu bio ovlasteni uvoznik zetora u bivsoj jugi i da su se traktori cekali po 5-6 mjeseci. Vecinom su uvozili kabriolete pa su nabacivane domace kabine ,jer je bilo tesko dobiti cesku ili slovacku kabinu.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh