• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,761
Moja isto ima hlađenje i grijanje i ventilator i ......vidi
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
To je kabina Radgona Sovenija. Procitao sam na jednom mjestu da je u Zagrebu bio ovlasteni uvoznik zetora u bivsoj jugi i da su se traktori cekali po 5-6 mjeseci. Vecinom su uvozili kabriolete pa su nabacivane domace kabine ,jer je bilo tesko dobiti cesku ili slovacku kabinu.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Te pločice sam ja viđal na tim cjevima ali pri vrhu sa lijeve strane, ili desne, nisam siguran.
U sredini ne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Dok se ne poderu, a kad se poderu kuku i pomagaj.
Treba mazati, mazati i samo mazati.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Mislim da nebi smjelo biti unutar amortizera nista sto se ne moze napraviti na strugu ,osim opruga .
I kod mene imaju ,vrijedi svake pare na njivi plovi ko lađa .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Imam negde slike od jednog takvog zahvata, nije baš samo tak jednostavno.
Potražim sutra pa ako nađem stavim.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Neznam da li znaš,ali imaju mogućnost da ih se blokira,npr kod rada sa prednjim utovarivačem
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Gdje točno? I pretpostavio sam da možda tako nešto postoji, jer baš ni milimetra ne mrdaju, ali nisam stigao uopće zagledati oko toga, niti općenito oko traktora otkako sam ga dovezao.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Trebale bi biti ispred na amortizeru kao jedna pločica sa dva mala vijka to se odvrne i tu bi nešto trebalo biti što blokira
Ja to nemam jer imam prednju vuču,ali sam o tome čitao u uputstvima od traktora,uglavnom skužio sam da je ispod ta dva šarafa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Postavi slike, mene zanima.
Nemogu nači svoje slike, jedino iz kataloga ali to si možeš i sam pogledati.

Ja se ne sječam nikakvih pločica i da bi se dalo blokirati, možda postoji ali ja ne pamtim.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
@ZJ. Evo da znaš kak izgleda na teškoj vuči
Znam kak izgleda, vidjeh na nekom češkom YT-u, no nikak mi nije jasno kak to radi, i jel se čuje "drobljenje" kad preskaču ti zubi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh