• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene su tri takva traktora jedan je mijenjal turbo ostali rade bez greške vlasnici imaju samo riječi hvale za njih iako imaju i bolje traktore.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ima ako ga stavis :p

Ja ga imam, imao sam problema s njim, ali nije problem u traktoru koliko u odrzavanju prijasnjeg vlasnika. Ako ubodes dobar i uredan traktoric, nebi trebao imati problema.

Ja sam na mome kroz vrijeme koje ga imam, sada je 4. godina, lagano otklanjao probleme i sada imam solidan traktoric. A vjeruj mi da se kod mene naradio svakako...

Traktor je za odrzavanje prost k'o pasulj, tako da ti ne treba neko strucno znanje.
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Kolege dal je netko na seriju od 4320, pa do 7340..umjesto onih originalnih lanaca i španera na polugama hidraulika ubacival španere kakvi su na proximi.. To mi se bolje sviđa kak je izvedeno tamo nego na majoru..
Zašto bih to mjenjao.. Zato jer mi je jedna strana več dvaput popustila (čitaj navoj se izul) i sad mi je sjebalo gumu.. Rasparalo jedno platno na komad.. Sad ču kroz zimu mjenjati gumu..

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
To sam i ja planiram staviti ali nije ni to vječno. Kod mene su dečki na proximi sjebali i te. Potrgao sam te sa lancima par komada ali sad malo pazim preko rupa. Najviše ih sa plugom potrgam u okretanju.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Kolko je jeftino odrzavanje.. haha..
prosle god za berbu krepaju svjetla u najvecen poslu i mrklom mraku..osla rucica zmigavaca..ove godine u berbi na sred ceste mrkli mrak ista stvar.. 2 puta jedno te isto mjenjaj ni za punu godinu.. cilinder je propisao 2 puta isti isto ove godine..

Je i rucka 150 kn i cilinder 100 al ak mjenjas jedno te isto po par puta u kratkom vremenu to nista nije jeftino i zajebe te kad netreba.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Koji je uzrok kvara ? I ja bi volio znati. Meni je evo neki dan pomalo procurio rasporednik i cilindar kvačila. Sad vozim flašicu sa uljem sa sobom za nedaj bože dok ne posijem. Ulje nije od ine.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Da pa zbog tih fals djelova zato i slovi kao jeftin traktor za odrzavanje.
Za imt sta sam god uzimao bilo indijsko ovakvo onakvo ali dura i traje duze nego bilo sta za ovo smece.
Ja nezz de bi trebao traziti uzrok kvara ak ist cilinder propisa dvaput. Ili se primjer raspe ta rucica.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
To svakako se slazem da je nestrucno rukovanje.... Jer nijedan kvar mu se nije dogodio na putu od kuce do polja niti na polju...cak ni od polja do prve trgovine...tek kod prve trgovine postane kriticno...kod druge trgovine alarmantno.... To je tak kad je bolja ekipa pred trgovinom nego u birtiji....i tak nastane nestrucno rukovanje... Dok recimo nasi kolege Milanzetor i gogo nepiju i njihovi Zetori se ne kvare...

"Ako pijes, Zetora NE vozi!"
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Ja ručicu žmigavaca kak je prvi put otišla odmah kak je garancija istekla.. Kupio običnu kontakt bravu i prespojio svijetla na nju.. Poziciju kratko i dugo a žmigavce posebno i riješen problem.. Što jest jest ta ručica je nekvalitetna do zla boga.. A ove poluge su mi trn u oku.. Danas pital za gumu petlas 12 platana 3320 kuna.. Htio bih da mi je najsličnija originalnom barumu..

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,625
62-11/45 ... 43-20/40
72-11/45 ... 53-20/40
77-11/45 ... 63-20/40
77-45 Turbo ... 73-40
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
63xxima dvije linije starija sa Čoškastim blatobranima i rešetkom na haubi ima turbinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh