• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
kikic MF kaže:
da đip je za godine dobar samo malo malo polomi diferencial. pa stoji onda. sad da če ga urediti pa da če se voziti al mislim da nebu ništa s toga.
nikad nisam cuo da patrol skruni dif ali ima i toga
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da evo več drugog je srunio na zadnjoj osovini. i ima stalno problema s njim i stim pogonima. a kaj se motora tiče te zime ne ma da ne upali. samo je sad u malo cvatnom stanju (hrđavom) :mrgreen: pa se čeka remont.
i stalno problema s pogonima ima i diferencialima. stalno pucaju a gdi je greška to ja neznam, samo znam da je za vo zadnje kriv sam jer je malo ludirao a za ono prije 2 puta se po normaqlnom putu vozio i pazi o opet otišlo
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
bas cudno
jbg kad mu fabricki razjebes nema povratka,mozda preveliki punematici
ali malo smo off topic al nema veze
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
matrix123456 kaže:
bas cudno
jbg kad mu fabricki razjebes nema povratka,mozda preveliki punematici
ali malo smo off topic al nema veze

e nebi znao. uglavnom znam da je sad stavio neke divlje traktorske gume i to kad zalovi sve trga pod sobom. pa tak i diferencial ;)
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Lep pozdrav, iz sončnega triglava 8)

Tudi mi se malo matramo s kidanjem snega :)

zima-foto_10819035_17382793_17639491.jpg

zima-foto_10819035_17382793_17639492.jpg

zima-foto_10819035_17382793_17639497.jpg

zima-foto_10819035_17382793_17639498.jpg

zima-foto_10819035_17382793_17639499.jpg

zima-foto_10819035_17382793_17639500.jpg
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
kikic MF kaže:
e nebi znao. uglavnom znam da je sad stavio neke divlje traktorske gume i to kad zalovi sve trga pod sobom. pa tak i diferencial
pa normalno da ce mu strgat dif sa tim
koliko god on izgledo ko tenk i povuko ko tenk ima svoje granice
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
jutros startovao u 6 sati i zavrsio prije 15 minuta , vecinu radio sa oba traktora

snijeg je paralisao cijelu regiju , nailazio sam na smetove preko 2 metra visine , sreca pa tu nisam trebao csititi :mrgreen:
a veceras sam prolazio kroz smetove visine preko metar , mada sve ima svoju cijenu nesto mi se cuje u prednjem lijevom tocku :cry:

slikati nisam imao kada posto mi je telefon se usijao od poziva zatrpanih musterija 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
uuu savo..sad si paru okrenuo negdi..i to masnu...hehe :mrgreen:

bome sam i ja danas neku paru zaslušio s ovom mojom ralicom...da se pohvalim...odplatio sam ju za 2 sata :D
 
B

Bobo

Guest
savoris kaže:
jutros startovao u 6 sati i zavrsio prije 15 minuta , vecinu radio sa oba traktora

snijeg je paralisao cijelu regiju , nailazio sam na smetove preko 2 metra visine , sreca pa tu nisam trebao csititi :mrgreen:
a veceras sam prolazio kroz smetove visine preko metar , mada sve ima svoju cijenu nesto mi se cuje u prednjem lijevom tocku :cry:

slikati nisam imao kada posto mi je telefon se usijao od poziva zatrpanih musterija 8)


Cuje ti se ona varena poluosovina s kojom izazivas srecu...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
savoris kaže:
jutros startovao u 6 sati i zavrsio prije 15 minuta , vecinu radio sa oba traktora

snijeg je paralisao cijelu regiju , nailazio sam na smetove preko 2 metra visine , sreca pa tu nisam trebao csititi :mrgreen:
a veceras sam prolazio kroz smetove visine preko metar , mada sve ima svoju cijenu nesto mi se cuje u prednjem lijevom tocku :cry:

slikati nisam imao kada posto mi je telefon se usijao od poziva zatrpanih musterija 8)
Pozdrav...
Savo sve pohvale...samo citiram...
"Perma itsrazivanjima jendog engleksog Univreziteta, poptuno je sveejdno kjoim se resdoledom psiu solva u nkeoj rčei, jeidno je btnio da pvro i psoljednje slovo bduu isparvno naipasni. Osatatk mzoe btii skorz izmesan, a da rcei iapk bduu lkao citljvie. To se dogdjaa sotga jer cvoek ne ctia sovlo po svolo, ngeo... cleu e...rč ojdednom. PS. Procitaj ovo jos jednom slovo po slovo :-D"
Pozzz Joe! :mrgreen:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
čovjek kao što kaže je imao puno posla puno poziva pa kod svakog po rakijica i slova se malo ispreskaču ništa strašno :mrgreen: :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Bobo kaže:
Cuje ti se ona varena poluosovina s kojom izazivas srecu...
varena poluosovina je na desnoj strani :finga:

jes rakijica je cudo , bilo je malo fkfjhaifu[ER[Fh :roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
kikic MF kaže:
...

ma susjed ti se ne bavi s ničim. nekad je šverecao s strojevim a dans se nema para pa onda je to sve tak kak je njega baš briga :(
on to na malom ler gasu i to nije ništa oda stane i zaštopa se al kaj ču mu ja nek se muči :twisted:
Jel to Čolig?
 
B

Bobo

Guest
savoris kaže:
Bobo kaže:
Cuje ti se ona varena poluosovina s kojom izazivas srecu...
varena poluosovina je na desnoj strani :finga:

jes rakijica je cudo , bilo je malo fkfjhaifu[ER[Fh :roll:


Imam neki cudan osjecaj da ce sad biti i na lijevoj ;)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da i ja stavim malo moje zimske radosti

[youtube:1knjytym]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VA5bPa-fTdE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VA5bPa-fTdE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/youtube:1knjytym]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
evo i ja danas isao u ''busenje''smetova :roll:
prosao sam kroz smet visine oko 2 metra i slikao ja prije nego sto sam poceo i kada sam zavrsio ja izvadim telefon kad ono prc prazna baterija :twisted:
mozda odem sutra samo zbog toga da slikam
inace bilo je u pitanju duzina oko 50-70 metara

svo slika prije pocetka rada

inace radio sam sa turbinom polako na kvacilu posto je u pitanju nenormalna kolicina snijega
image0078j.jpg
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
savo stvarno bi trebo nabavit novi tel.
ne zbog sebe nego zbog nas jer imas toliko materijala za slikanje da ti i tel. sa dvije baterije ne bi bio dovoljan

edit

interesujeme kako radi blower na makadamu ili je samo za ceste i oplocenih poluga,i kako i sta da se uradi da bi se on mogo koristiti po makdamu jer je meni tu jedino i potreban
 

Najnoviji postovi

Na vrh