• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jeli ovo zetorova laka prednja vuća?
a6a82d2c3bbfb280d05e55543e644f4a.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Izgleda slično, ali je slika je loša, pa se ne vidi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Sta te interesuje oko kocnica ???

I mene to zanima,3320 bi trebao imati diskove u ulju,a nikad nisam vidio kako to izgleda rastavljeno...

kawasaki-mislim da to je laka vuča,imali su samo dvije izvedbe,a ta sa slike nije teška sigurno. Ali to je neka budževina,jer laka vuča je išla na manje modele,trocilindraše,a 6045 ima težu izvedbu,i na ovome sa slike nije hauba original...
Zanimljivo kak ima stavljene ove gume na zglobovima,dobra stvar za zaštitu od vode i blata,šteta što noviji nemaju tako...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nebi rekel da je neka budževina jer sam ih baš po mađarskim oglasnicima tražil i par komada ima takvu vuću na sebi. Možda su oni imali za svoje tržište opet neku drugačiju izvedbu.
 

goran27

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
9
sutra pocinjem remont kocnica 3320 je 8 godina kod mene i ovo je prva intervencija na njemu a dobro bi dosla svaka ideja ili preporuka jer jos neznam sta me ceka unutra dok ne rasklopim meni izgleda kao da su klasicne kocnice mislim na pakne ali na dosta mjesta sam cuo i procitao da je rec o diskovima
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,743
Može biti i jedno i drugo na njima. Ako imaš nazad 2 crna poklopca ( drži ih vijak m6) šta sam ti označio strelicama, iza bi trebali biti vanjski kočioni cilindri (na njima se i ozračuju kočnice), onda su ti diskovi, ako nemaš tog-bubanj
 
Posljednje uređivanje:

goran27

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
9
ako mislimo na isto imam te poklopce drze ih po cetri vijka na svakom, al mislim da je kod mene bubanj bez obzira na te poklopce tako mi nazad izgleda,skoro sam radio kocnice na 6211 i sve je nazad isto izgledom,znacu sutra nisam ni trazio cilindre ni pratio cijevi od ulja gde ulaze jer do sad je sve bilo uredno ovo je iznenada a mogu postaviti koju sliku ako koga interesuje kad pocnem rasklapat
 

goran27

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
9
mislim da me ovaj poduhavat nece kostati vise od 300 km bilo koja verzija kocnica da bude jedino sto nisam mogao kupit djelove moram prvo rasklopit pa ona u nabavku jel ima neko predlog za trgovinu u BIH sa povoljnim orginalnim djelovima,ja sve kupujem u Agromaricu malo prije Prijedora jedino sto mi nije bas blizu a imaju dobru ponudu
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
I mene to zanima,3320 bi trebao imati diskove u ulju,a nikad nisam vidio kako to izgleda rastavljeno...

kawasaki-mislim da to je laka vuča,imali su samo dvije izvedbe,a ta sa slike nije teška sigurno. Ali to je neka budževina,jer laka vuča je išla na manje modele,trocilindraše,a 6045 ima težu izvedbu,i na ovome sa slike nije hauba original...
Zanimljivo kak ima stavljene ove gume na zglobovima,dobra stvar za zaštitu od vode i blata,šteta što noviji nemaju tako...

Ima diskove u ulju, samo kad propuste semeringi i gumice:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin::icon_thumright:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ako je '97. nadalje,trebale bi biti mokre kočnice,bar su na 6340 bile...
 

goran27

Novi član
Tu od
9 Velj 2017
Poruka
9
1995 je godina,neznam dali cete mi vjerovati da sam rasklapao veliki broj zetora mislim pomagao jer skoro pa da nemamo drugih traktora u selu pa idemo jedni drugima kad sta treba i na 90% su pakne uredne na 10% je propustio cilindar a na svim je propustio semering i zamastio sve sto je se moglo zamastit
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Željac ja sam si ju brtvil sa simom 80, jesam pogriješil?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Nisi pogrešil ali bolje nekaj na bazi silikona rijetko propusti semering večinom ta gumica jer je loše kvalitete a ulazi duboko u diferencijal pa ju steliti zašpricavaju . Semering kad propusti masti ručnu .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je,meni je mastilo doboš.
A za kvalitetu nebi znal,prva gumica je 28 god.durala,a ova bumo vidli.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
541
Susjed je kupil zetora proximu 85 a ne zna koje ulje ide u motor a koje u getribu . Traktor je uvezen iz Nizozemske .
 

Najnoviji postovi

Na vrh