• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Od te vure bude drek spojio, ako je bio imt-ov sat, znači da je išla sajla. Ovo je elektronski sat, a da bi on radio, treba negdje na radilici biti davač impulsa koji je spojen na vuru, a taj davač dođe 1200 kn+pdv, lani ga je samo Kirš mogao nabaviti.
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Kod mene je sat sa 4 pina i spojen je ovako kao na slici. Kod mene brojcanik nije digitalan nego mehanicki pa mozda zato ima 4 pina.
 

Prilozi

  • DSC_0118.jpg
    DSC_0118.jpg
    40.8 KB · Pregleda: 109
  • DSC_0119.jpg
    DSC_0119.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 105

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zetorboy ja imam na razvodu davac impulsa sat od imt-a je bio u armaturi samo da nije rupa nije nista bilo spojeno cak ni osvjetljenje na tòm satu od imt-a!!
Zetorr hvala na slikama daj jos samo vidi jel imas koju oznaku na satu i od kud i di ide plus
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Plus ide preko kontakt brave jer struje ima samo kad je kontakt uključen.
Na te oznake mislis?
 

Prilozi

  • DSC_0118.jpg
    DSC_0118.jpg
    41.5 KB · Pregleda: 70
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala ti sutra cu to probat slozit jedino neznam jel ce sljakat bez SZ jer nemam stopice na satu :icon_scratch::icon_scratch:
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Mislim da SZ struja + koja ide na davač impulsa jer čim ima masa mora bit i struja da bi radio vidjet ću sutra.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Od te vure bude drek spojio, ako je bio imt-ov sat, znači da je išla sajla. Ovo je elektronski sat, a da bi on radio, treba negdje na radilici biti davač impulsa koji je spojen na vuru, a taj davač dođe 1200 kn+pdv, lani ga je samo Kirš mogao nabaviti.
Davač impulsa 200kn u lokalnom dućanu...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Probo sam spajat al ne reagira valjda i davac impulsa je u banani morat cu i njega uzet!!
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Pazi imaš davač impulsa sa 2 i sa 3 izvoda.Na tvoju
vuru sa 3 pina ide davač sa 2 izvoda.
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Fali mi jedno 2l vode u hladnjaku, jesenas je mjenjan antifriz, el može biti da je to sada otišlo u grijanje kabine, tj. da je sada ''sjelo'' na svoje. U zadnja 2-3 dana kada sam gledao u hladnjak, kada ga otvorim uvjek povuče vodu. U ulje nije ošla, ulje je stalno na istom nivou, svaki dan gledam i sve je okolo suho, nigdje ne curi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Znam ja koliko treba biti vode u njemu. Ne nadosipavam ja nikada u ni jedan svakodnevna kontrola i to je to. Preko zime je napravio 10-tak sati, čudno mi skroz.
 

Nedim17

Novi član
Tu od
23 Ožu 2017
Poruka
1
Pozdrav.Imam Zetora 5211 pa zanima me kakva iskustva imate s njim.Kupljen je 85. godine i zasad sam zadovoljan s njim.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Znam ja koliko treba biti vode u njemu. Ne nadosipavam ja nikada u ni jedan svakodnevna kontrola i to je to. Preko zime je napravio 10-tak sati, čudno mi skroz.

Meni su bili jesenas čepovi glava otišli, mi smo mislili da su dihtunzi.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,147
Evo jedan problem
Na zetoru 4911 prije dvije god mijenjana pumpa vode i nakon toga možda max 400 sati rada danas otišao ležaj na pumpi,tj iza remenice lagno izlazi antifriz,a i ventilator se mrda lijevo desno
E sad pitanje dali se može zamijenit samo taj ležaj i dali se to isplati,tj koliko je komplicirano,ili mijenjati cijelu pumpu ikoju uzeti da mi se opet za dvije god ne desi isto?
Neznam čija je pumpa gore jer je majstor koji je radio generalku sam naručio dijelove,jedino znam da je crvena :(punch):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,403
Sve ti je to Indija,,, kako god,, manja je zamuka kupiti drugu,,, kažu da prepakivanje slabo vrijedi,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh